Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 47 of 47

Thread: Скоростна кутия алфа ромео 156 SW

  1. #46
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Добре,че не сте започнали да си правите маховиците и демпферните шайби !Че то и маховика е някакво си желязо,ще му вземем размера и някой който "ръцете не са му у газа" ще го направи
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  2. #47
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Побългарявания колкото щеш. И аз съм с термостат от Рено 5, вместо с оригинален, но това го направих не поради липсата на финанси, а защото при евентуалната му повреда няма да се наложи да карам колата в сервиз и да оставам без кола за един ден, а ще си го сменя сам (на балкона в шкафа имам приготвен резервен чисто нов маркуч с набит в него термостат от Рено 5). Смяната му евентуално ще бъде за не повече от 15 минути.
    Еми значи сме на едно мнение,оригиналналната част не винаги е най добрата алтернатива.Ако бръкна в торбата мога да извадя още 5-6 примера.

    ---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Добре,че не сте започнали да си правите маховиците и демпферните шайби !Че то и маховика е някакво си желязо,ще му вземем размера и някой който "ръцете не са му у газа" ще го направи
    Да не би случайно да си мислиш,че точно твоя маховик го е правил някой извънземен?Повярвай ми човек е бил.Бях забравил да ти спомена,че тефлона не е "покритие",и че полиуретана не е "пластмаса".
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •