Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 88

Thread: Домашни любимци - кучета.

  1. #46
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Дори при външна температура от 15 - 6 градуса в колата за кратко време става поне 30 , а това за едно куче е смъртоносно . В Америка има доста случаи не само на оставени в кола кучета , но и на оставени в кола деца които загиват поради немърливостта на родителите си .
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  2. #47

    Default

    Оставям колата на сянка пред някой голям магазин, давам на кучето да пие вода, отварям му прозорците да си диша, желаещи да бъркат в колата няма и тогава влизам за кратко в магазина. Често се е случвало да влизам в словесна схватка с охраната защото не трябвало да спирам на тази сянка примерно.
    Атрактивно е за околните да гледат как сипвам вода в шепата си от шишето и кучето пие от нея. Шепата ми е колкото купичката му
    Last edited by lordliness; 26-07-2017 at 15:16.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #48

    Default

    Изключителен интелект. Казва кога и се ходи до тоалетната, когато спим пази тишина. Знае кога е петък. Когато се отклоня с колата от обичайния маршрут решава, че съм се загубил и ми казва. Опитва да имитира говор когато иска нещо. Това са неща на които не съм я обучавал. Открива колата душейки дръжките. Тя си ги измисля тези неща. Невероятно животно. Доверието е пълно и двете страни знаят, че никога няма да бъдат наранени от другия.
    Last edited by lordliness; 31-01-2019 at 11:10.

  4. #49

    Default

    Надявам се да намерите подходящи стопани за кучето. Разбирам условията, защото знам какво е да отглеждаш такова животно и да се грижиш за него по този начин.

  5. #50
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Интересна тема.
    Бела, ония ден една курветина, мис силикон с надути, като овча вулва в овулация джуки твърдеше същото. Българите не сме били кавалери.
    Джентълменът е такъв с дамите, а не с прислугата или курвите.
    Българинът е старомоден в душата си и иска непреходни ценности, а не силикон и хелурон.
    По темата:
    Джанго, моят пес, е роден на Велик ден през 2000 год. Той е малък барак с големи зъби. Все още няма никакво намерение да показва признаци на остаряване. Но е на жестока диета. Яде по два пъти в седмицата. За някои може да е жестоко, но за него това е нещото, което го връща в природата.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #51
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Всичко до което се докопа мъкне в леговището,явно мухите не го кефят щом се е оборудвал и с мухобойка.
    Attached Images Attached Images

  7. #52
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Помислих че това е тема в която можем да споделим снимки и малко опит, а то какво било...

    Извинявам се...
    Last edited by mirchozo; 28-08-2018 at 15:32.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  8. #53
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Е моя звяр е бебе още,утре става на 70 дни.Майката е черен лабрадор,за бащзта знам че е плевенски плейбой,но забравих да питам за цвят и порода,ако има такава.Важното е че песа е здрав и се развива нормално ( вече е 8 кила) и ни радва всички,другото са маловажни подробности.
    Засега съм го научил да реагира на повикване по име,също така вече реагира правилно на "Не","Ела" и "Седни",но срещам трудност с "Легни" и "На място".Малък е още и му липсва концентрация.За сега го обучавам с лакомство,играчката я носи след като я хвърля,но не я пуска.Ще пробвам сега с две еднакви играчки,голям купон става.
    ПС
    що скри госпожицата?Не се връзвай на глупостите
    Last edited by 546; 28-08-2018 at 16:06.

  9. #54
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Ами, скрих я защото естеството на темата е друго, въпреки това ще я кача отново заради теб.
    Attached Images Attached Images
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  10. #55
    Alfa Amore boris037's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Dark side of the moon
    Posts
    246

    Default

    Аз не знам за коя тема съм, затова ще се насоча към алкохолишката...
    Attached Images Attached Images
    alfa romeo sprint 1984

  11. #56
    започва да се пристрастява dancho76's Avatar
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    79

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Агресията спрямо животни трябва да се третира по същия начин, както агресията спрямо хора.

    Аз не виждам нито един аргумент в полза на обратното.
    Хайде да си говорим честно На кой му пука за агресията срещу хората ,кучетата,котките и т.н.

  12. #57
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by dancho76 View Post
    Хайде да си говорим честно На кой му пука за агресията срещу хората ,кучетата,котките и т.н.
    На мен ми пука. Придържам се към правилото: "Не прави на другите това, което не обичаш да правят на теб".


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #58
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    А защо трябва да има агресия, било то към хора, животни и т.н. ? Много е лесно да смачкаш нещо по-слабо, но ако се замислиш в точния момент ще разбереш че по-слабия всъщност си ти самия.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  14. #59
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Имаме си едно общинско куче. Кръстоска някаква, минава за вълча порода. Кастрирано е, казва се Роза. Добродушно е, спуска се само по минаващи коли и то само нощно време и то рядко. Тогава лежи на средата на платното и ме е страх, някой джигит да не го прегази. Иначе живее на тротоара, паничките му винаги са пълни с храна и вода. Хората му се радват и то на тях......

    Колко малко е нужно...


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #60
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by boris037 View Post
    Аз не знам за коя тема съм, затова ще се насоча към алкохолишката...
    Имам един кандидат татко, като с него върви и литър гроздова
    Attached Images Attached Images
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •