Здравейте, както виждате съм новобранец... в буквалния смисъл. Искам да ми дадете мнение/съвет за точно тази обява - http://www.cars.bg/offer/c2137570

Какво може да се забележи на пръв поглед ? Видях, че на задния десен калник има съвсем леко огънато както и на предната броня леко одраскано, но не мисля, че е проблем. Някой с по - набито око забелязва ли по - сериозни следи от удар, повреди или нещо нередно ? Като четох описанието видях, че пише, че има премахнат ЕГР софтуерно и хардуерно. Не разбирам какво точно е това, но проверих във форума и останах с впечатлението, че е по - добре да бъде премахнат както е и на въпросната кола.
Цената според вас колко може да бъде смъкната ?

Това ще ми бъде първата кола и съм готов да преглътна някои косури. Преди търсех 4ти врати бензин или газ/бензин, хечбек или седан. Но останах очарован от тази алфа нищо, че е двуврата, дизелак с по - скъпи ремонти и митовете за алфа ромео. От какво 'боледуват' този модел алфа ? Доколкото знам в интериора скърцащи пластмаси и слабо окачване. За двигателя навсякъде се говори, че е много добър, бърз и пъргав. Обслужването и най - вече ремонтите скъпи ли са ?

Във вбокс има един тип 'бри4ка' прави ревюта на коли и има ревю на точно този модел на алфа и ми хареса като цяло колата.


Предварително се извинявам ако съм пуснал темата на грешно място.