Results 1 to 15 of 21

Thread: Лятото дойде, време за море

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Лятото дойде, време за море

    Здравейте, колеги! Направихте ли планове за лятната си почивка. За кога сте планирали почивката си и къде мислите да ходите?

  2. #2
    започва да се пристрастява petio26's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    31

    Default

    Жената намери една оферта за едно готино хотелче в https://hoteli-primorsko.pochivka.bg/ и решихме да отидем там. Никога не съм бил в Приморско, но съм чувал, че е хубаво. Много искам вече да ходя на море. Ти къде ще ходиш?
    Last edited by petio26; 26-05-2017 at 20:47.

  3. #3
    започва да се пристрастява gioganotti's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    София
    Age
    54
    Posts
    82

    Default

    Аз ще бъда в: http://www.compasslozenec.com/. Последната седмица на Юни.

    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v (115hp) /04
    opel kadett E 1.3 karavan - ex

  4. #4
    започва да се пристрастява veli's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    57

    Default

    Аз все още не съм го решил, тъй като не са ясни точно отпуските на жена ми, но вероятно ще се търси нещо отново по южното черноморие. Къде точно най-вече ще зависи дали ще сме цялата компания или само нашата двойка, както и от конкретните оферти.

  5. #5
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Най-вероятно в Гърция.
    Всеки път като съм на нашето се заричам повече кракът ми там да не стъпва.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #6
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Родопите!Бал съм ти и морето.Гръцкото не знам как е, ма ако отседнем в Златоград ще прескочим.Абе в тая връзка да питам, с новите талони дет са на два ката, за малкия иде реч, нъл не трябва да нося големия.Дайте акъл че тая година ми е голям коцуз и мисла да ходя я да ми леят куршум я на манафин.
    Last edited by dimitar_vd62; 12-06-2017 at 20:56.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #7
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Изкарахме 5нощувки в Ахтопол. Ходихме на плаж Силистар, водата е чиста, малкия се изкефи максимално. Доволен съм 600 кинта излезе всичко. Цялата почивка за двама възрастни и едно дете под две годинки.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  8. #8

    Default

    Това лято се разходих до Албена.

    Каква е цената за паркиране за 24 часа пред хотела в който нощуваш?Бях там 2016г. и беше само 4 лева за цялата почивка, а сега било 10лв на всеки 24 часа ...





    Изкарахме 5нощувки в Ахтопол. Ходихме на плаж Силистар, водата е чиста, малкия се изкефи максимално. Доволен съм 600 кинта излезе всичко. Цялата почивка за двама възрастни и едно дете под две годинки.
    Иди на Албена -има ранни офери, които са на цените на Ахтопол, с разликата че са ол инклуизив и малкия няма да мислиш, тъй като между храненията имаш бюфет, а пък за теб има добър български алкохол...


    Мога да похваля кайсиевата ракия която пиех на обяд и вечеря и най-вече компота им от праскови които ядях на закуска, обяд и вечеря по 3-4 купички, като на обяд и вечеря страшно го "горях" заедно с кайсиевата ...


    В 95% от хотелите има и анимация...


    Стига да не са развалили всичко от тази година, защото се говори, а и пише за 10 лева на всеки 24 часа за паркирана кола пред хотела ...


    Друго място което е хубаво е Камчия, като там имаш избор както в бунгала, така и в хотели.




    Аз зная още 2 места на които ми харесва, като едното най-вероятно ще го "бастисат" до 2-3 години, а другото засега ще си остане, защото там държавата е доста свирепа и с дела си взе от Гриша Ганчев заграбеното което беше около 180 декара от най-добрия див и пуст плаж в България който съм виждал...


    Ще ходя там на 4-5 години веднъж ...В останалото време Гърция ...Ама ми е сантимент, защото там ходих за първи път със 159-ката веднага след като я купих...
    Last edited by alfa racer GTA; 23-08-2018 at 21:55.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  9. #9
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Allinclusive не е моето нещо. Малкия още не е за аниматори, малък си е още.
    Трудно ми е ранното записване, защото естеството на работа не ми позволява. Всяка вечер си вечеряхме на различни места, разходки и сутрин към 9 застъпвяхме на плажа, та до 14. Малкия се радва на пясъка и водата. Можеби не съм се изразил правилно, в тези 600лв влизат пътните разходи и спането. Не съм сигурен, че коллото и да е ранен този инклузив ще ме оправят 6 стотачки?
    Камчия ми го похвали едно аверче от Русе, ама бунгалата в които спяха, не бяха пипвани и обновявани откакто са създадени. Не съм капризен, но искам да ми е чистичко и спретнато. Бих отишъл на бунгало с оглед на това, че малкия може да щъка и дивее на воля, без да го мисля много много.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •