Results 1 to 5 of 5

Thread: Своеобразие на един модератор

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default Своеобразие на един модератор

    Това е тема продължение от темата за Giulia / Stelvio.

    Quote Originally Posted by Alfa User
    (правопис ???? )

    Аз не ти ли отговорих още в началото ???

    И извинявай, но ти ИМАШ ли Guilia/Stelvio, за да претендираш за собствен раздел???
    Ако пък имаш приятели, които са собственици на тези модели - защо не пишат те самите??? (или се връщаме ПАК на моя отговор...)

    Както се каза - разделите се появяват, когато наистина има нужда от тях. За мен е достатъчно разумно като обяснение!

    Нека бъдем по-културни и толерантни, за да бъде и Форума едно по-хубаво място за всички!
    Първо искам да приемеш моите извинения за правописната грешка, както и да не обръщаш внимание на следващи, понеже често пиша от телефон, а там се греши често.

    Отговори ми още в началото, но поста ти изглежда доста нелеп и не сериозен, защото още след 12 дена колегата Ionas писа, че си е поръчал нова Джулия от дилъра. Това не е ли достатъчна причина за да се направи нов раздел?

    Аз нямам Giulia и Stelvio, нямам намерение да обеснявам тук моите приятели какви коли карат, а едва ли някой го интересува. Претендирам за нов раздел, защото така се отдава по-добра възможност на колегите да напишат първи впечатления от тест драйв на модела или първият им допир. Против правилата ли е да пишеш в раздел, където нямаш конкретния автомобил?

    Раздела има нужда от него още с появата на моделите, не виждам причина за да го няма... Силно се надявам, че когато ти се доходи по голяма нужда предварително си купил тоалетна хартия, а не те първа да ходиш до магазина. Дано направиш асоциация с това и си отговориш сам - защо този раздел трябва да съществува още преди да има хора изявили желание да пишат за модела!(както в alfaowner и други алфа форуми)

    Създавам нова тема, защото е адски не културно да зададеш въпрос към колега (в случая аз) и да не му дадеш възможност да отговори / защити... (предната тема беше заключена още преди последният ти пост) иначе говориш за култура и да сме толерантни един към друг.

    Искам обяснение защо ме предупреди с warning points за последното ми мнение в другата тема след като беше насочено към колежката Ранобудниче и не съм целял да обидя никого? С какво съм я обидил или заплашил - дай точните думи/изречения?! Или всичко беше за да се направиш на мъж? Виж само тонът ти на писане с големите букви и препинателни знаци... това ли трябва да бъде поведението на един модератор?

    Надявам се да ми отговориш на всички въпроси, които зададох и да не се хващаш за правописа ми, понеже човек който пише "щото" няма смисъл да прави забележки на други.

    Поздрави!
    Last edited by italfen; 24-05-2017 at 08:30.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •