Results 1 to 7 of 7

Thread: не върви

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    България
    Posts
    25

    Default не върви

    здравей те коллеги пиша тук за помощ незнам каде да отида и към кой се обърна ....става дума за 156 2,0 1999 година
    проблема е следния колата няма мощност сених дебитомер, сонда диягностики една камара и небива небива....каде ли не ходих вече нищо забеляза че студена има по голям ряз от колко когато загре с две дъми е много мудна незнам вече .....
    Last edited by icko199; 30-06-2017 at 23:35.

  2. #2
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Търси в общ технически раздел.....и се довери на форумен сервиз......аз съм ги посещавал почти всичките, и проблем не съм имал....
    Тези момчета не поправят от вчера алфи....така, че разчитай на опита...позитиви и негативи има за всеки от тях....Но...хората са различни...та и мненията не са определящи.....ако ме разбираш......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #3

    Default

    Намери си някой с читава 156-ца 2.0 и му свали софтуера, който след това ще го качиш на твоята. Колкото и да не ти се вярва това може да помогне. Успех!
    Former Alfa owner.

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    България
    Posts
    25

    Default

    Ще търся благода защото ме обеждават че може да не е зацепена правилно

  5. #5

    Default

    Мда, и аз мисля че е зацепването.

  6. #6

    Default

    Не е от зацепването, гаранция. На първата от 2-те бивши 2.0ТС-ки и след зацепване нямаше мощност. Едно препрограмиране на ЕКУ-то и Алфата полуде!
    Former Alfa owner.

  7. #7
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    България
    Posts
    25

    Default

    Ами правих го вече 2 пъти проблема е че е сменян от предния собственик а сондата ми дафа замасен + кабел а е нова и мисля че самия ком нещо е пробил

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •