Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: Подгревател за 156 и ...

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Мислиш ли, че се прецакват? Че са будали? А и те я взимат наедро.
    И не това е темата
    Дай да видя цена на едро. Въпреки че не е по темата.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #32
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Тъй тъй,преди баща ми да смели витото,си имаше печка на която се настройваше в колко часа да се пусне. Сумати съседи звъняха в различни дни да ми кажат,че нещо гори под буса
    Благинка,незнам колко нафта харчеше,но в този бус на студено не съм влизал и за допълнение към печката имаше и ел,калприфер. Щом запалех започваше да духа топло.
    Все екстри които улесняват живота,и правят студените дни по-лесни,за ползата от подгряване на двигателя в студовете няма да коментирам,не съм с насгласата да купя кола и да я карам вечно,камо ли да я глезя повече от жената или детето. Яко експлоатация и това е,до кле изкара. Не казвам,че не си поддържам колата,просто не и се втиросвам Аз при най-тежките студове си паля,първо бях с шелския V-Power,след това сложих 20л. макс моушън,та не е замръзнала тази нафта.


    ---------------------------------------------------
    Ръждата никога не спи,явно е работохолик.
    Пай сее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Тъй тъй,преди баща ми да смели витото,си имаше печка на която се настройваше в колко часа да се пусне. Сумати съседи звъняха в различни дни да ми кажат,че нещо гори под буса
    Благинка,незнам колко нафта харчеше,но в този бус на студено не съм влизал и за допълнение към печката имаше и ел,калприфер. Щом запалех започваше да духа топло.
    Все екстри които улесняват живота,и правят студените дни по-лесни,за ползата от подгряване на двигателя в студовете няма да коментирам,не съм с насгласата да купя кола и да я карам вечно,камо ли да я глезя повече от жената или детето. Яко експлоатация и това е,до кле изкара. Не казвам,че не си поддържам колата,просто не и се втиросвам Аз при най-тежките студове си паля,първо бях с шелския V-Power,след това сложих 20л. макс моушън,та не е замръзнала тази нафта.

    ---------------------------------------------------
    Ръждата никога не спи,явно е работохолик.
    Пай сее ...
    Е, аз нямам подгрев и го сложих този за да улесня жената и детето. Аз кола вече карам само в редки случаи. Но съм доволен, че го сложих - врътвам и веднага пали. Щадя и двигател и акумулатор
    Относно дизела - карат ми от Ботевград, от бензиностанцията на собственик на камиони за м/ународен транспорт. Нафтата му при -20 е течна, но аз все пак слагам и малко керосин
    Last edited by Alex_26; 15-01-2017 at 12:16.

  4. #34
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    На мен пък ми пращат петрол директно от една Норвежка нефтена платформа...... преработвам го в мазето и получавам уникално гориво., няма замръзване..)...преди лично Кадафи лека му пръст ми пращаше от Либия много изгодно, ама тия шибани американци ми спряха кранчето.....))
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    На мен пък ми пращат петрол директно от една Норвежка нефтена платформа...... преработвам го в мазето и получавам уникално гориво., няма замръзване..)...преди лично Кадафи лека му пръст ми пращаше от Либия много изгодно, ама тия шибани американци ми спряха кранчето.....))
    Ей, голям спамаджия си. Днес ще съм с колата и я кажи откъде да си взема винцето, спечелено с пот на чело

  6. #36
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ей, голям спамаджия си. Днес ще съм с колата и я кажи откъде да си взема винцето, спечелено с пот на чело
    От бул. А. Пушкин 36....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #37
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    )
    Last edited by DMS; 18-01-2017 at 09:48.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •