Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 55 of 55

Thread: Проблем с климатроник?

  1. #46
    Запален алфист sollider's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Русе
    Posts
    495

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    При мен бавната включва на 95, бързата на 102. Поне така пише в описанието.
    По табло ми я включва съвсем леко след 90, та вече не съм много сигурен колко мога да му вярвам.
    Last edited by sollider; 01-07-2017 at 09:30.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 hp

  2. #47
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    На стрелките не може много да им се вярва.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #48
    Запален алфист ivaka89's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    София
    Posts
    399

    Default

    От два дни и аз имам проблем с гасненетона компресора(156 жтд105коня) пълна е с фреон 650грама, доляти са 100грама в началото на ми алия месец-това са ми загубите за две госини и половина. Когато температурата падне под 40 градуса си духа постоянно. Перките си работят на първа и втора степен, като когато компресора изгасне те си въртят на първа степен, докато не го изключа от копчето. Записва грешка : загуба на връзка с компресора.

  4. #49

    Default

    Гледах го моя, паля колата, компресора включва след няколко секунди, а вентилатора тръгва след около 10 секунди след компресора. Едното копче стои на ауто. Изключих климатика от малкото копченце обаче вентилатора не спря, спря когато махнах ауто.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #50

    Default

    Я си оправете пълните членове, че навремето ми правехте забележки за правопис

    Вентилаторите тръгнат ли спират когато налягането на фреона спадне до стойности на изстинала кола, Те/той се управляват от пресостаТЪТ. В управлението на компресорА се намесва и ЕКУ-то. Попрегледайте си схемите

  6. #51
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Я си оправете пълните членове, че навремето ми правехте забележки за правопис

    Вентилаторите тръгнат ли спират когато налягането на фреона спадне до стойности на изстинала кола, Те/той се управляват от пресостаТЪТ. В управлението на компресорА се намесва и ЕКУ-то. Попрегледайте си схемите
    ..... от пресостатА !

    Освен правописа си оправи и техническите познания. Няма такова нещо, като стойности на налягането на газта при изстинал/загрял мотор, защото то много слабо се влияе от това.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #52

    Default

    Алекс, нали ти казах да си завреш пълния член в ауспуха....на алфата
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #53
    Запален алфист ivaka89's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    София
    Posts
    399

    Default

    http://prikachi.com/images.php?images/984/9143984q.jpg

    това са ми грешките от климатика на колата.

  9. #54
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Я си оправете пълните членове, че навремето ми правехте забележки за правопис

    Вентилаторите тръгнат ли спират когато налягането на фреона спадне до стойности на изстинала кола, Те/той се управляват от пресостаТЪТ. В управлението на компресорА се намесва и ЕКУ-то. Попрегледайте си схемите
    Това ми хареса, човек да прави забележка за нещо, което той самия да не може да направи.
    Лудница.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  10. #55

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    ..... от пресостатА !

    Освен правописа си оправи и техническите познания. Няма такова нещо, като стойности на налягането на газта при изстинал/загрял мотор, защото то много слабо се влияе от това.
    Имах предвид фреона. Сорри

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •