Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 233

Thread: Мнения за андроид навигация (159)

  1. #31
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by GeorgiSR View Post
    Страхотно. С нетърпение чакам да видя дали искам и аз да си я купя
    Последно - идва следващата сряда В Германия не е била налична и са чакали доставка от Китай до сега. Вчера е тръгнала по UPS за БГ и в сряда трябва да я имам.
    Ще дам мнение тогава.

  2. #32

    Default

    Супер колега, пиши после да кажеш на колко пари се връзва и дали си доволен, че и аз мн съм се навил!

  3. #33
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Навигацията дойде, но не е размера на оригиналната навигация. Ще стане за гонзолата с mp3 стериото....

  4. #34

    Default

    Кажи честно...пратили са ти такава за кола без навигация? Колко пари излезна? Може евентуално аз да я купя, ако няма как да я върнеш А ако ще я връщаш може ли да ми пратиш линк от къде я поръча ?

  5. #35
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by Doctora88 View Post
    Кажи честно...пратили са ти такава за кола без навигация? Колко пари излезна? Може евентуално аз да я купя, ако няма как да я върнеш А ако ще я връщаш може ли да ми пратиш линк от къде я поръча ?
    Да изпратиха ми такава за гонзолата без навигация, въпреки, че изрично обсъждахме размер, пращах снимки на моята гонзола и потвърдиха размера . По късно все пак ще я тествам да дам мнение на колегите които искат да си купят. Сега ще спорим с продавача и ще видим дали ще ми я замени, дали ще я връщам. До седмица ще стане ясно, след това ако нещата не се развият в моя полза и остане при мен, мога да ти я изпратя Иначе я поръчах от тук - https://www.aliexpress.com/item/Andr...311.0.0.tDWP8U - излезна 290 Евро с доставка през Германия и без да се минава митница в БГ.

  6. #36
    започва да се пристрастява talaz's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    94

    Default

    И на мен ми отговори китайчето относно размера, като преди това ми поиска снимка на таблото с оригиналната навигация и като я видя ме увери, че размера е точен?? Дали нарочно го правят с цел ако "мине номера" или просто са некомпетентни и смотани?? Или може би са сгрешили размера неволно???
    Last edited by talaz; 21-03-2018 at 19:21.

  7. #37
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    113

    Default

    Мислиш ли че продавач консултанта някога е виждал Алфа ) Сигурно едновремнно продава на няколко човека с различни марки коли и пита за снимика зада изглежда по рентабилно.

    Наистина ще е интересно колегата да изкаже мнение относно качеството на звукът.
    Last edited by boyracer; 22-03-2018 at 08:15.
    BMW 530d F10
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed

  8. #38
    Запален алфист daksy's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Златица
    Age
    35
    Posts
    119

    Default

    Да се включа относно тази глезотийка.
    Предстои ми покупка на 159 и от доста време разглеждам алито за подмяна на оригиналното СД или навигация. До колкото четох и по други форуми,специално този модел пасва само на конзола със СД. Не съм на 100% сигурен,че няма модел и за другата конзола,но май наистина е само за тази със СД-то.
    Alfa Romeo 147,1.9JTD(115hp)

  9. #39
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Само веднъж до сега съм засичал търговец който предлага и размера който пасва и на фабричната навигация и той бързо изчезна. Сигурно е било грешка
    Този се кълнеше няколко пъти, че ще изпрати точния размер, но уви, не ..
    Като цяло,всичко друго което съм срещал е за подмяна на фабричното стериото с такава мултимедия.

  10. #40

    Default

    Интересно наистина е дали звука ще е добър, колкото на оригиналното СД

  11. #41
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Поиграх си малко с усторйството - като изключим размера е много добро. Работи бързо, звука е много добър. Кабелите в комплекта са с букси които пасват на оригиналните на колата и се инсталира за 5 мин. Бутоните от волана също функционират.

  12. #42
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Бургас
    Posts
    141

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    Поиграх си малко с усторйството - като изключим размера е много добро. Работи бързо, звука е много добър. Кабелите в комплекта са с букси които пасват на оригиналните на колата и се инсталира за 5 мин. Бутоните от волана също функционират.
    Колега ако намериш Нави с размера за навигацията пусни един линк,че и аз търся.Благодаря

  13. #43

    Default

    А как стоят нещата с блу анд ми-то?

  14. #44
    започва да се пристрастява talaz's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    94

    Default

    А като размер как е много ли е голям луфта?? Пусни една снимка да видим как стои на таблото ако не те затруднява
    Last edited by talaz; 22-03-2018 at 14:17.

  15. #45
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    113

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    Поиграх си малко с усторйството - като изключим размера е много добро. Работи бързо, звука е много добър. Кабелите в комплекта са с букси които пасват на оригиналните на колата и се инсталира за 5 мин. Бутоните от волана също функционират.
    Това е добре, има ли наистина слот за сим карта или това е опция?

    Има ли някаква информация относно съвнестимоста с Bose система?
    Last edited by boyracer; 22-03-2018 at 13:21.
    BMW 530d F10
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •