Results 1 to 3 of 3

Thread: Преден капак на GTV !?

  1. #1

    Default Преден капак на GTV !?

    Здравейте, видях че има подобна тема но не става ясно предния ми капак е спукан и искам да го оправя но не мога да разбера от какъв материял е !? Някои с точна информация ? Още тъй като не е оригиналния капак на колата понеже оригиналният се отвори ии.. Седи малко особено.. Малко широк от калниците отстрани ( различни ли са капаците на GTV-тата през годините ?

    Никои ли не знае !?
    Last edited by muro; 27-02-2017 at 19:59.

  2. #2
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by muro View Post
    Здравейте, видях че има подобна тема но не става ясно предния ми капак е спукан и искам да го оправя но не мога да разбера от какъв материял е !? Някои с точна информация ? Още тъй като не е оригиналния капак на колата понеже оригиналният се отвори ии.. Седи малко особено.. Малко широк от калниците отстрани ( различни ли са капаците на GTV-тата през годините ?

    Никои ли не знае !?
    Ми предполагам, че капак от кола 80-та няма да стане на такава от 2000-та...
    С две думи шеговито те подканвам да споменеш все пак каква е твоята количка като години и тн.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  3. #3
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by muro View Post
    Здравейте, видях че има подобна тема но не става ясно предния ми капак е спукан и искам да го оправя но не мога да разбера от какъв материял е !? Някои с точна информация ? Още тъй като не е оригиналния капак на колата понеже оригиналният се отвори ии.. Седи малко особено.. Малко широк от калниците отстрани ( различни ли са капаците на GTV-тата през годините ?

    Никои ли не знае !?
    Капаците на 1-ва и 2-ра фаза са еднакви. Само скудето е различно ,но е взаимозаменяемо. Оригиналния как се е отворил не разбирам?? Сцепен е някъде и се е разширил ли?? Ако е така ,по добре да си вземеш втора употреба и сменяш...
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •