Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Кора под двигателя

  1. #16

    Default

    Колега от къде мога да си намеря читава кора на добра цена.

  2. #17
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    10

    Default

    Quote Originally Posted by ROMEO_147 View Post
    Колега от къде мога да си намеря читава кора на добра цена.
    Колега не знам какво имаш предвид под "читава". За мен металната беше най разумното решение от към цена качество - 200лв. срещу останалите варианти, а именно: пластмасова неоригинална 70-80лв. (която изкарва един сезон), пластмасова оригинална, която е със значително по-добро качество, но е доста по скъпа - 350лв. и алуминиева която според мен е най добрия вариант но мен лично цената от 800лв ми се стори абсурдна. Това е от мен, като информация от проучването ми, ако някой има какво да допълни нека сподели.

  3. #18

    Default

    55л. полска

  4. #19

    Default

    За 55кинта ще си купи кора,ама за баница....при -10 ще се пръсне от самосебе си....евтините са боклуци.
    Не казвам,че не става.....но ще трябва мнооого да внимава с нея.Не че имам преки впечатления от полски кори,но съм виждал доста от евтините 😁
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    За 55кинта ще си купи кора,ама за баница....при -10 ще се пръсне от самосебе си....евтините са боклуци.
    Не казвам,че не става.....но ще трябва мнооого да внимава с нея.Не че имам преки впечатления от полски кори,но съм виждал доста от евтините 😁
    Свате, не си прав. А карах доста с такава, ама основният ни проблем са пътищата и снегопочистването. Оригиналната също сдаде багажа от коловозите. Но застрахователят я плати

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •