Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: Навигационна и MP3

  1. #16
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Ние музика ли искаме да слушаме и да се наслаждаваме, или ще гледаме таблото да не би да се е развалило визията
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  2. #17
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Ние музика ли искаме да слушаме и да се наслаждаваме, или ще гледаме таблото да не би да се е развалило визията
    И трите,както е рекъл попа,иначе къде остава удоволствието от шофирането?
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

  3. #18

    Default

    Аз, като си сложиж дабъл дин, да не би да ми се е развалило таблото? Даже напротив, имам по-голям дисплей за навигация, по-модерна навигация, чете мп3, чете аудио, има бултут и телефона се вдига директно от екрана на навито...
    Ако ти е зор и си в София, иди при колегата от БГ кар аудио до сервиз Импас на Черни връх, той може да ти върже едно USB на оригиналната навигация, даже май може да ъпдейтне софтуера, така че да чете и мп3. Ако не, си сложи един дабъл дин и въобще да не те е грижа, че ще се развали фасона. Продават се конзоли за дабъл дин за Алфа, слага се в оригиналното табло и нищо не се разваля, а звукът е същия, дори по-добър от оригиналната система.
    На оригиналната навигация ако искаш да ти работи навигацията, не може да сложиш едновременно с това диск, да слушаш музика.
    Last edited by novice; 13-03-2017 at 00:03.
    За какво му е на човек манекенка, като си има Алфа 147...

  4. #19
    Младши алфист AlfinaA's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    21

    Default

    Quote Originally Posted by radiboy View Post
    И трите,както е рекъл попа,иначе къде остава удоволствието от шофирането?

    Дааа, много съм съгласна

    ---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 21:58 ----------

    Quote Originally Posted by novice View Post
    Аз, като си сложиж дабъл дин, да не би да ми се е развалило таблото? Даже напротив, имам по-голям дисплей за навигация, по-модерна навигация, чете мп3, чете аудио, има бултут и телефона се вдига директно от екрана на навито...
    Ако ти е зор и си в София, иди при колегата от БГ кар аудио до сервиз Импас на Черни връх, той може да ти върже едно USB на оригиналната навигация, даже май може да ъпдейтне софтуера, така че да чете и мп3. Ако не, си сложи един дабъл дин и въобще да не те е грижа, че ще се развали фасона. Продават се конзоли за дабъл дин за Алфа, слага се в оригиналното табло и нищо не се разваля, а звукът е същия, дори по-добър от оригиналната система.
    На оригиналната навигация ако искаш да ти работи навигацията, не може да сложиш едновременно с това диск, да слушаш музика.
    Можеш ли да качиш снимки да видя как изглежда
    Alfa Romeo 156 SW 1.9JTD 16V; 140HP 2003

  5. #20
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    между 1000-2000 лв изглежда.
    Нещо от сорта
    http://double-din.bg/OEM-Multimedia-...Alfa-Romeo-147

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by AlfinaA View Post
    Дааа, много съм съгласна

    ---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 21:58 ----------



    Можеш ли да качиш снимки да видя как изглежда
    Ето яhttp://clubalfaromeo.com/forum/showt...t=93666&page=4

    Под 1000 е с монтажа, но има и по-евтини.
    За какво му е на човек манекенка, като си има Алфа 147...

  7. #22
    Запален алфист nedko87's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Тези които показвате са за 147 а колежката е с 156 та ми е интересно дали ще станат.
    Гост това е човек ,който идва да пие кафе а ти изпива всичката ракия

  8. #23
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    Няма да станат. Но аз показах, какво е сложил колегата. И колко струва. А дали има такива и за 156, не знам.

  9. #24

    Default

    Няма, естествено. 156-цата дабъл дин не може да събере, без да се нареже и обезобрази конзолата.
    Hennessey Venom GT, 2009 - ex, тоталка,
    Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport 2011 - ex, за скрап,
    Pagani Huayra 2014 - ex, за части,
    Alfa Romeo 156 1.9JTD, 150 коня.

  10. #25
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Quote Originally Posted by Ghostface86 View Post
    между 1000-2000 лв изглежда.
    Нещо от сорта
    http://double-din.bg/OEM-Multimedia-...Alfa-Romeo-147
    Ако такава си си сложил яко си се набутал. А колежката не я заблуждавай щото двоен дин и 156 си е като смяна на пола ако ме разбира.
    Да си хареса един качествен, нов плеър. Да си го монтира и след 10 дена толкова ще му е свикнала че напълно ще си харесва таблото
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  11. #26
    Младши алфист AlfinaA's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    21

    Default

    На 147ците изглежда доволно. Обаче на 156 няма да е много красиво... Ще й се развали визията в купето. При все, че самата конзола на това място е направена наколконена. И ако сложа дабъл дин ще изглежда така сякаш нпкой не си е свършил работата. Според мен де. Днес пробвах аудио цд... и това поне стана. Чете се. Бях мноооооого доволна!!!!!
    Сега ще си смъкна музика и ще си я конвертирам. Мнооого се изкефих когато диска си тръгна сам. Пробвах даже и с други цд-та. В смисъл записана музика. Аудио ЦД се чете!!!!
    Много ви благодаря за помощта колеги
    Alfa Romeo 156 SW 1.9JTD 16V; 140HP 2003

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •