Results 1 to 6 of 6

Thread: Вода в стопа

  1. #1

    Default Вода в стопа

    Колеги, че ми влиза вода в багажника не е от вчера, ама мислех че е от антената. Не бях карал цяла зима, днес гледам - не ми работи десния габарит/стоп. Свалих кората, свалих гнездото - крушките вир вода. Цялата пластмаса на стопа - пълна с вода. Как да е, смених крушките, монтирам - не светят. Не съм толкова техничар, колкото ми се иска, до тук ми се простират познанията и уменията. От какво може да е? Окисляване на клеми? Знам, че има спрейове за почистване, но дали ще помогне в случая...
    Събирам помощи за 911 GT2

  2. #2
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    На 156-цата ми редовно се окисляват цоклите на крушките на стоповете, ту на единия, ту на другия... Изчегъртвам ги с отвертката малко и повдигам пластинката за по добър контакт и се оправят. Временно решение ,но тя и колата няма да кара още дълго като цяло...
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  3. #3

    Default

    Остъргах клемите днес, смених всички крушки, стана като нова. Мерси, колега. Въпроса обаче е как да изкарам водата от пластмасата :-/
    Събирам помощи за 911 GT2

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by procopy View Post
    Остъргах клемите днес, смених всички крушки, стана като нова. Мерси, колега. Въпроса обаче е как да изкарам водата от пластмасата :-/
    Пробий две малки дупки някъде от вътре на различна височина и после ги запуши с лепило или силикон.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #5
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by procopy View Post
    Остъргах клемите днес, смених всички крушки, стана като нова. Мерси, колега. Въпроса обаче е как да изкарам водата от пластмасата :-/
    Голяма спринцовка с някакво подходящо по размер маркуче...Но по важното в случея е да намериш от къде е влязла водата.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  6. #6
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Сваляш изсушаваш (сешоар) и пълно кантиране с прозрачно лепило на стопа

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •