Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 60

Thread: Италфест 2018 - предложения

  1. #31
    Старши алфист Член на клуба Zahari_'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    524

    Default

    Нямам никаква идея колко са членовете на нито един клуб в БГ.

    Мерси за поправката с името. Не мисля че това е същественото, защото мисля че и КАРБ е с малък брой членове (не говоря за рагистрации във форума както някои го бъркат). 100% присъстващите алфи многократно надвишават членовете на клуба.

    Но се отклоняваме от темата.

    Подкрепям идеята за по-ранно известие, ще помогна с каквото мога, но не мога да накарам някой да дойде као не иска. Само казвам че правим каквото можем да се сетим

    Поздрави!

  2. #32
    Запален алфист Jimy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    153

    Default

    Аз пък си мисля, че напротив ... от съществено значение е официалната членска маса! Аз все си представям някой футболен клуб, с всичките му активи и негативи?!
    При повече реално, финансово и емоционално обвързани, редовни членове може да се стигне до по-успешно и лесно организиране на подобно събитие, като ИТАЛФЕСТ. Още повече самата натовареност и стрес на организаторите ще е в пъти по-малка.
    И според мен, там е ключа ... някак да се намери формулата за ангажиране на повече фенове към "фирмата", така на събранията ще има повече и по-разнообразни мнения. Съответно решенията ще са по-приемливи за всички останали.
    Иначе за времето на провеждане, оповестяването, и рекламата за съответното събитие е отдавна дъвкана тема ... радвам се, че най-сетне ще се вземе адекватно решение!
    По темата: принципно има голям интерес към тунинг темите и тук и в другите клубове, и в тая връзка ще е хубаво на следващият ИТАЛФЕСТ да се покани и някоя тунинг фирма с възможност за ремап на място, тест и ако е възможно ДИНО измерване?! Не знам обаче дали в България има мобилен ДИНО-СТЕНД.
    Last edited by Jimy; 03-11-2017 at 16:40.

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by Jimy View Post
    Аз пък си мисля, че напротив ... от съществено значение е официалната членска маса! Аз все си представям някой футболен клуб, с всичките му активи и негативи?!
    При повече реално, финансово и емоционално обвързани, редовни членове може да се стигне до по-успешно и лесно организиране на подобно събитие, като ИТАЛФЕСТ. Още повече самата натовареност и стрес на организаторите ще е в пъти по-малка.
    И според мен, там е ключа ... някак да се намери формулата за ангажиране на повече фенове към "фирмата", така на събранията ще има повече и по-разнообразни мнения. Съответно решенията ще са по-приемливи за всички останали.
    Иначе за времето на провеждане, оповестяването, и рекламата за съответното събитие е отдавна дъвкана тема ... радвам се, че най-сетне ще се вземе адекватно решение!
    По темата: принципно има голям интерес към тунинг темите и тук и в другите клубове, и в тая връзка ще е хубаво на следващият ИТАЛФЕСТ да се покани и някоя тунинг фирма с възможност за ремап на място, тест и ако е възможно ДИНО измерване?! Не знам обаче дали в България има мобилен ДИНО-СТЕНД.
    Благодаря ти за смисления пост!
    Благодаря, че си конструктивен.

  4. #34
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Драги колеги, дискусията която си водите не е свързана с темата и ще бъде почистено.

    Няма да влизам в спорове и дискусии. Само ще ви кажа една. Ако трябваше да се търсят само привилегии и преференции, то Клуб Алфа Ромео България едва ли щеше да съществува и мероприятие като Италфест едва ли щеше да има. Защото създателите на всичко това са го правили от чиста фенщина и принадлежност към марката. И са инвестирали пари от собствения си джоб за да има Италфест. Поклон пред такива хора.
    Last edited by tsvety; 06-11-2017 at 19:45.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  5. #35

    Default

    Жалко. Нищо не сте разбрали.
    Отворете си клубна тема (в друг раздел), пък си пишете.
    Вероятно дори ще се получат отговори или ще се родят идеи. Но не - Тодоран си е Тодоран: решили сте, че точно тук трябва да се диплят клубните въпроси. Ми няма да е тъй, младежи.
    Ваша работа дали ще проявите разум.
    Очевидно (след като сте наясно, че чатът за клуба в тази тема и раздел няма да видят бял свят) желанието да давате идеи и да получавате информация е външна опаковка на нещо друго Ще проявя такт и ще пропусна да го квалифицирам. Момата с метлата след малко ще мине.

  6. #36
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Темата е в Раздел Италфест и е създадена, за да се дават предложения за програма, място , дата за организиране на това събитие.

    Критити за предходни мероприятия, развитието на КАРБ и дискусии извън горепосочената ще бъдат изтривани като СПАМ.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  7. #37
    Старши алфист Член на клуба Zahari_'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    524

    Default

    Та по темата малко от мен.
    Мисля че са добри новините че се мисли за смяна на времето и месеца за феста. Някой ако иам контакт с тунинг фирма или диностенд ще опитам да се свържа с тях.
    Цвети ако поизчистиш ще е добре
    Успех да всички и се надявам да се видим на следващия фест!

  8. #38
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Жалко. Нищо не сте разбрали.
    Отворете си клубна тема (в друг раздел), пък си пишете.
    Вероятно дори ще се получат отговори или ще се родят идеи. Но не - Тодоран си е Тодоран: решили сте, че точно тук трябва да се диплят клубните въпроси. Ми няма да е тъй, младежи.
    Ваша работа дали ще проявите разум.
    Очевидно (след като сте наясно, че чатът за клуба в тази тема и раздел няма да видят бял свят) желанието да давате идеи и да получавате информация е външна опаковка на нещо друго Ще проявя такт и ще пропусна да го квалифицирам. Момата с метлата след малко ще мине.
    Момата с метлата, трябва по някой път да почисти и своите мнения, отнасящи се за непослушните, защото сега като чета темата пак отначало, излиза, че хока послушните, като им казва, че нищо не са разбрали....
    Не се е научила да мете....))
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #39
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Темата е в Раздел Италфест и е създадена, за да се дават предложения за програма, място , дата за организиране на това събитие.

    Критити за предходни мероприятия, развитието на КАРБ и дискусии извън горепосочената ще бъдат изтривани като СПАМ.
    Ако прочетеш пак това дет изтри, ще видиш мнения, който си заслужават да им обърнеш внимание....но както и да е....карай....трима чета не правят...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #40
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Момата с метлата, трябва по някой път да почисти и своите мнения, отнасящи се за непослушните, защото сега като чета темата пак отначало, излиза, че хока послушните, като им казва, че нищо не са разбрали....
    Не се е научила да мете....))
    На всички им става ясно че хокам тези на които съм изтрила мненията. Явно само на теб не ти става ясно.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  11. #41
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    На всички им става ясно че хокам тези на които съм изтрила мненията. Явно само на теб не ти става ясно.
    Става ми ясно....но не отговаряш на моя цитат към теб, а на тоя който го отправих към Горица, тоез на теб не ти става ясно, какво предлагам и с какво мога да помогна, и то заради метлата...почисти някой неща, който си заслужаваше да им обърнеш внимание..........както и да е......аз съм никой в тоя форум, макар да съм запознат с марката преди той да съществува....1992 г. когато вие пиехте боза, аз вече имах Алфа......образно казано....има много преди мен, ама не са в форума......Довиждане.......
    Обещавам ти повече няма да пиша в тая тема...може би и в форума след време.....просто ме задържат добрите хора, който познавам тук.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #42
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Прекалено много се набляга на въртенето на гуми и суетата.
    Отдавна имам идея да се направят смислени семинари. Имаме подготвени хора:
    Гаражистите да си дойдат с електрониката и да не викат:"Това е стара кочина", а да покажат знания, та който иска да прихване нещо.
    Един семинар от професионалист за масла и горива е съвсем на място. Няма да има нужда от особено убеждаване Снежка Серафимова да ни изнесе една лекция.
    Има тенекиджии, които също има какво да кажат, а не само да поркат.
    Един семинар по озвучаване също не е лоша идея.

    Изобщо ето ви идеи в тая насока.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  13. #43

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Прекалено много се набляга на въртенето на гуми и суетата.
    Отдавна имам идея да се направят смислени семинари. .
    Принципно не е лоша идея.....проблема е че на един такъв семинар(ако това е точната дума), ще дойдат 10 пъти по малко народ отколкото на място с въртене на гуми и прочее......
    Затова всеки автомобилен събор на 90% от автомобилните марки залагат НАЙ - вече на това което се иска от масовия юзър.......след като се осигури дадена масовост, тогава вече може да се мисли за нейната "рафинация"......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  14. #44
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Принципно не е лоша идея.....проблема е че на един такъв семинар(ако това е точната дума), ще дойдат 10 пъти по малко народ отколкото на място с въртене на гуми и прочее......
    Затова всеки автомобилен събор на 90% от автомобилните марки залагат НАЙ - вече на това което се иска от масовия юзър.......след като се осигури дадена масовост, тогава вече може да се мисли за нейната "рафинация"......
    Това е ясно, но едното не изключва другото.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  15. #45
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Прекалено много се набляга на въртенето на гуми и суетата.
    Отдавна имам идея да се направят смислени семинари. Имаме подготвени хора:
    Гаражистите да си дойдат с електрониката и да не викат:"Това е стара кочина", а да покажат знания, та който иска да прихване нещо.
    Един семинар от професионалист за масла и горива е съвсем на място. Няма да има нужда от особено убеждаване Снежка Серафимова да ни изнесе една лекция.
    Има тенекиджии, които също има какво да кажат, а не само да поркат.
    Един семинар по озвучаване също не е лоша идея.

    Изобщо ето ви идеи в тая насока.
    За тази цел си има изложения, не мисля, че това е правилната тематика на един национален събор на каквото и да е, освен ако тематиката му не е "направи си сам".Това е по-скоро обучение и предаване на "know how" за което си има точните места. Нормално е като има такова търсене, да има и такова предлагане.
    Last edited by D-I-V-A-K-A; 13-11-2017 at 23:47.
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •