Results 1 to 15 of 88

Thread: Домашни любимци - кучета.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default Домашни любимци - кучета.

    Специално за Bella с връзки издействах тема за кучета и цял ден писах че много трудно се създава тема.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Специално за Bella с връзки издействах тема за кучета и цял ден писах че много трудно се създава тема.
    Браво, от тук може да се сдобиеш с бракувано куче.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #3
    Alfa Amore boris037's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Dark side of the moon
    Posts
    246

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Браво, от тук може да се сдобиеш с бракувано куче.
    Аз лично бих предпочел бракувана кучка.
    alfa romeo sprint 1984

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by boris037 View Post
    Аз лично бих предпочел бракувана кучка.
    И безплатно упътване за ползване. Права и задължения на потребител на подарено куче срещу символична сума. права май нямаше, само задължения
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #5
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Браво, от тук може да се сдобиеш с бракувано куче.
    Не ми трябва никакво куче.Толкова ли е трудно да се направи съответната тема.Кофти ли е да има малко подреденост за да се намира по-лесно това което те интересува.Как не се сетих че ако ми трябва куче трябва да търся в теми и форуми за котки.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  6. #6
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Браво, от тук може да се сдобиеш с бракувано куче.
    Какво ще рече бракувано куче ?!?
    Кучето е ЗДРАВО , МЛАДО и няма никакви поведенчески или други проблеми . Имам си причина за да го подарявам по този начин . А изискването за кастрация е за да не се бълват безконтролно кученца и в момента в който спре да ражда кучето да бъде изритано от стопаните си .

    Българина е странно нещо : ако му поиска някой пари за нещо ... пазари се , бил търговец и мошеник .
    Ако му подари нещо .... било бракувано .
    Угодия няма .
    Който има интерес да притежава и се грижи за млада и здрава немска овчарка с 1 - 2 малки условия нека се свърже с мен . А защо във форума за Алфа Ромео ли ?!? ами колеги сме все пак , все нещо ни свързва .. та за това .
    Аман от недоразбрали и недоволни
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Bella View Post
    Какво ще рече бракувано куче ?!?
    Кучето е ЗДРАВО , МЛАДО и няма никакви поведенчески или други проблеми . Имам си причина за да го подарявам по този начин . А изискването за кастрация е за да не се бълват безконтролно кученца и в момента в който спре да ражда кучето да бъде изритано от стопаните си .

    Българина е странно нещо : ако му поиска някой пари за нещо ... пазари се , бил търговец и мошеник .
    Ако му подари нещо .... било бракувано .
    Угодия няма .
    Който има интерес да притежава и се грижи за млада и здрава немска овчарка с 1 - 2 малки условия нека се свърже с мен . А защо във форума за Алфа Ромео ли ?!? ами колеги сме все пак , все нещо ни свързва .. та за това .
    Аман от недоразбрали и недоволни
    От много време имам немски овчарки, но не бих се съгласил някой да ми поставя условия за гледане, по добре да си я купиш без условия, "имам си причина" звучи като проблем, няма снимка, вероятно не е чистокръвно или не отговаря на изискванията на породата, за да имаш условие за кастрация. Не искаш конкуренция на пазара
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #8
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Браво, от тук може да се сдобиеш с бракувано куче.
    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    От много време имам немски овчарки, но не бих се съгласил някой да ми поставя условия за гледане, по добре да си я купиш без условия, "имам си причина" звучи като проблем, няма снимка, вероятно не е чистокръвно или не отговаря на изискванията на породата, за да имаш условие за кастрация. Не искаш конкуренция на пазара
    Условията за гледане са следните : ако човека в даден момент няма възможност или желание да се грижи за нея да ми се обади и да ми я върне или заедно да намерим нови подходящи стопани за нея където ще се чувства добре и ще е желана . Това се прави с цел да не се озове на улицата или в приют .
    Условието за кастрация няма нищо общо с конкуренция на пазара ! Произведените в нашият развъдник кучета рядко остават в България . Искам да се кастрира , защото съм против нерегламентираното размножаване на кучета извън пределите и правилата на клубът . А тя не може да вземе участие в развъдната програма на моят или който и да било развъдник , защото има липса на 2бр . П4 зъби . Зъби които по никакъв начин нямат влияние върху здравословното състояние на кучето . Просто има стандарт който НЕ ДОПУСКА липса на 1 или повече зъба . Аз като човек който развъжда под егидата на определен клуб и федерация съм длъжна да се съобразявам с правилата наложени ми от тях . Поради тази причина се търси дом за кучето при хора които ще оценят , че някой им подарява здраво и красиво куче на което те да се радват и за което да се грижат . Повече обяснения нужни ли са или ще продължаваш да търсиш под вола теле ?!? Не знам от колко години ти имаш немски овчарки , но аз от 20 и до сега не съм се отнасяла безотговорно към това си хоби и кучетата си . Ако поне малко някой се размисли ще разбере , че това което изисквам и предлагам е повече от нормално .
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  9. #9

    Default

    Все пак съм прав, кучето има генетичен проблем. Не е толкова трудно да се спомене. Немските овчарки, които съм имал са близки приятели на мен и семейството ми и се използват изключително за охрана. Кучето което предлагаш за подарък вероятно не е обучено и това може да се окаже сериозен проблем за този който го вземе.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  10. #10
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Дефакто да обобщя темата досега:
    - интереса клати феса?

    Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  11. #11
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Ми като чета новини гледам че разни супер културни шведи бият български жени. Никой не се интересува от това което правиш за да ти завижда.
    И къде обиждам, че нещо не се сещам
    На Витошка има много софистицирани британци,всяка жена мечтае за такъе мъж.
    Това ме разби,ще му откраднеш душата хахахахах


    Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •