Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Лятото дойде, време за море

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    И тази година, както последните 9 години - на море в Гърция, на принципа - колкото по-на юг, толкова по-добре. Тази година дестинацията ни е о. Евия, като след прекрасните впечетления миналата година от Пелион, очакваме поне такива и от Евия.

    Като цяло съм обиколоил една част от летните дестинации в Гърция - ако някой има нужда от съвети, мисля че мога да помогна - Тасос, Халкидики, Олимпийската ривиера, Пелион, Лефкада, Корфу...
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  2. #17
    Старши алфист gogo79's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Монтана
    Age
    44
    Posts
    620

    Default

    Това лято се разходих до Албена.
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16v 150 07г.
    Alfa Romeo 147 1.6TS 16v 120 01г.

    Alfa Romeo 145 1.4TS JUNIOR 16v 103 98г.-ex.
    Aifa Romeo 156 1.8TS 16v 144 99г. ех.


  3. #18
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    В понеделник сутринта запрашихме към Черноморец. Някъде към 13:30 бях се накиснал в морето и тъкмо си допивах мастиката, разсъждавайки върху боклуците във водата, лайната и мазута по моите и на щерката крака, когато ми се обадиха, за да ми съобщят, че отпуската ми се прекратява и спешно трябва да се върна, защото 12 инженерА, още два пъти по толкова техникА не могат да пуснат една шибана помпа.
    Гледайки мазута и спомняйки си менюто и особено цените в него, май си тръгнах с облекчение.
    Другата седмица, живот и здраве, ще съм на кея в Ставрос с приятели за риба.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #19
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Изкарахме 5нощувки в Ахтопол. Ходихме на плаж Силистар, водата е чиста, малкия се изкефи максимално. Доволен съм 600 кинта излезе всичко. Цялата почивка за двама възрастни и едно дете под две годинки.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  5. #20

    Default

    Това лято се разходих до Албена.

    Каква е цената за паркиране за 24 часа пред хотела в който нощуваш?Бях там 2016г. и беше само 4 лева за цялата почивка, а сега било 10лв на всеки 24 часа ...





    Изкарахме 5нощувки в Ахтопол. Ходихме на плаж Силистар, водата е чиста, малкия се изкефи максимално. Доволен съм 600 кинта излезе всичко. Цялата почивка за двама възрастни и едно дете под две годинки.
    Иди на Албена -има ранни офери, които са на цените на Ахтопол, с разликата че са ол инклуизив и малкия няма да мислиш, тъй като между храненията имаш бюфет, а пък за теб има добър български алкохол...


    Мога да похваля кайсиевата ракия която пиех на обяд и вечеря и най-вече компота им от праскови които ядях на закуска, обяд и вечеря по 3-4 купички, като на обяд и вечеря страшно го "горях" заедно с кайсиевата ...


    В 95% от хотелите има и анимация...


    Стига да не са развалили всичко от тази година, защото се говори, а и пише за 10 лева на всеки 24 часа за паркирана кола пред хотела ...


    Друго място което е хубаво е Камчия, като там имаш избор както в бунгала, така и в хотели.




    Аз зная още 2 места на които ми харесва, като едното най-вероятно ще го "бастисат" до 2-3 години, а другото засега ще си остане, защото там държавата е доста свирепа и с дела си взе от Гриша Ганчев заграбеното което беше около 180 декара от най-добрия див и пуст плаж в България който съм виждал...


    Ще ходя там на 4-5 години веднъж ...В останалото време Гърция ...Ама ми е сантимент, защото там ходих за първи път със 159-ката веднага след като я купих...
    Last edited by alfa racer GTA; 23-08-2018 at 22:55.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  6. #21
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Allinclusive не е моето нещо. Малкия още не е за аниматори, малък си е още.
    Трудно ми е ранното записване, защото естеството на работа не ми позволява. Всяка вечер си вечеряхме на различни места, разходки и сутрин към 9 застъпвяхме на плажа, та до 14. Малкия се радва на пясъка и водата. Можеби не съм се изразил правилно, в тези 600лв влизат пътните разходи и спането. Не съм сигурен, че коллото и да е ранен този инклузив ще ме оправят 6 стотачки?
    Камчия ми го похвали едно аверче от Русе, ама бунгалата в които спяха, не бяха пипвани и обновявани откакто са създадени. Не съм капризен, но искам да ми е чистичко и спретнато. Бих отишъл на бунгало с оглед на това, че малкия може да щъка и дивее на воля, без да го мисля много много.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •