Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 94 of 94

Thread: Домашни любимци - котки.

  1. #91
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Това дето е привързано е онуй с биберона.То всъщност беше на ден два като го прибрахме и привързаноста му я отдавам на това.Всъщност се чудя дали не може по някакъв начин да я научим кое е позволено и кое не, разбира се без бой и заплахи.Признавам че с жена ми всичко и разрешавахме и май я разглезихме доста.Има едно предаване по Дискавъри "Моята котка от ада", там се занимават с проблемни котки, било капризни, било злобни и т.н, ама работата опира до преди и след обучението.Е на сега докато пиша се е настанила на рамото ми и си седи.Не ми досажда много ме радва, но се чудех дали не може да научи някаква команда като кучетата кое може и кое не.Има една тенис топка, като и се доиграе я носи и ме гледа и няма как играем.Всъщност аз я разигравах от малка с нея и някак схвана и се научи да си я носи за игра.Значи схващат ама аз не знам как да я науча или по-точно отуча от някои неща.Всъщност забелязах че е схванала и друго нещо, ако тръгна да излизам по домашни гащи до магизина не ме дърпа, ако обуя обаче дънките тогава ме дърпа за крачолите.Явно свързва дадена дреха с по дълго отсъствие.Понякога се чудя дали майка му не е съгрешила с някое кученце.Слава богу че съдбата ни срещна, на всеки пожелавам такова другарче.
    Уж каза глупост, но май това е разковничето.
    Някога имах котка, която се возеше с мене на мотора. Ходил съм с нея за риба на яз. Батак През целия път или ми седеше в пазвата или излизаше и ми се ловеше с нокти за гърба. Там естествено беше цяла седмица като холивудска звезда, но някак си знаеше, дали ще си ходим или не.
    Много малко котки можеш да ги накараш да си напуснат дома. Очевидно тя е от тия. Просто пробвай първо с каишка, а после я изведи с тебе! Може точно това да иска.
    Просто я изведи някъде на плажа, да погони гларусите!

    ---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Какви команди, какви 5 лева, бе Митак?


    По-лесно ти ще станеш русофоб, отколкото котката да ти изпълнява команди.



    Не я сравнявай с куче.

    Разликата между кучето и котката се илюстрира така:

    Кучето си мисли за стопанина:

    "Той ме храни, гали ме, играе си с мен - сигурно е Господ"

    Котката си мисли за стопанина:

    "Той ме храни, гали ме, играе си с мен - сигурно съм Господ"
    Во кратце и много точно!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  2. #92
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Освен това, Митак, имаш уникална котка - трицветна.

    Не знам, дали знаеш, че трицветните котки са единствените, които се олицетворяват с пола си. Демек - трицветни котараци няма.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #93
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ми нали това ти разправям че не търпи каишка на врата.Мята се и се блъска и става голям проблем да я сваля.После като види каишката в ръката ми става като "свалете котката от полилея и пробвайте пак".Естествено жена ми я гушва и почва - остъй го тоз идиот, той си е такова прасе.... и така в тоз дух, предлагам ти е познато.

    ---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:06 ----------

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Освен това, Митак, имаш уникална котка - трицветна.

    Не знам, дали знаеш, че трицветните котки са единствените, които се олицетворяват с пола си. Демек - трицветни котараци няма.
    Има рядко, ама са стерилни винаги.Между другото цвета е "калико" или "костенуркова" котка.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  4. #94
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Спим уморени след поредната хакерска атака
    https://ibb.co/LJgpKs4
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •