Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 29 of 29

Thread: Мнение за горни носачи MONROE

  1. #16

    Default

    Слагал съм и АТЕК, и TRW. И двете марки се разбиват по нашите пътища за не повече от 15000 км. пробег. Каквото и да се сложи - все тая. По-добре е през две години да давам по 300 лв за АТЕК, отколкото по 800 лв. и нагоре за TRW . Но всеки сам си преценява и сам ще достигне до моя извод, неизбежно е. Любопитното е след като поставят TRW-то на н.в. "Клиента" и същото се разхлопа след 15000 км. какво ще му обяснят. Вероятно, че не е внимавал при шофиране и всяка дупка е била негова. Да ме извиняват бизнесмените от форума, занимаващи се с TRW-евангелизиране, но втори път такива прехвалени носачи няма да си купя. Не съм от хората, които нямат пари за оригинални консумативи и части, но не искам да ми продават катър, а да ми обясняват, че видиш ли той бил арабски жребец.
    П.С. Вероятно сега някой наблюдателен колега ще се опита да ме затапи, като извади темата, в която съм писал как съм изкормил стария термостат и съм сложил такъв от Рено 5. Да, направил съм го, защото при следващия малфънкшън ще си го сменя сам за 10 минути и няма да оставам без кола за един ден .
    Former Alfa owner.

  2. #17

    Default

    Благодаря на всички за изказаното мнение. Като цяло само ще кажя че аз съм сменил два долни единия е трв от 145 лв след отстъпка а другия делфи 100 лв нарочно са два различни за да видя цена качество. Вече 13 к нямам проблеми не мисля че марката е много голям фактор ако малко от малко внимаваш и не целиш всяка дупка с 70 км . А относно цените в момента трв 90, лемф 85, делфи 80 , Magnet marelli 70, монро 52 и ила някви авс на 45 на тези цени ми ги предлагат

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by tripio123 View Post
    Благодаря на всички за изказаното мнение. Като цяло само ще кажя че аз съм сменил два долни единия е трв от 145 лв след отстъпка а другия делфи 100 лв нарочно са два различни за да видя цена качество. Вече 13 к нямам проблеми не мисля че марката е много голям фактор ако малко от малко внимаваш и не целиш всяка дупка с 70 км . А относно цените в момента трв 90, лемф 85, делфи 80 , Magnet marelli 70, монро 52 и ила някви авс на 45 на тези цени ми ги предлагат
    Долните носачи не създават проблеми в повечето случаи, разбиват се горните . Сподели впечатления за горните.
    Former Alfa owner.

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Долните носачи не създават проблеми в повечето случаи, разбиват се горните . Сподели впечатления за горните.
    ами сега мисля да взема тези монро да пробвам .Като ги монтирам и покарам малко с тях ще кажа как са

  5. #20
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Долните определено не създават ядове. Аз съм с някакви проспийд от преди 40к километра и са още здрави. Горните са калпави.
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Слагал съм и АТЕК, и TRW. И двете марки се разбиват по нашите пътища за не повече от 15000 км. пробег. Каквото и да се сложи - все тая. По-добре е през две години да давам по 300 лв за АТЕК, отколкото по 800 лв. и нагоре за TRW . Но всеки сам си преценява и сам ще достигне до моя извод, неизбежно е. Любопитното е след като поставят TRW-то на н.в. "Клиента" и същото се разхлопа след 15000 км. какво ще му обяснят. Вероятно, че не е внимавал при шофиране и всяка дупка е била негова. Да ме извиняват бизнесмените от форума, занимаващи се с TRW-евангелизиране, но втори път такива прехвалени носачи няма да си купя. Не съм от хората, които нямат пари за оригинални консумативи и части, но не искам да ми продават катър, а да ми обясняват, че видиш ли той бил арабски жребец.
    П.С. Вероятно сега някой наблюдателен колега ще се опита да ме затапи, като извади темата, в която съм писал как съм изкормил стария термостат и съм сложил такъв от Рено 5. Да, направил съм го, защото при следващия малфънкшън ще си го сменя сам за 10 минути и няма да оставам без кола за един ден .
    При мен "фалшивото" ТРВ от mister-auto за 84лв парчето оцеля малко над 30к отляво, отдясно още се търкаля без да скръцне, та всичко е доста относително.



  7. #22
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Относително е разбира се. Пак ще кажа че съм чупил TRW за 6 месеца от едната страна. От другата вече втора година не е мръднал. След като смених въпросния счупен от тогава не са се обадили горните носачи.

  8. #23
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    В английския EBAY най-евтините ТРВ-та са по 55 паунда = 123 лева.
    Ако някъде ги има за 90-100, сподели.

    ---------- Post added at 19:49 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

    Тука ги намерих по-евтини:

    https://www.avtochastionline24.bg/trw/2202572
    https://www.avtochastionline24.bg/trw/2202571
    Видя ли,който търси намира!Не рекламирам TRW,просто тогава ми попаднаха на добра цена и ги взех.Естествено на моя отговорност!Не бих препоръчал на никой какво да си купи,или от къде,защото няма от къде да знам какво,ще му сложат в торбата.
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

  9. #24
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Quote Originally Posted by radiboy View Post
    Видя ли,който търси намира!Не рекламирам TRW,просто тогава ми попаднаха на добра цена и ги взех.Естествено на моя отговорност!Не бих препоръчал на никой какво да си купи,или от къде,защото няма от къде да знам какво,ще му сложат в торбата.
    Имам по-добра цена от тази.

  10. #25
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    София Слатина
    Posts
    296

    Default

    Този народ не се научи че тези онлаин магазини са чисти прекупвачи и нищо друго,нямат и филтър наличен.
    П.с. При нас клиентската цена е по-евтинаа след макс отстъпка ......
    Lancia Lybra 2,4jtd 10V 103kw++

  11. #26

    Default

    Еми записвам ви имената и когато дойде ред на окачването ще ви пиша

  12. #27

    Default

    Някой с налична оферта за комплект два горни + два долни за 156-ца Свалям Атек след около 25000км. и две години и половина.Смених един комплект полиуретан за горните. Нещо друго искам.Долните тампони са ок шарнира се разби.
    Казана дума,хвърлен камък.Мълчанието е злато.

  13. #28
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    За 250лв какво по-добро ще намериш от ATEC?

  14. #29
    Запален алфист alfa156jtd's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    plovdiv
    Posts
    345

    Default носачи

    занеси ги за рециклиране,и забравяш
    Алфа Ромео 159 1.9 jtdm

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •