Page 6 of 16 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 233

Thread: Мнения за андроид навигация (159)

  1. #76

    Default

    Не, но не съм и опитвал. Това е функция, която не ми трябва. Някой, който разбира доста от електричество може и да успее (аз не съм от тези)

  2. #77
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by kimi_raikkonen View Post
    Успя ли да я накараш да работи без колата да е на контакт.
    По принцип може да се направи, но опита ми с няколко андроидски мултимедии показва, че ако не се изключва от контакта, мултимедията харчи ток постоянно и ако колата не се кара два три дни акумолатора умира. Обясниха ми, че реално Андроида има ли достъп до ток постоянно държи разни процеси включени от където идва този проблем
    In BG - Alfa Romeo 159 SW, 2009, 1.9 JTDm, Q-tronic, 180 h.p., 400 N.m
    In DE - Subaru Levorg. 2019, 2.0 Lineartronic, 150 h.p.

  3. #78
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Костенец
    Posts
    95

    Default

    И аз вече съм с такава. Доволен съм пасва идеално. Мога ли да я накарам при стартиране да излиза логото на Алфа Ромео

  4. #79
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by vladimir View Post
    И аз вече съм с такава. Доволен съм пасва идеално. Мога ли да я накарам при стартиране да излиза логото на Алфа Ромео
    Да, трябва да влезеш във фабрични настройки, паролата за влизане в тях я има в опътването. Като разгледаш опциите ще видиш точно от къде се сменя логото. Изивинявам се, но колата е малко далеч от мен в момента и немога да дам точни указания....
    In BG - Alfa Romeo 159 SW, 2009, 1.9 JTDm, Q-tronic, 180 h.p., 400 N.m
    In DE - Subaru Levorg. 2019, 2.0 Lineartronic, 150 h.p.

  5. #80
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Костенец
    Posts
    95

    Default

    Успях направих го

  6. #81
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Костенец
    Posts
    95

    Default

    Понякога в началото като я пусна и спира и изкарва удивителна. Асъщото го прави и когато натисна иконата AVIN. Някаква идея какво може да е.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20180502_083845.jpg   IMG_20180502_083839.jpg  

  7. #82
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by vladimir View Post
    Понякога в началото като я пусна и спира и изкарва удивителна. Асъщото го прави и когато натисна иконата AVIN. Някаква идея какво може да е.
    При мен това се получаваше отначало когато кабела за камерата за задно виждане беше закачен на навигацията но самата камера още не я бях закачил. Като включех на задна се появяваше тази удивителна. След като превключих на D се махаше. Като закачих и камерата всичко се оправи. Не знам, да не би да се активирал от сервизното меню да търси предна или задна камера и от това да прави грешка?
    In BG - Alfa Romeo 159 SW, 2009, 1.9 JTDm, Q-tronic, 180 h.p., 400 N.m
    In DE - Subaru Levorg. 2019, 2.0 Lineartronic, 150 h.p.

  8. #83
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Костенец
    Posts
    95

    Default

    И аз това предполагам че в началото при стартиране търси камера. Това AVIN сигурно е "видео входове". Значи не е дефект

  9. #84

    Default

    Колеги, последно кои модели съвпадат с отвора на Алфа с оригинална навигация? Или никоя от тези които предлагат в алиекспрес съвпадат и трябва да се преправят? Един колега си поръча от амазон, но струва 700лв, че и повече и преди това беше само с радио. Като разгледах в алиекспрес са много по-евтини. И сега ме разколебахте като писахте, че не съвпадат на отвора на такива с оригинални навигации.

    Конкретно разглеждам тези два модела

    https://tinyurl.com/ycaea5tj
    https://tinyurl.com/yahaq48o
    Last edited by alien_firefox; 04-05-2018 at 13:34.

  10. #85
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by alien_firefox View Post
    Колеги, последно кои модели съвпадат с отвора на Алфа с оригинална навигация? Или никоя от тези които предлагат в алиекспрес съвпадат и трябва да се преправят? Един колега си поръча от амазон, но струва 700лв, че и повече и преди това беше само с радио. Като разгледах в алиекспрес са много по-евтини. И сега ме разколебахте като писахте, че не съвпадат на отвора на такива с оригинални навигации.

    Конкретно разглеждам тези два модела

    https://tinyurl.com/ycaea5tj
    https://tinyurl.com/yahaq48o
    Колега, до сега не съм срещал мултимедия с размера на оригиналната навигация. Всички са с размера на CDто. Панела се сменя лесно, а вече има доста 159ки които се продават на части и не е голям проблем да се намери нужния панил.
    Иначе от двата модела които си харесал, този с Андроид 8 и 4ГБ РАМ е по-добрата опция.
    In BG - Alfa Romeo 159 SW, 2009, 1.9 JTDm, Q-tronic, 180 h.p., 400 N.m
    In DE - Subaru Levorg. 2019, 2.0 Lineartronic, 150 h.p.

  11. #86

    Default

    Значи мога да ползвам панела от оригиналната, ти така ли си в момента? Благодаря за бързият отговор.

  12. #87
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by alien_firefox View Post
    Значи мога да ползвам панела от оригиналната, ти така ли си в момента? Благодаря за бързият отговор.
    Не, панела на оригиналната навигация е с по-голяма отвор и не стои добре. Няма и допълнителна рамка да запълни разликата, ако някой търговец започне да обеждава в това. Аз купих панел от кола с радиото и смених моя и всичко е ОК.
    In BG - Alfa Romeo 159 SW, 2009, 1.9 JTDm, Q-tronic, 180 h.p., 400 N.m
    In DE - Subaru Levorg. 2019, 2.0 Lineartronic, 150 h.p.

  13. #88
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    50

    Default

    Здравейте, преди 2 дена ми монтираха андроидска навигация от алиекспрес. В деня, в който взех колата ми светна грешка на еърбега. Вчера отидох в сервиза, където изчистиха грешката, но след като си тръгнах светна Hill Holder Unavailable, както и: .

    Днес един познат ми каза, че след слагане на навигация било нормално да ти светват грешка след грешка и просто трябвало да се чистят докато престанат.

    Моля за съвет как да процедирам в случая!

  14. #89
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Не съм имал подобни проблеми, като изключим едно премигване на километража на таблото, което било индикатор за грешка или слаб ток при старт. Но то изчезна след първото гасене. Моята навигация я закачах и свалях сигурно 20 пъти за 2 дни и всичко е ОК.
    In BG - Alfa Romeo 159 SW, 2009, 1.9 JTDm, Q-tronic, 180 h.p., 400 N.m
    In DE - Subaru Levorg. 2019, 2.0 Lineartronic, 150 h.p.

  15. #90

    Default

    Quote Originally Posted by yavoni View Post
    Здравейте, преди 2 дена ми монтираха андроидска навигация от алиекспрес. В деня, в който взех колата ми светна грешка на еърбега. Вчера отидох в сервиза, където изчистиха грешката, но след като си тръгнах светна Hill Holder Unavailable, както и: .

    Днес един познат ми каза, че след слагане на навигация било нормално да ти светват грешка след грешка и просто трябвало да се чистят докато престанат.

    Моля за съвет как да процедирам в случая!
    Aз моята си я слагах сам с помощ от един приятел заедно със задна камера. Нито една грешка не излезе след монтажа и никакви проблеми до момента (вече карам почти месец).

    Това което мога да дам като съвет (все пак не знам кой и как ти я е монтирал) но тези коли много страдат от "лоши" електрически връзки (пример недостатъчно добре затворени ел. куплунзи и/или калпаво срязани и снаждани кабели).Почти е сигурно че след човешката намеса имаш ел. проблем и трябва да се отстрани. Надявам се да не сериозено.

Page 6 of 16 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •