Page 4 of 16 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 233

Thread: Мнения за андроид навигация (159)

  1. #46
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Stara Zagora
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by Doctora88 View Post
    А как стоят нещата с блу анд ми-то?
    Blue&Me-то просто не го ползваш вече. Аз съм така и съм с такова нави вече месец. Единствения проблем, който прави Blue&Me-то e че пречи на кабелите, защото не са малки букстите и се налага да го махнеш от там и да го преместиш в тунела. Даже ми пристигна и безжичната камера за заден ход, но не ми остава време да я вържа.

  2. #47
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by boyracer View Post
    Това е добре, има ли наистина слот за сим карта или това е опция?

    Има ли някаква информация относно съвнестимоста с Bose система?
    няма слот за карта, но има два кабела с USB които могат да се изведат в жабката и там да се включи флашка съм сим карта. Аз ползвам така нета.

  3. #48

    Default

    Quote Originally Posted by GAlt View Post
    Blue&Me-то просто не го ползваш вече. Аз съм така и съм с такова нави вече месец. Единствения проблем, който прави Blue&Me-то e че пречи на кабелите, защото не са малки букстите и се налага да го махнеш от там и да го преместиш в тунела. Даже ми пристигна и безжичната камера за заден ход, но не ми остава време да я вържа.
    А когато загасиш колата може ли да слушаш музика или само на контакт?

    ---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 13:52 ----------

    Quote Originally Posted by GAlt View Post
    Blue&Me-то просто не го ползваш вече. Аз съм така и съм с такова нави вече месец. Единствения проблем, който прави Blue&Me-то e че пречи на кабелите, защото не са малки букстите и се налага да го махнеш от там и да го преместиш в тунела. Даже ми пристигна и безжичната камера за заден ход, но не ми остава време да я вържа.
    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    няма слот за карта, но има два кабела с USB които могат да се изведат в жабката и там да се включи флашка съм сим карта. Аз ползвам така нета.
    А аз като имам флашка в жабката, когато сложа навито (евентуално) това USB остава ли си актуално?

  4. #49
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by talaz View Post
    А като размер как е много ли е голям луфта?? Пусни една снимка да видим как стои на таблото ако не те затруднява
    Не се вижда много добре от снимката. Не съм напъхал навигацията до край. Иначе по около 5мм от двете страни и сантиметър от долу. Ориентировачно, не съм го мерил с шублер Между другото преди време бях срещал някакви рамки които може би ще уплатнят тези луфтове, но сега не ги намирам.....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20180322_135751.jpg  

  5. #50
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    113

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    няма слот за карта, но има два кабела с USB които могат да се изведат в жабката и там да се включи флашка съм сим карта. Аз ползвам така нета.
    Мерси за отговора и за снимката колега.
    BMW 530d F10
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed

  6. #51
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by talaz View Post
    И на мен ми отговори китайчето относно размера, като преди това ми поиска снимка на таблото с оригиналната навигация и като я видя ме увери, че размера е точен?? Дали нарочно го правят с цел ако "мине номера" или просто са некомпетентни и смотани?? Или може би са сгрешили размера неволно???
    Този от обявата която аз пуснах ли е? David? Ако е той, го прави нарочно според мен, всички други пускат реалния размер и снимка с двете гонзоли на 159 и на кой от двете пасва навигицията. Само на този в обявата размера е по голям и оверява, че ще пастне на мястото на оригиналната навигация. И аз пращах снимки, мерих с шублера и накрая прати тази. Днес ми писа това Marin, yes , our dvd front panel size is about 190*120mm . it indeed can not suit for your car ,but if want to install our dvd into your car , it need add a frame . but we also have no frame to send it to you . i am sorry about it .
    Според се мъчи да продава възможно най-много с надеждата, че вече като ти е в ръцете няма да ти се занимава да връщаш.....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails screenshot_20180322_123227.jpg  

  7. #52
    започва да се пристрастява talaz's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    Този от обявата която аз пуснах ли е? David? Ако е той, го прави нарочно според мен, всички други пускат реалния размер и снимка с двете гонзоли на 159 и на кой от двете пасва навигицията. Само на този в обявата размера е по голям и оверява, че ще пастне на мястото на оригиналната навигация. И аз пращах снимки, мерих с шублера и накрая прати тази. Днес ми писа това Marin, yes , our dvd front panel size is about 190*120mm . it indeed can not suit for your car ,but if want to install our dvd into your car , it need add a frame . but we also have no frame to send it to you . i am sorry about it .
    Според се мъчи да продава възможно най-много с надеждата, че вече като ти е в ръцете няма да ти се занимава да връщаш.....
    Да колега същия П***Л е дето има склад и в Германия ,но в момента там нямало налични даже ми направи отстъпка като каза, че ще го прати от Китай с безплатна доставка и ще пиш,е че струва 50 $ за да няма ДДС и митически такси и щяло да излезе точно 502лв. като го обърнах по курса!! Увери ме, че е точно за моята кола след като видя снимката на таблото! Смятам да му пратя твоята снимка и да го разпъна защо е искал да ме излъже и че ще напиша в сайта че лъже клиентите преднамерено!

  8. #53
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    113

    Default

    https://www.aliexpress.com/item/Andr...311.0.0.tDWP8U

    За тази обява ли става въпрос?
    Праща така защото ако искаш да върнеш до Китай ще ти излезе златно (поне ako имаш отстъпки 250лв). DHL има съвсем други цени в Китай на него му струва 15-20 USD да прати.
    Ако можеш да върнеш на немски адрес с DHL и новите цени поне 120лв със Speedy 35 лв
    BMW 530d F10
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed

  9. #54
    започва да се пристрастява talaz's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by boyracer View Post
    https://www.aliexpress.com/item/Andr...311.0.0.tDWP8U

    За тази обява ли става въпрос?
    Праща така защото ако искаш да върнеш до Китай ще ти излезе златно (поне ako имаш отстъпки 250лв). DHL има съвсем други цени в Китай на него му струва 15-20 USD да прати.
    Ако можеш да върнеш на немски адрес с DHL и новите цени поне 120лв със Speedy 35 лв
    ДА същия.

  10. #55
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Stara Zagora
    Posts
    81

    Default

    От същия тъпак поръчах и аз, но хванах бройка в Германия.

  11. #56
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Според мен който ще поръчва от него, да настоява за доставка от Германия. Дори и да я прати от Китай с фактура на стойност 50 USD от DHL искат и копие от плащането за обмитяване. От митницата същото са ми го искали няколко пъти когато е било по-голям пакет дори и пратен по обикновена поща.
    Иначе устройството е ОК, но търговеца изглежда се пише голям хитрец....

    ---------- Post added at 17:02 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

    Quote Originally Posted by talaz View Post
    Да колега същия П***Л е дето има склад и в Германия ,но в момента там нямало налични даже ми направи отстъпка като каза, че ще го прати от Китай с безплатна доставка и ще пиш,е че струва 50 $ за да няма ДДС и митически такси и щяло да излезе точно 502лв. като го обърнах по курса!! Увери ме, че е точно за моята кола след като видя снимката на таблото! Смятам да му пратя твоята снимка и да го разпъна защо е искал да ме излъже и че ще напиша в сайта че лъже клиентите преднамерено!
    Изпращай му снимката и много поздрави от Марин ....
    Аз като поръчах също нямаше налични в Германия. Но я изпратиха от Китай до Германия и от там до БГ без мита, ДДС и т.н. Така, че може да направи това и за теб. Просто се опитва да извърти някой номер
    Last edited by marin_mv; 22-03-2018 at 18:28.

  12. #57
    започва да се пристрастява talaz's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    94

    Default

    Ето това трябва да е адаптера за голямата навигация.

    https://www.ebay.com.au/i/282730803836?rt=nc

  13. #58
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Марине,
    купи си друга конзола ( такава от радио СД) има доста втора ръка ! Така мисля се решава проблема с размера по лесно !
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  14. #59

    Default

    Quote Originally Posted by talaz View Post
    Ето това трябва да е адаптера за голямата навигация.

    https://www.ebay.com.au/i/282730803836?rt=nc
    Китайската навигация е обла в ъглите, за да пасне в оригиналната конзола, докато този адаптер е квадратен от вътрешната страна и или няма да влезе докрая, или ще остане дупка във всеки ъгъл.



  15. #60
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    Марине,
    купи си друга конзола ( такава от радио СД) има доста втора ръка ! Така мисля се решава проблема с размера по лесно !
    Да, това ще направя Но сега ще изцедя китаеца да си плати за това

Page 4 of 16 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •