Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 58

Thread: Одобрение на обявите

  1. #31
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Не всеки се сеща да прочете правилата преди да пусне обява.

    Поради това би било добре след пускането на обява да се появява съобщение, че обявата ще бъде разгледана и одобрена от модератор и след това - евентуално публикувана. Както е в други сайтове за обяви. В противен случай, при липса на каквато и да е обратна връзка от системата, потребителят би си помислил, че има някакъв технически проблем и би опитал да пусне същата обява няколко пъти, каквото очевидно е направил и Боби - една и съща обява, пусната през 1 - 2 минути.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #32
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Ей голям рев за едно предупреждение...не ми се мисли какво би се случило,ако те бях наказал....
    "Това дет го е постанл Камен" е вярно,за това и съм снимал с телефона да видиш как си пуснал 3 обяви в рамките на 3 минути,а не през няколко дни ,както сам твърдиш...
    Жив и здрав бъди,празници идват,предупреждението ще падне по срок...
    Горе главата

    P.S. ето тук: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=3102 можеш да си опресниш правилата,както и да се запознаеш със сроковете за одобрение.
    Въпроса е принципен....никакъв рев.....
    И ти трябва да си ги опресниш....защото има бая одобрени обяви, който не са по формат и обратно....не случайно преди време пуснах подобна тема......отнасяща се за раздвла, който модерираш.....
    Обявите съм ги пуснал по веднъж, може би при опит за редакция да се е получило това натрупване.......след 2-3 дена ги пусмах пак ...интересно, защо не ги снима пак...щеше да стане по голямо натрупването....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #33
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Не ...няма рев ....абсурд !
    Само дето в 3 теми се оплакваш от едно предупреждение...
    Аз одобрявам обяви,който са по шаблон и в който фигурират всички задължителни изисквания.
    Това от мен.
    Другите "бая" одобрени,нямам идея кой ги е пуснал,но недей упреква мен
    Заповядай и пресен скрииншот от Кошче,с всички не одобрени обяви от 09 юли 2017 до този момент.
    Искам да ми отбележиш ,къде са твоите,който УЖ си пуснал след 2-3 дни...Благодаря ти !

    P.S. No more cry please
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	sdf.jpg 
Views:	273 
Size:	90.2 KB 
ID:	161767  
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  4. #34
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Не ...няма рев ....абсурд !
    Само дето в 3 теми се оплакваш от едно предупреждение...
    Аз одобрявам обяви,който са по шаблон и в който фигурират всички задължителни изисквания.
    Това от мен.
    Другите "бая" одобрени,нямам идея кой ги е пуснал,но недей упреква мен
    Заповядай и пресен скрииншот от Кошче,с всички не одобрени обяви от 09 юли 2017 до този момент.
    Искам да ми отбележиш ,къде са твоите,който УЖ си пуснал след 2-3 дни...Благодаря ти !

    P.S. No more cry please
    Никой не вика бе човече, говорим си спокойно според мен.....но ти ако се напрягаш, това не е мой проблем!...пиши на български послеслова, няма да викам детето да превежда....това също е правило в форума...)
    Явно много си драпал едно време за тоя пост в форума(имам достоверно инфо по тоя въпрос)....но според мен, не си мисли, че си застанал на входа на Солунската митница....
    Пак според мен това одобряване, моделиране и спазване на дадени формати за обяви в продава е излишно......защото търговеца как си представи стоката, така ще си набере клиенти, всичко е търговски усет...тъпо е да му определяш правила и да не го допускаш на пазара......та това си е просто битак.
    Оставете потребителя сам да си управлява обявата, да може да си е изтрие, когато не е актуална и т.н....а не със седмици неактуална обява да виси в раздела...и това със заключването е само трупане на страници......
    п.п...той и Глобалният модератор беше недоволен по едно време от раздела ти, макар, че сега ти удари едно рамо в тая тема...).....ама не знам мнението му в тая тема ли беше, или в някоя друга......може и да се и заличил...)...той е леко непостоянен във вижданията си....добро момче е, изключителен фотограф, но за модерато му куцат някой неща....
    Поздрави и Весели Празници.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #35
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Никой не вика бе човече, говорим си спокойно според мен.....но ти ако се напрягаш, това не е мой проблем!...пиши на български послеслова, няма да викам детето да превежда....това също е правило в форума...)
    Явно много си драпал едно време за тоя пост в форума(имам достоверно инфо по тоя въпрос)....но според мен, не си мисли, че си застанал на входа на Солунската митница....
    Пак според мен това одобряване, моделиране и спазване на дадени формати за обяви в продава е излишно......защото търговеца как си представи стоката, така ще си набере клиенти, всичко е търговски усет...тъпо е да му определяш правила и да не го допускаш на пазара......та това си е просто битак.
    Оставете потребителя сам да си управлява обявата, да може да си е изтрие, когато не е актуална и т.н....а не със седмици неактуална обява да виси в раздела...и това със заключването е само трупане на страници......
    п.п...той и Глобалният модератор беше недоволен по едно време от раздела ти, макар, че сега ти удари едно рамо в тая тема...).....ама не знам мнението му в тая тема ли беше, или в някоя друга......може и да се и заличил...)...той е леко непостоянен във вижданията си....добро момче е, изключителен фотограф, но за модерато му куцат някой неща....
    Поздрави и Весели Празници.....
    Имаше и стабилни подкупи на две,три места за да ме назначат (плащам като арабин) ...
    Не ти ли споделиха и за тях от достоверното инфо,или са пропуснали ?
    Винаги ми е било мечта,още от малък,да бъда модератор в раздел купува/продава.
    Дори не харесвам и Алфите ,но си купих по принуда (две дори,че и фиат взех...),за да мога да пробия във форума и един ден да се издигна като модератор.
    Така,че моля те,не заставяй на пътя между мен и мечтите ми.
    Благодаря !
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  6. #36
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Имаше и стабилни подкупи на две,три места за да ме назначат (плащам като арабин) ...
    Не ти ли споделиха и за тях от достоверното инфо,или са пропуснали ?
    Винаги ми е било мечта,още от малък,да бъда модератор в раздел купува/продава.
    Дори не харесвам и Алфите ,но си купих по принуда (две дори,че и фиат взех...),за да мога да пробия във форума и един ден да се издигна като модератор.
    Така,че моля те,не заставяй на пътя между мен и мечтите ми.
    Благодаря !
    Извинявай, че се намесих в личното ти пространство.....хубаво е човек да следва мечтите си..
    Но по самата тема нищо не каза, не съм я пуснал аз, само си давам мнението , явно има и други недоволни потребители, интересно защо само на мен обърна внимание, приемам го като лично, за което Благодаря.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #37
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Извинявай, че се намесих в личното ти пространство.....хубаво е човек да следва мечтите си..
    Но по самата тема нищо не каза, не съм я пуснал аз, само си давам мнението , явно има и други недоволни потребители, интересно защо само на мен обърна внимание, приемам го като лично, за което Благодаря.....
    И тук не си прав,ако почнеш от началото на темата да почетеш,може би ще забележиш,че винаги отговарям на потребителите,за неща които засягат раздела който модерирам.
    Нямаше как да пропусна и теб,особено като се оплака на няколко места в целия форум,заради едно безобидно предупреждение
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  8. #38
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    4 дена обявата ми чака одобрение... нещо не редно има ли?
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  9. #39

    Default

    И аз да попитам,вчера сутрин пуснах обява в раздел продава,още не е одобрена или друг е проблема?

  10. #40
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Би трябвало да виждаш, че е изтрита със забележка- НЯМА СНИМКИ.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  11. #41

    Default

    Нищо невиждам,но приемам забележката,ще снимам и отново ще я кача.

  12. #42

    Default

    Пак ли съм объркал нещо,че обявата за джатни не я виждам още?

  13. #43
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Quote Originally Posted by Trenkata View Post
    Пак ли съм объркал нещо,че обявата за джатни не я виждам още?
    В тоя вид няма и да я видиш.

    Пише:
    "Продавам 4 броя алуминиеви джанти от 166-ца 2.0 турбо"

    Това според теб отговаря ли на изискванията за обявите в раздела?
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  14. #44
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Здравейте,
    имам отново една чакаща обява
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  15. #45
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    42
    Posts
    1,018

    Default

    Колко време трябва да ''отлежи'' обявата при така наречените модератори за да бъде одобрена...трагедия!
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •