Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: Правилно връзване на Bose системата

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Не знам и аз, но като цяло босето е страшна пародия.
    Дори пищялките със знаменития надпис BOSE са само декоративни капци. Под тях реално няма говорител
    Няма горе пищялки, защото са хванати за колоните монтирани долу във вратите. Тези , които са без BOSE, пищялките са им горе на вратите. Защо е направено така не знам. Но звука определено не е пародия .

  2. #17

    Default

    Няма логика пищялките да са долу, защото ВЧ се разпространяват насочено и праволинейно, а НЧ - обемно. Т.е. трябва да са горе-долу на нивото на ушите на драйвъра.
    Former Alfa owner.

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by zombiran View Post
    Но звука определено не е пародия .
    Не си чувал хубава музика просто

  4. #19
    Мечтае за напомпана печка ScuderiaItalia's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    298

    Default

    Аз съм си добавил пищялки в предните врати горе при дръжката на вратата и отзад при пепелника(пак горе). В момента съм с Pioneer MVH-8300BT и свири по-добре от всяка друга кола, в която съм сядал, а от 20+ години баща ми е тенекиджия и му помагам от 14 годишен. За 8 години доста коли съм видял, карал, возил и съм им проверил аудиото. Последната кола, с която сравнявах моето аудио беше ML63 AMG и да ви кажа в него наистина аудиото е пародия. Уж е Харман ама нещо...тамън нищо. Собственика на ML-а има и Dodge RAM HEMI с Alpine вътре и пак не е нищо особено. Заводска музика, която да свири по-добре от тази в колата ми до сега не съм чувал в никоя кола. Вече за купувани колони от магазина и правени аудио сглобки не съм чувал как свирят.
    Alfa Romeo GT 1.9 16V JTD
    Lancia Musa 1.4i 16V Automatic
    Alfa Romeo 145 1.3 8V Boxer

  5. #20

    Default

    Хубав плеър имаш, има и вход за дистанционно отзад (за копчетата на волана).

    Ако не си ги свързал все още, ето ти жокер:
    http://jvde.net/node/7

  6. #21
    Мечтае за напомпана печка ScuderiaItalia's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    298

    Default

    Не го знаех, но утре или другиден го продавам. Ще си слагам 7 инчово андроидче в колата.
    Alfa Romeo GT 1.9 16V JTD
    Lancia Musa 1.4i 16V Automatic
    Alfa Romeo 145 1.3 8V Boxer

  7. #22

    Default

    Kитайските андроиди не свирят като пайнера, имай го предвид, да не останеш разочарован.

  8. #23
    Мечтае за напомпана печка ScuderiaItalia's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    298

    Default

    А в това съм сигурен, но аз не съм фен на басове и силни музики. Не знам тия хора как седят вътре като ти люска това в главата.
    Alfa Romeo GT 1.9 16V JTD
    Lancia Musa 1.4i 16V Automatic
    Alfa Romeo 145 1.3 8V Boxer

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Няма логика пищялките да са долу, защото ВЧ се разпространяват насочено и праволинейно, а НЧ - обемно. Т.е. трябва да са горе-долу на нивото на ушите на драйвъра.
    И за мен няма логика, но е факт. И аз останах изненадан, когато един ден бях разглобил кората. Ето така са монтирани долу в корите.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 312714694.jpg   IMG_2436.jpg  

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Не си чувал хубава музика просто
    Възможно е колега. Но за мен е повече от прилично.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •