Quote Originally Posted by Бобби View Post
Да не намесваме приятелството, то не е на думи,а на действия или помощ, когато се налага...темата изобщо не е за това....но все пак приятел, ако ти спести това което мисли за мен той не е искрен и.т.н...
Относно дрегера...)...да бях употребил като писах, но някой нагрубих ли, заплаших ли.....с какво наруших правилника на форума....мога да ти покажа много други колеги Не употребили се държат като, да не казвам....
Сега по темата.....може да не съм присъствал на последният фест, но програмата беше известна преди това.....преценил съм, че нищо ново и те така, не съм дошъл....
Препоръката ми е за напред, вместо да има тези игрички, автосервитъор, авто баскет и смяна на гума и тем подобни присъщи за обучение на скаути или по точно за забавление на пионерска организация.....
Да се наблегне на отделните модели автомобили, на техническо, търговско и каквото и да е свързано с тях.....нали тази марка ни свързва.....нека клубните сервизи, да си спретнат по една шатра, да разясняват, да показват, та дори и да зирибяват клиенти....няма нищо лошо.....дайте възможност на търговците на части, магазини по същият начин....да ще стане един голям панаир, но според мен ще е много по полезно, като инфо и взаимопомощ....
Личи си ,че не си бил на тазгодишния фест. И представяне на автомобили имаше. И отразяване на юбилейните коли и тяхната история имаше и шатри на масла и добавки имаше. НО ги нямаше в програмата, абсолютно съзнателно...... Така че, моля те , след като не си бил, спри с препоръките. Явно не идваш от фенщина. Ако беше дошъл щеше да видим много нови и неправени до сега неща.