Results 1 to 5 of 5

Thread: ПОДМЯНА НА ПАРКТРОНИК

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    burgas
    Posts
    47

    Default ПОДМЯНА НА ПАРКТРОНИК

    Колеги, някаква идея как се подменя датчик за парктроник на задната броня, но по възможност без да се демонтира бронята. Имам два датчика които не работят/ така купих колата/, та ми се ще да проверя, дали са включени или дали няма слаба връзка преди да поръчвам нови два датчика. при направен тест, дава че двата датчика не работят, но не сочи причина - повреда или лоша/слаба връзка.
    Alfa 156 1.9 JTD 105
    Alfa 159 1.9 JTDm 150

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Не съм сменял. но според мен, без да свалиш бронята няма да стане. Наложи ми се да сменям един от бабелите на плафона на номера и не успях, без да сваля бронята.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Долна Митрополия
    Age
    48
    Posts
    342

    Default

    Имам един датчик излишен,ако ти трябва свиркай!
    alfa 159 1,8 mpi/lpg

  4. #4
    Запален алфист AHAHu's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Варна
    Age
    36
    Posts
    102

    Default

    С баща ми като сменяхме датчици, сящваляхме броня, демонтират се и фаровете и вътрешните пластмаси в багажника близо до бронята. Това е, което помня...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 210 hp , no dpf & egr

  5. #5

    Default

    Ще прозвучи малко като неконструктивен съвет, но все пак бих те посъветал да изтеглиш e-learning-а. Има страшно много детайлна информация за сглобяване и разглобяване на всичко в алфичката Много полезно се оказа за мен поне, а и ще си сигурен, че не изпускаш някъде нещо

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •