Page 7 of 16 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 233

Thread: Мнения за андроид навигация (159)

  1. #91
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    50

    Default

    Благодаря ви за отговорите. Грешките изчезнаха от самосебе си и вече два дена не са се появявали никакви. Имам обаче следния проблем с камерата: когато преключвам от задна скорост, образа от камерата на дисплея не се маха и единственото решение е да изключа двигателя и пак да го запаля. Какво не са направили от МАК-06 (които впрочем не бих препоръчал - освен всичко друго, забелязах, че имам драскотини по таблото след тяхната интервенция) като хората според вас?

  2. #92
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by yavoni View Post
    Благодаря ви за отговорите. Грешките изчезнаха от самосебе си и вече два дена не са се появявали никакви. Имам обаче следния проблем с камерата: когато преключвам от задна скорост, образа от камерата на дисплея не се маха и единственото решение е да изключа двигателя и пак да го запаля. Какво не са направили от МАК-06 (които впрочем не бих препоръчал - освен всичко друго, забелязах, че имам драскотини по таблото след тяхната интервенция) като хората според вас?
    Потърси някой да прегледа как е закачена камерата. Едва ли проблема е в навигацията. А като гледам какви проблеми са ти създали с това инсталиране, нищо чудно да са закачили камерата по някой "гениален" начин ....
    In BG - Alfa Romeo 159 SW, 2009, 1.9 JTDm, Q-tronic, 180 h.p., 400 N.m
    In DE - Subaru Levorg. 2019, 2.0 Lineartronic, 150 h.p.

  3. #93
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    50

    Default

    Оправиха проблемите като рекламация. Сега не дава грешки и камерата работи както трябва.

  4. #94
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Костенец
    Posts
    95

    Default

    Колеги при вас радиото губи ли станцията постоянно. Онзи ден във Варна постоянно губеше станция и почва да търси на ново. И не само там навсякъде е така. Дали че е много чувствително.

  5. #95
    Запален по големия мотор maxaaa9's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Велико Търново
    Posts
    177

    Default

    На работа ми докараха един Hilux с такава андройска навигация. Хубаво свири наистина ама постоянно някви грешки излизат google app отказа да работи и т.н. Уш ново пък ..... Иначе има интересни екстри и добра картина
    Alfa Romeo 159 2.4JTDm Ti "Nero Carbonio" 154kw

  6. #96

    Default

    Quote Originally Posted by vladimir View Post
    Колеги при вас радиото губи ли станцията постоянно. Онзи ден във Варна постоянно губеше станция и почва да търси на ново. И не само там навсякъде е така. Дали че е много чувствително.
    Бе май нещо са си слаби по принцип. Какви ли не антени слагах и накрая поръчах оригинална, да видя пък с нея какво ще бъде. Изляза ли от града и почва да се чуди и търси нови станции.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  7. #97
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    На някой говори ли му нещо TDA7388 и TDA7850 по отношeние на аудио чипчетата? : )
    Last edited by DMS; 20-08-2018 at 21:54.

  8. #98
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Костенец
    Posts
    95

    Default

    Quote Originally Posted by DMS View Post
    На някой говори ли му нещо TDA7388 и TDA7850 по отношeние на аудио чипчетата? : )
    Обясни го де, не всички сме запознати и дали има някакво решение

  9. #99
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by vladimir View Post
    Обясни го де, не всички сме запознати и дали има някакво решение

    TDA7388 прави по 26W на канал.

    TDA7850 прави по 30.

    За разлика от първата, която е с 4 омови изходи, втората допуска и 2 омови товари, при което изходната мощност става 55W на канал.

    Но това няма никаква връзка с проблема, който си описал по-горе.
    Last edited by ecotronic; 21-08-2018 at 11:32.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #100
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    Няма връзка, извинявам се. Просто забелязах че масово на китайски навигации с андроид и аудио чип TDA7388 се поставя/заменя TDA7850. Разликата дори на видео клиповете е осезаема. Интересно това дали има значение, когато колата е с Bose система.

    https://www.youtube.com/watch?v=hvprmwziCzk

  11. #101
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Stara Zagora
    Posts
    81

    Default

    Към всички, купили си Андроид навигации. На някой да му се показва на дисплея външна температура, отворена врата или управление на климатика? Виждал съм в нета на такава навигация на брера да се индикират, но е ясно че е от модула за управление на бутоните от волана, та някой да има такъв?

  12. #102
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by GAlt View Post
    Към всички, купили си Андроид навигации. На някой да му се показва на дисплея външна температура, отворена врата или управление на климатика? Виждал съм в нета на такава навигация на брера да се индикират, но е ясно че е от модула за управление на бутоните от волана, та някой да има такъв?
    Конкретно за тези които обсъждаме в темата, не съм виждал подобни екстри. Може ли да споделиш клипа?
    А като имам предвид, че все пак от време на време забиват или лагват, честно казано не бих искал да ми се месят в управлението на климатика и нещо друго. Напоследък за доста коли са модерни някакви 13-15 инчови подобия на панелите на Тесла S, през които се управлява климатик и прочие прибори които се премахват за да се постави този "телевизор" в гонзолата....лично аз не бих го пробвал Анунимен китайски хардуер с Андроид - ОК за аудио, видео и навигация, но повече не
    In BG - Alfa Romeo 159 SW, 2009, 1.9 JTDm, Q-tronic, 180 h.p., 400 N.m
    In DE - Subaru Levorg. 2019, 2.0 Lineartronic, 150 h.p.

  13. #103
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Stara Zagora
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    Конкретно за тези които обсъждаме в темата, не съм виждал подобни екстри. Може ли да споделиш клипа?
    А като имам предвид, че все пак от време на време забиват или лагват, честно казано не бих искал да ми се месят в управлението на климатика и нещо друго. Напоследък за доста коли са модерни някакви 13-15 инчови подобия на панелите на Тесла S, през които се управлява климатик и прочие прибори които се премахват за да се постави този "телевизор" в гонзолата....лично аз не бих го пробвал Анунимен китайски хардуер с Андроид - ОК за аудио, видео и навигация, но повече не
    Абсолютно си прав, аз също не бих искал да ми се меси андроида, ще е голямо мазало. Идеята тук е, че само индикира, но не можеш да я управляваш. Иначе ето това е клипа:

    https://www.youtube.com/watch?v=h3N7NDBWbBE

  14. #104
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    София
    Posts
    12

    Default

    Здравейте,
    Имам въпрос към хората който са си купили тази навигация https://tinyurl.com/yca9bdbv
    Има ли playstore и дали може да се изтеглят приложения като Spotify, Google Maps и подобни

  15. #105

    Default

    Щом е с андроид винаги може да се инсталират приложения.

    Иначе внимавайте с тея андроид навигации, че скоро видях една, която на пръв поглед изглеждаше ОК, но отзад, където трябваше да е алуминиевия радиатор на стъпалото имаше... пластмасова имитация.
    И естествено звука беше като на VEF на батерии

Page 7 of 16 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •