Results 1 to 5 of 5

Thread: Своеобразие на един модератор

  1. #1
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default Своеобразие на един модератор

    Това е тема продължение от темата за Giulia / Stelvio.

    Quote Originally Posted by Alfa User
    (правопис ???? )

    Аз не ти ли отговорих още в началото ???

    И извинявай, но ти ИМАШ ли Guilia/Stelvio, за да претендираш за собствен раздел???
    Ако пък имаш приятели, които са собственици на тези модели - защо не пишат те самите??? (или се връщаме ПАК на моя отговор...)

    Както се каза - разделите се появяват, когато наистина има нужда от тях. За мен е достатъчно разумно като обяснение!

    Нека бъдем по-културни и толерантни, за да бъде и Форума едно по-хубаво място за всички!
    Първо искам да приемеш моите извинения за правописната грешка, както и да не обръщаш внимание на следващи, понеже често пиша от телефон, а там се греши често.

    Отговори ми още в началото, но поста ти изглежда доста нелеп и не сериозен, защото още след 12 дена колегата Ionas писа, че си е поръчал нова Джулия от дилъра. Това не е ли достатъчна причина за да се направи нов раздел?

    Аз нямам Giulia и Stelvio, нямам намерение да обеснявам тук моите приятели какви коли карат, а едва ли някой го интересува. Претендирам за нов раздел, защото така се отдава по-добра възможност на колегите да напишат първи впечатления от тест драйв на модела или първият им допир. Против правилата ли е да пишеш в раздел, където нямаш конкретния автомобил?

    Раздела има нужда от него още с появата на моделите, не виждам причина за да го няма... Силно се надявам, че когато ти се доходи по голяма нужда предварително си купил тоалетна хартия, а не те първа да ходиш до магазина. Дано направиш асоциация с това и си отговориш сам - защо този раздел трябва да съществува още преди да има хора изявили желание да пишат за модела!(както в alfaowner и други алфа форуми)

    Създавам нова тема, защото е адски не културно да зададеш въпрос към колега (в случая аз) и да не му дадеш възможност да отговори / защити... (предната тема беше заключена още преди последният ти пост) иначе говориш за култура и да сме толерантни един към друг.

    Искам обяснение защо ме предупреди с warning points за последното ми мнение в другата тема след като беше насочено към колежката Ранобудниче и не съм целял да обидя никого? С какво съм я обидил или заплашил - дай точните думи/изречения?! Или всичко беше за да се направиш на мъж? Виж само тонът ти на писане с големите букви и препинателни знаци... това ли трябва да бъде поведението на един модератор?

    Надявам се да ми отговориш на всички въпроси, които зададох и да не се хващаш за правописа ми, понеже човек който пише "щото" няма смисъл да прави забележки на други.

    Поздрави!
    Last edited by italfen; 24-05-2017 at 09:30.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  2. #2
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Отговорих ти на лично, за да се обясня.
    Темата не съм я заключил аз (видях в последствие) - съжалявам че не си могъл да се обосновеш там, и се надявам за в бъдеще да няма повече такива случаи.

    Лек ден от мен!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #3
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Предпочитам да комуникираме тук, защото това което ми пишеш на лични, не съвпада много с това което пишеш тук пред всички.


    Quote Originally Posted by private message from "Alfa User"
    Dear italfen,

    You have received a warning at Club Alfa Romeo Bulgaria.

    Reason:
    -------
    Обида или заплаха към друг участник

    ... че е хубаво да внимаваш на кого и как говориш в този форум!
    Надменно държание, завоалирани обиди и т.н. може да ги продаваш на битакa, а не във форум на твои съмишленици!
    Питах по-горе кратко и ясно - защо ме предупреди с warning points за последното ми мнение в другата тема след като само изразих мнение? - С кое съм обидил колежката?! Не харесвам да съм останал не разбран, още повече да съм обидил някого без да искам.

    - не ми отговори

    Quote Originally Posted by Alfa User
    И извинявай, но ти ИМАШ ли Guilia/Stelvio, за да претендираш за собствен раздел???
    Ако пък имаш приятели, които са собственици на тези модели - защо не пишат те самите??? (или се връщаме ПАК на моя отговор...)
    На въпроса ми: Дали е против правилата да пиша в даден раздел, ако не притежавам такъв автомобил?

    - не ми отговори

    Quote Originally Posted by private message from "Alfa User"
    Извиних се в темата, която си пуснал. Недоглеждането за това, че темата е била заключена, си е моя грешка.
    Извинение не видях, само съжаление:

    Quote Originally Posted by Alfa User
    съжалявам че не си могъл да се обосновеш там, и се надявам за в бъдеще да няма повече такива случаи.
    И накрая каква е равносметката:

    Един месец никакво действие и обяснение защо нямаше такъв раздел и какво се цели за да не се направи, а само се отговаряше:

    Вероятно ще се появи и този раздел, търпение му е майката!
    Когато му дойде времето, раздел ще има.
    Изразих мнение, направи се раздела. Бях предупреден и осъден как така ще искам собствен раздел, след като аз или приятелите ми нямат Джулия или Стелвио?!

    Евала колеги, хай лайф алфисти!
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  4. #4
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    Предпочитам да комуникираме тук, защото това което ми пишеш на лични, не съвпада много с това което пишеш тук пред всички.




    Питах по-горе кратко и ясно - защо ме предупреди с warning points за последното ми мнение в другата тема след като само изразих мнение? - С кое съм обидил колежката?! Не харесвам да съм останал не разбран, още повече да съм обидил някого без да искам.

    - не ми отговори



    На въпроса ми: Дали е против правилата да пиша в даден раздел, ако не притежавам такъв автомобил?

    - не ми отговори



    Извинение не видях, само съжаление:



    И накрая каква е равносметката:

    Един месец никакво действие и обяснение защо нямаше такъв раздел и какво се цели за да не се направи, а само се отговаряше:





    Изразих мнение, направи се раздела. Бях предупреден и осъден как така ще искам собствен раздел, след като аз или приятелите ми нямат Джулия или Стелвио?!

    Евала колеги, хай лайф алфисти!
    Попита за раздел, хубаво... После почна обаче да се държиш все едно някои ти е длъжен с нещо.... Сега раздела е факт, ти продължаваш с твоито си...
    Това си мисля аз като гледам/чета написаното в тази и околните теми...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  5. #5

    Default

    Достатъчно.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •