Results 1 to 7 of 7

Thread: Въпрос относно страничните огледала

  1. #1
    започва да се пристрастява toci1's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Красна Поляна
    Posts
    71

    Default Въпрос относно страничните огледала

    Здравейте,

    От скоро смених 156 - цата със 147 - ца и имам следния проблем - не мога да регулирам двете странични огледала под определена височина, т.е. свалям ги до едно определено ниво и от там натам не искат, а пък са ми много високи. Дали някой се е сблъсквал с този проблем и дали имате някакви предположения защо се получава така?

    Благодаря Ви предварително

  2. #2

    Default

    Ако не искат да слизат повече, а има още на къде... може да е клеасало нещо отзаде на огледалото.. Моторчето чува ли се да върти, като вече не искат да слизат надолу?
    Last edited by zombiran; 16-03-2017 at 22:44.

  3. #3
    започва да се пристрастява toci1's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Красна Поляна
    Posts
    71

    Default

    Quote Originally Posted by zombiran View Post
    Ако не искат да слизат повече, а има още на къде... може да е клеасало нещо отзаде на огледалото.. Моторчето чува ли се да върти, като вече не искат да слизат надолу?
    Върти си моторчето, но стига до едно определено положение надолу и не иска повече. Дали мога аз нещо с подръчни средства да направя, или да чакам като я закарам на майстора да я погледне?

  4. #4

    Default

    Пробвай с пръсти да натиснеш огледалото в желаната посока, но внимателно, ако дава много съпротивление не го насилвай, и виж дали ще слези. Моите, като беше развалена централата за управението ги намествах така. Но само навътре и навън. Нека майстора я погледне най-добре. Поне да установи от кое е проблема.
    Last edited by zombiran; 17-03-2017 at 15:18.

  5. #5
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    А сигурен ли си, че може още да се свали? Щом са ти високи, седалката как ти е?

  6. #6
    започва да се пристрастява toci1's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Красна Поляна
    Posts
    71

    Default

    Quote Originally Posted by Ghostface86 View Post
    А сигурен ли си, че може още да се свали? Щом са ти високи, седалката как ти е?
    Седалката съм я вдигнал максимално нагоре, пак са ми доста високи. Ще пробвам да ги понатисна малко.

  7. #7
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    Какво разбираш, под високи? Какво не виждаш в огледалата? Имай предвид, че те са като дизайнерска творба и не особено функционални. И нагласянето им е леко странно. Особено ако ги сравняваш, с друга кола. На старата ми кола, се виждаше перфектно в тях. Сега както и да ги наглася, не бях доволен. Ама вече свикнах.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •