Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38

Thread: ИталФест 2017 - отзиви и препоръки

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by de4o View Post
    А защо другия път да не е на пистата в Сливен, там и място има бол и за драг става ,както беше на Лесново.
    Проверено беше и тази година и получихме категоричен отказ. Спрели са всички подобни мероприятия - според информацията, с която разполагаме, причината са смъртни случаи.

    Извън горното, от името на организаторите си позволявам да ви благодаря за присъствието, за участието, за помощта, подкрепата и оценката като последица на всичко останало.
    Фестът се получи такъв, какъвто го оценявате, не само благодарение на организацията, а и заради всички вас!

  2. #17
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Да де, но нямаше да се получи такъв и без всички ваши нерви, тичане и безсъние - за което ние, верните вам фенове, ще сме форевър благодарни !!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #18
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Супер беше от към организация и атмосфера! Мястото не ми допадна - черният път с калта до самото събитие, както и миризмата на овце и кравешка тор.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  4. #19
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Едно огромно БЛАГОДАРЯ на организаторите за положените усилия. Чудесно мероприятие!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  5. #20
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Благодаря за организацията!
    Радвам се, че (май за първи път) имаше официален изложбен ъгъл на Ауто Италия.
    Изключително важно манияците да видят новите Алфи на ежегодното им събитие. Да има връзка между представителя на марката и клуба.
    Да е жив и здрав и Миро от АИ, че е така позитивно настроен към феновете на марката!
    Дано следващият път сме на писта за да видим новите Алфи и в движение.

    Наистина, мястото беше смотано и ако няма възможност за шофиране, драг или обиколки, то винаги ще бъде такова.
    Дори чакъления път не беше кой-знае колко драма.

    За да обобщя - положително настроение и много "стари муцуни", които, макар и често сменили Алфите за нещо друго, са запазили Алфа вируса

    П.П. Никой не обясняваше какви са тия хартиени лентички, които ги раздаваха на входа....
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  6. #21
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Благодаря за организацията!
    Радвам се, че (май за първи път) имаше официален изложбен ъгъл на Ауто Италия.
    Изключително важно манияците да видят новите Алфи на ежегодното им събитие. Да има връзка между представителя на марката и клуба.
    Да е жив и здрав и Миро от АИ, че е така позитивно настроен към феновете на марката!
    Дано следващият път сме на писта за да видим новите Алфи и в движение.

    Наистина, мястото беше смотано и ако няма възможност за шофиране, драг или обиколки, то винаги ще бъде такова.
    Дори чакъления път не беше кой-знае колко драма.

    За да обобщя - положително настроение и много "стари муцуни", които, макар и често сменили Алфите за нещо друго, са запазили Алфа вируса

    П.П. Никой не обясняваше какви са тия хартиени лентички, които ги раздаваха на входа....
    Ами аз и колегите, които бяхме на входа, разяснявахме на всички за какво са хартиените лентички и как се борави с тях. Но сигурно в бързината сме пропуснали при тебе, за което моля за извинение.
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  7. #22
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Това да му е!

    Може за следващите фестове да се помисли за разделяне на колите по марки. Мисля, че ще стане ефектно и ще има.
    Аз лично се изненадах колко много коли имаше.

    Надявам се да има и официална статистика.
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  8. #23
    Старши алфист Член на клуба Zahari_'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    524

    Default

    @Speeder - Имаше разделяне по марки, фиат и ланча образуваха отделни колони паркирали автомобили, но просто местата свършиха и трябваше да нареждаме и алфи между тях, физически в един момент нямаше къде да спират колите и трябваше да ги нареждаме на останалото свободно място

    Поздрави!

  9. #24
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Това да му е!

    Може за следващите фестове да се помисли за разделяне на колите по марки. Мисля, че ще стане ефектно и ще има.
    Аз лично се изненадах колко много коли имаше.

    Надявам се да има и официална статистика.
    На първо четене колите бяха около 380-400. Може и да бъркам, защото имаше моменти, когато 4 човека едва смогвахме да пускаме колите на входа...
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  10. #25
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Поздравление за добрата организация!
    Получи се добро мероприятие!
    Представянето на новите модели беше на ниво.
    На мен лично май не ми стигна времето да се видя с всички с които исках, но.....
    Успех и за напред във всички начинания...

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  11. #26
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Дотук имам само един пропуснат фест- този от 2004 год.
    За мен всички са добри. Отиваме с положителни емоции и настроение.
    Напоследък обаче събитията минават неусетно бързо. Като че ли ми се иска да се опитаме да направим нещо като във Хасково - събитието да не е само в един ден.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by stelt View Post
    Дотук имам само един пропуснат фест- този от 2004 год.
    За мен всички са добри. Отиваме с положителни емоции и настроение.
    Напоследък обаче събитията минават неусетно бързо. Като че ли ми се иска да се опитаме да направим нещо като във Хасково - събитието да не е само в един ден.
    Работим по въпроса
    Такъв е планът за 2018.
    Живот и здраве, възнамеряваме да обявим датата за догодина още преди края на тази.

  13. #28
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Работим по въпроса
    Такъв е планът за 2018.
    Живот и здраве, възнамеряваме да обявим датата за догодина още преди края на тази.
    Ами ае, да видим......карате е малко по старо му....не се дръжте като депутати в български парламент..)
    Променете нещо в тая програма...досега, едно и също.....кола на публиката, аудио маудио, авто баскет и там какво ли не...догодина можете да включите и народна топка..)...и само около центъра на страната се въртите последно време...тоез около майните....обърнете внимание на севера, ей го момчето stelt,готин пич, мой познат... 13 години обикаля страната като заклет фен на марката...ами зарадвайте го догодина в Русе, има и той с какво да ви помогне...а не да разчитате на едни и същи хора и в последния момент да търчите като, ае да не казвам,защото някой много лесно се засягат .....там има още много алфисти, да не говорим за Варна и т.н...
    То верно, че драга е най интересен и привлича много повече публика, но е трудно за организиране, и още по трудно да се намери място....та затова никой не ви упреква......това като препоръки...и още нещо...внесете светлина в тоя форум.....теми като член на клуба, управа и модератори не са барани от времето на баба ми.....или правите нещо, или не...ако карате по инерция, в един момент идва нанагорнище....това от мен, ако сте ме разбрали ....
    Last edited by Бобби; 04-10-2017 at 01:33.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #29

    Default

    Бобби, покрай истините, които казваш, си рекъл и много щуротии. Ще взема да ти туря дрегер на клавиатурата
    Предлагам ти да спреш да ни сравняваш с тоз и оня, и да се концентрираш върху градивни идеи. Хубаво ти е омръзнала програмата (макар да те нямаше, та не разбирам кое точно ти дойде в повече ), ама не казваш какво искаш да има. Предложи. “Не ща аудио маудио, ама не знам какво искам” не върши никаква работа. Наясно си, че гледаме Северна България, но пак се дракаш. Не ни помагаш, момче. След прочитане на нещо подобно от приятел, сериозно си задавам въпроса за чий се блъскаме.

  15. #30
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Бобби, покрай истините, които казваш, си рекъл и много щуротии. Ще взема да ти туря дрегер на клавиатурата
    Предлагам ти да спреш да ни сравняваш с тоз и оня, и да се концентрираш върху градивни идеи. Хубаво ти е омръзнала програмата (макар да те нямаше, та не разбирам кое точно ти дойде в повече ), ама не казваш какво искаш да има. Предложи. “Не ща аудио маудио, ама не знам какво искам” не върши никаква работа. Наясно си, че гледаме Северна България, но пак се дракаш. Не ни помагаш, момче. След прочитане на нещо подобно от приятел, сериозно си задавам въпроса за чий се блъскаме.
    Да не намесваме приятелството, то не е на думи,а на действия или помощ, когато се налага...темата изобщо не е за това....но все пак приятел, ако ти спести това което мисли за мен той не е искрен и.т.н...
    Относно дрегера...)...да бях употребил като писах, но някой нагрубих ли, заплаших ли.....с какво наруших правилника на форума....мога да ти покажа много други колеги Не употребили се държат като, да не казвам....
    Сега по темата.....може да не съм присъствал на последният фест, но програмата беше известна преди това.....преценил съм, че нищо ново и те така, не съм дошъл....
    Препоръката ми е за напред, вместо да има тези игрички, автосервитъор, авто баскет и смяна на гума и тем подобни присъщи за обучение на скаути или по точно за забавление на пионерска организация.....
    Да се наблегне на отделните модели автомобили, на техническо, търговско и каквото и да е свързано с тях.....нали тази марка ни свързва.....нека клубните сервизи, да си спретнат по една шатра, да разясняват, да показват, та дори и да зирибяват клиенти....няма нищо лошо.....дайте възможност на търговците на части, магазини по същият начин....да ще стане един голям панаир, но според мен ще е много по полезно, като инфо и взаимопомощ....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •