Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Проверка на задължения по СУМПС или ФИШ/АУАН/НП с възможност за извършване на плащане

  1. #16
    Запален алфист nedko87's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Незнам дали работи ама на мен ми пише че съм чист като сълза.
    Гост това е човек ,който идва да пие кафе а ти изпива всичката ракия

  2. #17
    Alfa Romeo 156 1,8TS
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Кърджали
    Posts
    89

    Default

    Не може. Не работи тъпия сайт. Както и ченгесарията и сайта им такъв.

  3. #18

    Default

    Вчера отидох да си взема книжката и излезе фиш от декември, който платих на място. Днес реших да проверя какво излиза във въпросния сайт - излиза същия, но с дата 5-ти юни. Като те снимат нещата не се ли случват в реално време? За плащанията ясно - 24 часа по-късно още си стои като неплатен.
    Да не говорим, че не дава абсолютно никаква полезна информация като номер на МПС, дата, час, място и т.н., а конкретно в моя случай, на 5-ти юни колата не е мърдала от уикенда, та с тези неверни и непълни данни кой ще има доверие да им плаща през бутафорната онлайн система?
    Хубава работа, ама българска. И с 15 години закъснение.



  4. #19
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Тия са малоумни, сума ти хора имат платени задължения точно през Сибанк, клон в КАТ, и глобите им стоят неплатени и в сайта, и в таблета на КАТ.
    Единият не му се рискува да му вземат при проверка на пътя книжката, и просто не я носи, държи си я вкъщи.
    Пишат му всеки път фиш 10лв при проверка и така.
    Друг носи платежните и се моли да са човечни.
    От как им дадоха тия правомощия да събират книжките на пътя за глупости, стана страшно.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  5. #20
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Вчера отидох да си взема книжката и излезе фиш от декември, който платих на място. Днес реших да проверя какво излиза във въпросния сайт - излиза същия, но с дата 5-ти юни. Като те снимат нещата не се ли случват в реално време? За плащанията ясно - 24 часа по-късно още си стои като неплатен.
    Да не говорим, че не дава абсолютно никаква полезна информация като номер на МПС, дата, час, място и т.н., а конкретно в моя случай, на 5-ти юни колата не е мърдала от уикенда, та с тези неверни и непълни данни кой ще има доверие да им плаща през бутафорната онлайн система?
    Хубава работа, ама българска. И с 15 години закъснение.
    Пази си квитанциите ,че си платил.
    Спрат ли те на пътя и ти напрявят проверка за неплатени глоби ,вероятно и на таблета на катаджията ще пише ,че ги дължиш .

  6. #21

    Default

    Така и мисля да направя, благодаря за съвета.
    Другото, което ми направи впечатление, е че доста уклончиво ми показаха снимката и отказаха да ми дадат копие, само към съда ги пращали. Т.е. според зависи кой е на смяна, ако не е на кеф може и да не я извади дори на екрана, пък за мен само един хвърчащ лист с дата от преди над половин година и без снимка не е достатъчно да им платя "на сляпо", особено пък ако става въпрос за глоба в по-голям размер. По нормалните страни си получаваш всичко по пощата.



  7. #22
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Не е така...пощата е заеби...при нас е с препоръчано писмо с обратна разсписка.....и ако знаеш се криеш....тоез не разписваш, освен ако не очакваш голямо наследство...)).....та и аз така....оня ден ме спират ония с принтера и хоп...електронен фиш от една шибана камера дет я знам, ама ме снимали през нощта...явно съм се отнесъл....и определената снимка е от преди две години и един месец.....и още нещо един километър ме дели от 100 и 400 лв, глоба...а кажи не е ли карък...)....ще се посъветвам с юрист, но до колкото четох в нета, който не го приемам на сериозно шансовете не са ми големи да отпадне.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •