Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32

Thread: VDC-то светва,но грешки няма?

  1. #31
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Кандидат свате, погледни го този датчик за налягане на спирачната и клемите му. Това беше начин да си изключиш VDC-то полулегално
    На 159 VDC може да се изключва от бутона вътре, няма нужда да се рови из жиците ако това е идеята. Въпросния датчик ще бъде регистриран като грешка, 99,9% не е това проблема.

    На мен ми се е случвало да също да се покаже тази грешка 2-3 пъти, интересното е че беше на едно и също място в града при идентични ситуации. Според мен нещо се шашнаха системите при мен, защото се случи спускане/изкачване/спиране почти едновременно защото бях с около 70-100км/ч.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    На 159 VDC може да се изключва от бутона вътре, няма нужда да се рови из жиците ако това е идеята. Въпросния датчик ще бъде регистриран като грешка, 99,9% не е това проблема.

    На мен ми се е случвало да също да се покаже тази грешка 2-3 пъти, интересното е че беше на едно и също място в града при идентични ситуации. Според мен нещо се шашнаха системите при мен, защото се случи спускане/изкачване/спиране почти едновременно защото бях с около 70-100км/ч.
    Има нещо подобно и в моите случаи...светва или когато спирам по-продължително или когато съм в престой на място с натиснат педал на спирачките.Скоро не се е почвявало
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •