Results 1 to 15 of 22

Thread: Проверка на задължения по СУМПС или ФИШ/АУАН/НП с възможност за извършване на плащане

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default Проверка на задължения по СУМПС или ФИШ/АУАН/НП с възможност за извършване на плащане

    https://e-uslugi.mvr.bg/ESP.Web.Port...tService/Index

    Всеки може да види какви неизчистени провинения има !
    Last edited by eproHD; 20-08-2017 at 18:01.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  2. #2

    Default

    Възникна грешка в сървъра, моля обърнете се към администратора.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #3
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    За тая чудесия слушам от поне 7 години насам.
    И все не работи.
    И сега пак не работи.

    Каквато системата, такава и системата.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    За тая чудесия слушам от поне 7 години насам.
    И все не работи.
    И сега пак не работи.

    Каквато системата, такава и системата.
    Днес е неделя, сигурно почива
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #5
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Мен ме изкара чист като сълза преди няколко дни,да не би да не са вкарали всички задължения все още.

  6. #6

    Default

    Няма ли повече логика да е по номер на МПС + ЕГН на собственика, или подобно? В случая ако те е снимала камера някъде ще излезе ли нещо?



  7. #7
    Alfa Romeo 156 1,8TS
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Кърджали
    Posts
    89

    Default

    Не може. Не работи тъпия сайт. Както и ченгесарията и сайта им такъв.

  8. #8

    Default

    Вчера отидох да си взема книжката и излезе фиш от декември, който платих на място. Днес реших да проверя какво излиза във въпросния сайт - излиза същия, но с дата 5-ти юни. Като те снимат нещата не се ли случват в реално време? За плащанията ясно - 24 часа по-късно още си стои като неплатен.
    Да не говорим, че не дава абсолютно никаква полезна информация като номер на МПС, дата, час, място и т.н., а конкретно в моя случай, на 5-ти юни колата не е мърдала от уикенда, та с тези неверни и непълни данни кой ще има доверие да им плаща през бутафорната онлайн система?
    Хубава работа, ама българска. И с 15 години закъснение.



  9. #9
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Тия са малоумни, сума ти хора имат платени задължения точно през Сибанк, клон в КАТ, и глобите им стоят неплатени и в сайта, и в таблета на КАТ.
    Единият не му се рискува да му вземат при проверка на пътя книжката, и просто не я носи, държи си я вкъщи.
    Пишат му всеки път фиш 10лв при проверка и така.
    Друг носи платежните и се моли да са човечни.
    От как им дадоха тия правомощия да събират книжките на пътя за глупости, стана страшно.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  10. #10
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Вчера отидох да си взема книжката и излезе фиш от декември, който платих на място. Днес реших да проверя какво излиза във въпросния сайт - излиза същия, но с дата 5-ти юни. Като те снимат нещата не се ли случват в реално време? За плащанията ясно - 24 часа по-късно още си стои като неплатен.
    Да не говорим, че не дава абсолютно никаква полезна информация като номер на МПС, дата, час, място и т.н., а конкретно в моя случай, на 5-ти юни колата не е мърдала от уикенда, та с тези неверни и непълни данни кой ще има доверие да им плаща през бутафорната онлайн система?
    Хубава работа, ама българска. И с 15 години закъснение.
    Пази си квитанциите ,че си платил.
    Спрат ли те на пътя и ти напрявят проверка за неплатени глоби ,вероятно и на таблета на катаджията ще пише ,че ги дължиш .

  11. #11

    Default

    Така и мисля да направя, благодаря за съвета.
    Другото, което ми направи впечатление, е че доста уклончиво ми показаха снимката и отказаха да ми дадат копие, само към съда ги пращали. Т.е. според зависи кой е на смяна, ако не е на кеф може и да не я извади дори на екрана, пък за мен само един хвърчащ лист с дата от преди над половин година и без снимка не е достатъчно да им платя "на сляпо", особено пък ако става въпрос за глоба в по-голям размер. По нормалните страни си получаваш всичко по пощата.



  12. #12
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Не е така...пощата е заеби...при нас е с препоръчано писмо с обратна разсписка.....и ако знаеш се криеш....тоез не разписваш, освен ако не очакваш голямо наследство...)).....та и аз така....оня ден ме спират ония с принтера и хоп...електронен фиш от една шибана камера дет я знам, ама ме снимали през нощта...явно съм се отнесъл....и определената снимка е от преди две години и един месец.....и още нещо един километър ме дели от 100 и 400 лв, глоба...а кажи не е ли карък...)....ще се посъветвам с юрист, но до колкото четох в нета, който не го приемам на сериозно шансовете не са ми големи да отпадне.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •