Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38

Thread: ИталФест 2017 - отзиви и препоръки

  1. #31
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Да не намесваме приятелството, то не е на думи,а на действия или помощ, когато се налага...темата изобщо не е за това....но все пак приятел, ако ти спести това което мисли за мен той не е искрен и.т.н...
    Относно дрегера...)...да бях употребил като писах, но някой нагрубих ли, заплаших ли.....с какво наруших правилника на форума....мога да ти покажа много други колеги Не употребили се държат като, да не казвам....
    Сега по темата.....може да не съм присъствал на последният фест, но програмата беше известна преди това.....преценил съм, че нищо ново и те така, не съм дошъл....
    Препоръката ми е за напред, вместо да има тези игрички, автосервитъор, авто баскет и смяна на гума и тем подобни присъщи за обучение на скаути или по точно за забавление на пионерска организация.....
    Да се наблегне на отделните модели автомобили, на техническо, търговско и каквото и да е свързано с тях.....нали тази марка ни свързва.....нека клубните сервизи, да си спретнат по една шатра, да разясняват, да показват, та дори и да зирибяват клиенти....няма нищо лошо.....дайте възможност на търговците на части, магазини по същият начин....да ще стане един голям панаир, но според мен ще е много по полезно, като инфо и взаимопомощ....
    Личи си ,че не си бил на тазгодишния фест. И представяне на автомобили имаше. И отразяване на юбилейните коли и тяхната история имаше и шатри на масла и добавки имаше. НО ги нямаше в програмата, абсолютно съзнателно...... Така че, моля те , след като не си бил, спри с препоръките. Явно не идваш от фенщина. Ако беше дошъл щеше да видим много нови и неправени до сега неща.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  2. #32
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Личи си ,че не си бил на тазгодишния фест. И представяне на автомобили имаше. И отразяване на юбилейните коли и тяхната история имаше и шатри на масла и добавки имаше. НО ги нямаше в програмата, абсолютно съзнателно...... Така че, моля те , след като не си бил, спри с препоръките. Явно не идваш от фенщина. Ако беше дошъл щеше да видим много нови и неправени до сега неща.
    Ами темата е така...мнения и препоръки, аз мнение относно миналия фест не изказах, защото не съм присъствал...нормално......но щом и препоръки за напред не мога да изкажа ОК.......то керванът си върви, кучетата си лаят.....
    В по горните постове Ви загатнах, че културно масовата работа която предлагате е отживелица от едно време, но не вникнахте в това....
    За да стане едно такова мероприятие ОК, трябват пари, а за да има пари, трябва да го превърнете като бизнес.....и не ми говорете, че клуба и форума не са свързани, чувал съм го в други теми.....наберете членове.....а от къде ще ги намерите, ами от форума....ако привлечете поне 30% от участниците в форума, като членове на клуба....ще е голям успех....но май не Ви се нрави, да се меси някой и да има глас...бъдете открити, свалете картите на масата.....залагайте на младите...аз съм един пенсионер, от време на време пиян, и не ме взимайте под внимание....
    Но е тъпо да направиш тема за мнения и препоръки и след това да кажеш:...."Така че, моля те , след като не си бил, спри с препоръките"....
    Не може всички да сме на едно мнение.......ако желаете вслушайте се ....от всеки може нещо да се извлече, Но имайте отношение и към тези фенове, който не ви ласкаят...
    Успех........
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #33
    Мечтае за напомпана печка ScuderiaItalia's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    298

    Default

    Между другото откакто Ради ми сипа Бардал след ремонта на колата и ми хареса как работи и т.н. спрямо Тотала, с който карах се позаинтерсувах какво точно представлява Бардал като марка и какви продукти предлага. Има доста неща и шатрата на Бардал ми допадна много като идея, имах разни въпроси от любопитство и те ми разясниха на дълго и на широко, даже ми подариха една лепенка на бардал, че исках да си я лепна на кората над капачката за маслото. Идеята с шатрата на известните сервизи също е добра като идея, които има някакви въпроси спрямо колата си или някакви подобрения, ако иска да прави, то може да поразпита и да му се обясни. Друг е въпроса, че тия хора примерно няма да могат да се разхождат свободно из феста да разглеждат, а май ще трябва да седят там.. Не знам.. Добро е като идея, просто има нужда от разработване.
    Alfa Romeo GT 1.9 16V JTD
    Lancia Musa 1.4i 16V Automatic
    Alfa Romeo 145 1.3 8V Boxer

  4. #34
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Те тия хора от сервизите няма нужда кой знае каква да разглеждат колите, защото 80% от тях са им минали през ръцете и най добре знаят за какво иде на реч...
    Добре е, че ги има тез клубни сервизи...защото момчетата в тях...хвалени и по някой път оплювани според мен доста са добри и си разбират от работата.....интересно ми е, защо спринт ауто на Радо не е клубен сервиз...но както и да е всеки сам си избира сервиза....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ами темата е така...мнения и препоръки, аз мнение относно миналия фест не изказах, защото не съм присъствал...нормално......но щом и препоръки за напред не мога да изкажа ОК.......то керванът си върви, кучетата си лаят.....
    В по горните постове Ви загатнах, че културно масовата работа която предлагате е отживелица от едно време, но не вникнахте в това....
    За да стане едно такова мероприятие ОК, трябват пари, а за да има пари, трябва да го превърнете като бизнес.....и не ми говорете, че клуба и форума не са свързани, чувал съм го в други теми.....наберете членове.....а от къде ще ги намерите, ами от форума....ако привлечете поне 30% от участниците в форума, като членове на клуба....ще е голям успех....но май не Ви се нрави, да се меси някой и да има глас...бъдете открити, свалете картите на масата.....залагайте на младите...аз съм един пенсионер, от време на време пиян, и не ме взимайте под внимание....
    Но е тъпо да направиш тема за мнения и препоръки и след това да кажеш:...."Така че, моля те , след като не си бил, спри с препоръките"....
    Не може всички да сме на едно мнение.......ако желаете вслушайте се ....от всеки може нещо да се извлече, Но имайте отношение и към тези фенове, който не ви ласкаят...
    Успех........
    Ей този пост е градивен.
    Предният клонеше към заяждане.
    Прочети си ги пак и ще разбереш какво имам предвид.
    Благодаря

  6. #36
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Предложението за шатри на клубни сервизи на феста на мен също много ми допадна. По този начин, може да бъде обменен ценен компетентен опит и мнения на място. Друг е въпроса, дали самите клубни серзиви биха имали интерес, но в крайна сметка всеки сам си решава дали да присъства или не. Според мен, това би била не лоша реклама за всеки от сервизите.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  7. #37
    75TwinSpark 75TwinSpark's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    523

    Default италфест

    Здравейте, малко късно се включвам,феста беше супер и всичко покрай него,благодаря на хората който го направиха.Имам само една препоръка към стикерите.Мисля че е добре да присъстват емблемите на италските автомобили върху стикера големия.
    75 TwinSpark -син- ex, 75ts зелен
    75 ТУИНСКРАП-сив, 75 2.5 V6 черен
    75 2.5 V6 Milano Argento-червен,75 2.5v6 сив.164 3.0 12v
    75 3.0 V6 24V-червен, + 75TwinSpark-бял,164 3.0 24v

  8. #38
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by 75TwinSpark View Post
    Здравейте, малко късно се включвам,феста беше супер и всичко покрай него,благодаря на хората който го направиха.Имам само една препоръка към стикерите.Мисля че е добре да присъстват емблемите на италските автомобили върху стикера големия.
    А според мен стикера големия, трябва да е по-малък...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •