Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 166 to 168 of 168

Thread: Мнения за андроид навигация (159)

започва да се пристрастява

Аз имам TPMS. И както някой по-горе каза след TRIP B излиза и това меню. Но не показва реално налягане а само дали предварително програмираното минимално налягане в гумите е OK. Самите датчици са отзад подкалниците, а сензорите са в самите вентили. Сега когато монтирах втория комплект джанти с зимните гуми, които естествено нямат сензори за налягане, веднага ми светна на таблото че TPMS не получава данни или нещо такова.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16V & Fiat Bravo 1.9JTD GT

Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar

Не ми е необходимо да показва живи данни, а когато налягането падне под мин.стойност в движение да сигнализира.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

започва да се пристрастява

Тя именно и това прави... Преди около месец, докато още бях с летните гуми (на техните джанти са сензорите), и започнаха резките спадове на нощните температури, излизайки една сутрин рано за работа, явно налягането в гумите бе спаднало под програмирания минимум от студа и веднага ми светна символа за меки гуми на таблото и започна да върти надпис за спаднало налягане, съответно за всяка една гума. Отивайки до първата бензиностанция да ги напомпя, бяха спаднали на ~1.5-1.7, което си е доста малко за 18-ки.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16V & Fiat Bravo 1.9JTD GT

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112