Results 1 to 15 of 34

Thread: Реставрация на Lancia Delta HF turbo 1.6 140 к.с

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Реставрация на Lancia Delta HF turbo 1.6 140 к.с

    Привет на всички колеги. От скоро съм собственик на автомобила cheers .Предстои ми стягане на колата. Мисля да и махна раздувките и да я върна в оригиналният и вид , боядисване на купето и цялостно обслужване на автомобила . Ще се радвам , ако споделяте вашите мнения и препоръки. Имам и доста части към колата и две купета за нещата които не са ми нужни ще отворя отделна тема в ПРОДАВА се. Ще актуализирам темата периодични за заинтересованите. Ето и малко снимки . Поздрави!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1.jpg   18516067_120332000803505454_1371036674_n.jpg   18554772_120332000816420655_769257632_n.jpg  

  2. #2
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    Здрасти колега! Първо честито за колата! Второ ти пожелавам успех с борбата с циганския "тунинг".

    Известно време следях Ланча форума, но съм пропуснал ако се е обсъждала тая конкретна кола. Та питането ми е на каква цена я взе и дали евентуално има още такива някъде по страната?
    Alfa Romeo 145 1.6 i.e. Boxer -Ex
    Alfa Romeo 146 1.3 i.e. Boxer -Ex

  3. #3
    започва да се пристрастява B&V's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Варна
    Posts
    92

    Default

    Честито и от мен! Преди имах Ланчия и винаги с носталгия се сещам за тях. Страхотни коли са. Да дам мнение за цвета, според мен на този модел най-му подхожда цвят червен (rosso). Успех с възстановяването.
    Alfa Romeo 147, 1.9 JTD 16 V

  4. #4

    Default

    Благодаря! Ами изкачат от време на време подобни автомобили. миналия месец се продадоха две , в това число и моята и една която следих за 8000лв. Моята купих за 5К. Относно цвета , наистина ми харесва в черно и червено .Един от двата , но тук ще целя оригинален вид.

  5. #5
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    А според мен ще е хубаво да си запазиш този фабричен цвят за тази кола. Особено ако си седи и табелката с кода и името на цвета (това ми прилича на Grigio scuro).

    А иначе чел съм в Ланча форума, но тогава още не представляха интерес за мен тия коли - някъде 2015 е имало една от Силистра 1.6 ХФ за под 3к...
    Alfa Romeo 145 1.6 i.e. Boxer -Ex
    Alfa Romeo 146 1.3 i.e. Boxer -Ex

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by bobi1997 View Post
    Здрасти колега! Първо честито за колата! Второ ти пожелавам успех с борбата с циганския "тунинг".

    Известно време следях Ланча форума, но съм пропуснал ако се е обсъждала тая конкретна кола. Та питането ми е на каква цена я взе и дали евентуално има още такива някъде по страната?
    Quote Originally Posted by bobi1997 View Post
    А според мен ще е хубаво да си запазиш този фабричен цвят за тази кола. Особено ако си седи и табелката с кода и името на цвета (това ми прилича на Grigio scuro).

    А иначе чел съм в Ланча форума, но тогава още не представляха интерес за мен тия коли - някъде 2015 е имало една от Силистра 1.6 ХФ за под 3к...
    Червения цвят много ми харесва , леко се колебая , но ще видим има време. Добра оферта е било.

  7. #7

    Default Ъпдейт на темата

    Ще качвам линк когато има периодично ъпдейтване . http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...p?f=34&t=38084 Поздрави!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •