Results 1 to 6 of 6

Thread: Италфест 2017 - Програма

  1. #1
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default Италфест 2017 - Програма

    В тази тема ще се дават пояснения за дисциплините включени в програмата на Италфест 2017 който ще се проведе на 30,09,2017г. в град Раковски Пловдивско

    Ето и самата програма:

    - Шоу "Да замирише на гума"
    - Аудио Тунинг
    - Автобаскетбол
    - Майсторско шофиране
    - Автосервитьор
    - Финалния етап на Конкурса за външен и вътрешен вид
    - Бутане на автомобил
    - Конкурс Кола на публиката

    Конкурса Кола на публиката ще бъде разделен на
    - Кола на публиката Алфа Ромео
    - Кола на публиката Фиат
    - Кола на публиката Ланча
    - Кола на публиката Ретро

    От гласувалите в конкурса за Кола на публиката ще бъдат изтегляни имена които ще получават награди.
    На входа при влизането на пистата на всеки човек ще бъдат раздавани листчета с които ще може да гласувате в различните категории. На гърба на листчета се записва НОМЕРА на ИТАЛФЕСТА на избраната от вас кола и име. За да имате шанс за награда в томболата. Урните в които да пуснете гласа си ще са в шатрите на клубовете.


    За дисциплините Автобаскетбол, Автосервитьор, Бутане на автомобил и Майсторско шофиране - записването ще стане на място.

    Бутането на автомобил ще е разделено на два класа
    - Бутане на Фиат и Ланча
    - Бутане на Алфа Ромео

    Победителите от единия клас ще се срещнат с победителите от другия клас и ще излъчат групата на Шампионите в бутането

    На мероприятието ще има осигурен детски кът с аниматори за да може и децата да се забавляват, а родителите им да се насладят на програмата или да станат част от нея.

    Подготвени са различни презентации и награждавания, които за сега ще запазя в тайна за да е още по-интересно на самия ден.


    Екипа който се е заел да организира Италфест 2017 се стреми е интересно, забавно и приятно мероприятие.

    Запазваме си правото да добавяме и допълваме програмата.

    ДОБРЕ ДОШЛИ и приятно изживяване!!!
    Last edited by tsvety; 03-09-2017 at 18:58.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  2. #2
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Идете на Калояново и вижте как се провежда Jap-феста и се учете.Голяма част от клубовете си правят всяка година мероприятията там само на вас незнам какъв ви е проблема.Като изключим майсторското и още едно две неща програмата ви е пълна скука.
    Last edited by BillyBoy`; 24-09-2017 at 10:00.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  3. #3
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Идете на Калояново и вижте как се провежда Jap-феста и се учете.Голяма част от клубовете си правят всяка година мероприятията там само на вас незнам какъв ви е проблема.Като изключим майсторското и още едно две неща програмата ви е пълна скука.
    На мен програмата също може да не ми хареса, но ще гледам да присъствам!
    Другото е, че след като лично аз несъм си мръднал и пръста за тоя фест е да не предявявам никакви претенции нито към програма нито към нищо.
    Отивам да си видя там познатите и това е.
    Ако някои има претенции за нещо смятам че е било редно да ги сподели още преди седмици с организаторите.

    Това от по-горе си е мое мнение и може да е тотално погрешно, но така смятам лично аз.

  4. #4
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    На мен програмата също може да не ми хареса, но ще гледам да присъствам!
    Другото е, че след като лично аз несъм си мръднал и пръста за тоя фест е да не предявявам никакви претенции нито към програма нито към нищо.
    Отивам да си видя там познатите и това е.
    Ако някои има претенции за нещо смятам че е било редно да ги сподели още преди седмици с организаторите.

    Това от по-горе си е мое мнение и може да е тотално погрешно, но така смятам лично аз.
    Много правилно мнение!!!!......и аз ги посещавам тия фестове, единствено заради познатите, приятели, а не за програмата....
    Евала на организаторите........давал съм мнения и акъл, ама това не значи, че трябва някой да се съобразяват с мен...)...
    Всичко е интерес и желание......никой не те задължава като едно време да ходиш на тая манифистация.....та BillyBoy кво писка толкова....

    ---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:39 ----------

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Идете на Калояново и вижте как се провежда Jap-феста и се учете.Голяма част от клубовете си правят всяка година мероприятията там само на вас незнам какъв ви е проблема.Като изключим майсторското и още едно две неща програмата ви е пълна скука.
    Виж сега....какво значи да ходим и да гледаме, кво правят другите...?...ние сме различни....
    Ако искаш да промениш нещо....влезни в тоя клуб, бори се, прокарай идеите си....ама да не стане като новопостъпилите депутати в парламента....едно говорим, друго правим след като попаднем вътре.......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #5
    Газта е здраве LYBRAtor's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    236

    Default

    Здравейте. Може ли някой да даде координати къде е точно летището или евентуално маршрут през Мапс примерно.
    '05 E-class 3.0 24v LPG, '05 C-class 1.8 16v Kompressor Sportcoupe, '09 A-class 1.5 8v
    Ex:'07 147 1.6, '07 159 1.9 JTDm, '00 Lybra 1.9 JTD, '86 Delta GT 1.6, '04 C2 1.6, '97 Vectra 1.8, '97 Dedra 1.6

  6. #6
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Ето къде ще е шоуто:
    https://www.google.bg/maps/@42.29198.../data=!3m1!1e3

    Само координатите: 42.293669, 24.948586
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •