Results 1 to 7 of 7

Thread: Диодни лайтбари във фарове

  1. #1
    Че напрайм печката изрод
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    13

    Default Диодни лайтбари във фарове

    Здравейте колеги! Тъй като след 2 седмици съм в отпуск и смятам да оправям фарове (счупи ми се въртока за реглаж) и така и така ще ги свалям мисля да ги полирам, да ги направя тип GTA + лупи и ксенон(което прочетох как става и си записах какво ми е нужно) ми се ще да махна стоковите мигачи на бронята които са отдолу и да сложа лайтбар дневни + мигач вътре във фаровете (като модерните коли ). Та въпроса ми е някой правил ли го е? трудности някакви какви ще има? от къде аджеба да взема ток за тях и към кое да ги вържа? към мигачите може би? Ама тогава как ще светят дневните? Някакви съвети по тоците ще са ми много полезни. Иначе нещо от тия мисля да си избера (не знам още кои) http://bktuning.bg/category/28/dnevni-svetlini.html

  2. #2
    Мечтае за напомпана печка ScuderiaItalia's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    298

    Default

    Дневната светлина може да си я вържеш към габарита, а ако не искаш да ти свети таблото и габарита отзад, то тогава май, трябва с копче да го изведеш някъде. Мигача вътре във фара си го вържи към тоя долу.
    Alfa Romeo GT 1.9 16V JTD
    Lancia Musa 1.4i 16V Automatic
    Alfa Romeo 145 1.3 8V Boxer

  3. #3
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Quote Originally Posted by ScuderiaItalia View Post
    Дневната светлина може да си я вържеш към габарита, а ако не искаш да ти свети таблото и габарита отзад, то тогава май, трябва с копче да го изведеш някъде. Мигача вътре във фара си го вържи към тоя долу.
    или да си вземе един модул за дневни светлини
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  4. #4
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Полирай ги, направи ги гта, сложи лупи и не са занимавай с глупости.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #5
    Че напрайм печката изрод
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    13

    Default

    Quote Originally Posted by ScuderiaItalia View Post
    Дневната светлина може да си я вържеш към габарита, а ако не искаш да ти свети таблото и габарита отзад, то тогава май, трябва с копче да го изведеш някъде. Мигача вътре във фара си го вържи към тоя долу.
    Хубава идея....даже с това май ще се премахнат и крушките на габаритите и директно кабелите към изхода за дневни.... че са на ебати мястото. Изгоря ми единия преди 3 месеца и ако не беше телефона да ползвам камерата като огледало ева ли щях да се справя за по малко от час

    ---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Полирай ги, направи ги гта, сложи лупи и не са занимавай с глупости.
    Тъй като ме гложди от вътре мисля да се позанимавам малко с глупости...поне ще стане красиво, което е целта!

    ---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

    Quote Originally Posted by Alexanderbb View Post
    или да си вземе един модул за дневни светлини
    Е то това си е модул само че за вграждане във фара и се огъва, а не пластмасов външен

  6. #6
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    [/COLOR]

    Е то това си е модул само че за вграждане във фара и се огъва, а не пластмасов външен[/QUOTE]

    Аз знам какво е това дето се огъва и се слага във фара. Ти питаше от къде да му вземеш ток за частта за дневните, затова ти казвам през модул за дневни светлини, който пуска 12 волта към тях когато види 14 при акумулатора грубо казано. А за частта с мигача колегите са ти отговорили
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  7. #7
    Че напрайм печката изрод
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    13

    Default

    Quote Originally Posted by Alexanderbb View Post
    [/COLOR]

    Е то това си е модул само че за вграждане във фара и се огъва, а не пластмасов външен
    Аз знам какво е това дето се огъва и се слага във фара. Ти питаше от къде да му вземеш ток за частта за дневните, затова ти казвам през модул за дневни светлини, който пуска 12 волта към тях когато види 14 при акумулатора грубо казано. А за частта с мигача колегите са ти отговорили[/QUOTE]

    Явно не съм схванал правилно, благодаря за уточнението. С този модул за който говориш май ще стане по лесно, Благодаря

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •