Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 233

Thread: Мнения за андроид навигация (159)

  1. #61
    започва да се пристрастява talaz's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Китайската навигация е обла в ъглите, за да пасне в оригиналната конзола, докато този адаптер е квадратен от вътрешната страна и или няма да влезе докрая, или ще остане дупка във всеки ъгъл.
    АЗ не съм казал, че е за китайската навигация този адаптер!!
    Този е за универсалните навигации!!

  2. #62
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Да дам малко допълнителна информация след няколко дни ползване на устройството:
    - наистина работи добре, Андроид 8 + 4ГБ РАМ си е добра комбинация
    - дисплея е напълно достатъчен като размер (аз мислих, че ще е малък) резолюцията също е ОК
    - камера за задно виждане се свързва и работи без проблем (не е в комплекта)
    - Бутоните на волана - работят тези за звъка, без mute, за радиото също са ок и с център на десния бутон се смянат радио, музикаелн плеър, видио плеър.За Spotify освен сила на звък, друго не може да се управлява от волана, но пък от бутон на самата мултимедия могат да се въртят песните, което пак е напредък.
    - GPS антената - може да е в таблото зад самата мултимедия, сигнала пак е достатъчно силен.
    - звук - изненадващо добър, очарован съм, много по добър от оригиналната ( моята не е с BOSE и субуфер)
    - Андроида е доста стабилен и бърз, аз по принцип ползвам car launcher ag, много е удоберн за автомобил и също работи чудесно на този модел.
    - google maps - работи много бързо - аз по принцип залагам на тази навигация в ЕС. Има инсталиран и Sygic който не съм тествал.
    - инсталиция - идва си с всички кабели и букси които са съвместими с оригиналните на колата, за 5 мин. всичко се свързва и работи без проблем.
    Като цяло, след всички тестове които съм правил до сега на други подобни и две андроид мултимедии които съм слагал в мои коли, тази е най-добрата. Работи наистина чудесно и без проблеми, с много добър звук. Заради проблема с размера мислих да я връщам или продам, но се изморих да търся, а наистина ми хареса. Вече поръчах интериорните детайли от кола с mp3 радио, ще ги мина с хидрографика с някой семпъл дизайн и мисля ще стане доста добре Като изключим търговеца, всичко друго с тази машинка е ОК

  3. #63
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    113

    Default

    Супер и аз ще взема такава
    Не вярвам да има проблем с Bose системата все пак тя взема звукът от нормално cd/mp3 и после го преобразува с някакъв цифроф процесор.

    Камерата ти за задно виждане от същия търговец ли я взе безжична ли е ?

    За навигация пробвай waze тук висчки го ползват защото показва стоянките на патрулките в реално време )
    BMW 530d F10
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed

  4. #64
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Не, камерата я взех преди време от друг търговец. Слага се на мястото на единия плафон на номера. Изглежда добре, монтира се лесно, но не е безжична. Утре ще пусна линк.

  5. #65

    Default

    Здравей, може ли да кажеш горе долу за колко време bootва?

  6. #66
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by Kristom View Post
    Здравей, може ли да кажеш горе долу за колко време bootва?
    31 сек. по хронометър и това с Car Launcher AG, който мисля, че забавя малко в началото.

    Иначе камерата за задно виждане която взех е тази:https://www.aliexpress.com/item/Car-...311.0.0.L6kM3o

  7. #67

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    31 сек. по хронометър и това с Car Launcher AG, който мисля, че забавя малко в началото.

    Иначе камерата за задно виждане която взех е тази:https://www.aliexpress.com/item/Car-...311.0.0.L6kM3o
    Много благодаря за така детайлното описание колега. Определено следващия месец ще си поръчам и аз такава за моята красаива със задна камера.

    Поздрави,

  8. #68
    започва да се пристрастява talaz's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    94

    Default

    АЗ яко го насметох лъжливото Китайче и вече пише при запитване за действителният размер:

    "i have checked, the product size is about 194*114mm. what is the size of your car console ? thank you"
    Last edited by talaz; 27-03-2018 at 20:33.

  9. #69
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by talaz View Post
    АЗ яко го насметох лъжливото Китайче и вече пише при запитване за действителният размер:

    "i have checked, the product size is about 194*114mm. what is the size of your car console ? thank you"
    Ха!Не иска да се набутва вече!Преди два дни от АлиЕспресс отсъдиха рекламацията в моя полза и навигацията си остана за мен и ми върнаха цялата сума!Китайчето остана с пръст в уста!Благодаря ти,че ми изпрати и твоята кореспонденция, въпреки, че като я цитирах и го обвиних, че не е допуснал грешка,а лъже целенасочено, съобщението веднага беше изтрито. Днес смених панелите в салона с такива от кола с mp3 стерио и всичко вече е ОК. Имам да черпя

  10. #70
    започва да се пристрастява a.parushev's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Sofia, Bulgaria
    Posts
    79

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    31 сек. по хронометър и това с Car Launcher AG, който мисля, че забавя малко в началото.

    Иначе камерата за задно виждане която взех е тази:https://www.aliexpress.com/item/Car-...311.0.0.L6kM3o
    Благодаря за ценната информация, колега! Имам няколко въпроса относно камерата. С LED-ове ли взе или без? Има ли някаква разлика, защото не намирам информация? Играе ли роля на парктроник, ако колата е без такъв (звукова индикация при къса дистанция от обект)?
    Last edited by a.parushev; 30-03-2018 at 09:11.
    Alfa Romeo 159sw 2.0JTDm - Окт'10

  11. #71

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    Ха!Не иска да се набутва вече!Преди два дни от АлиЕспресс отсъдиха рекламацията в моя полза и навигацията си остана за мен и ми върнаха цялата сума!Китайчето остана с пръст в уста!Благодаря ти,че ми изпрати и твоята кореспонденция, въпреки, че като я цитирах и го обвиних, че не е допуснал грешка,а лъже целенасочено, съобщението веднага беше изтрито. Днес смених панелите в салона с такива от кола с mp3 стерио и всичко вече е ОК. Имам да черпя
    Не знам дали е Дебил или просто мързелив. Поръчах си и аз навигация и понеже все още не си е обновил размера на навигацията в обявата си вдигнах диспут. Опита се да изелзе с номера че това бил размера на кутията не на навигацията (направо паднах от смях), но след като показах няколко снимки нагледно нямаше какво може да направи. Не успях да направя пълен refund но ми върнаха част от сумата. На практика от 406$ ми излезе към 240 (40% надолу) за мен си е напълно ОК. Тази седмица и задната ми камера пристигна и съботно ще се забавлявам с монтиране

  12. #72
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Водихме дълга кореспонденция с него по време и след диспута. Твърдеше, че 159 нямат два рамера на отвора и какво ли не, намеси господ, щеше да спира да продава в Алиекспрес ... . С този размер който е сложил в обявата и с потвържденията в съобшения, че размера е ОК продава на хора които не поръчват от търговците които коректно са сложили указания, че навигацията е за малкия отвор и търсят размера за големия отвор. А виждам мнение на хора които са излъгани с размера и пак слагат положителни менения и казват че ще си търсят рамка да уплътнят дупката. Затова го прави, с надеждата, че няма да има диспут, а с тази лъжа стига до повече клиенти от другите.
    Иначе доволен ли си от машинката?

  13. #73

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    Водихме дълга кореспонденция с него по време и след диспута. Твърдеше, че 159 нямат два рамера на отвора и какво ли не, намеси господ, щеше да спира да продава в Алиекспрес ... . С този размер който е сложил в обявата и с потвържденията в съобшения, че размера е ОК продава на хора които не поръчват от търговците които коректно са сложили указания, че навигацията е за малкия отвор и търсят размера за големия отвор. А виждам мнение на хора които са излъгани с размера и пак слагат положителни менения и казват че ще си търсят рамка да уплътнят дупката. Затова го прави, с надеждата, че няма да има диспут, а с тази лъжа стига до повече клиенти от другите.
    Иначе доволен ли си от машинката?
    ще я монтирам тази събота/неделя че си купих и задна камера и искам да ги монтирам заедно. Някак не ми се прави тая гимнастика 2 пъти

  14. #74

    Default

    Quote Originally Posted by GeorgiSR View Post
    ще я монтирам тази събота/неделя че си купих и задна камера и искам да ги монтирам заедно. Някак не ми се прави тая гимнастика 2 пъти
    Ще дам малко повече информация и снимки. Доволен съм от модула. Свири добре и андроида е ОК. Дисплея не ми е малък, въпреки че имах съмнения и задната камера също работи добре.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails P_20180423_180231.jpg   P_20180423_180247.jpg  

  15. #75
    започва да се пристрастява kimi_raikkonen's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    София
    Posts
    58

    Default

    Успя ли да я накараш да работи без колата да е на контакт.
    Алфа 145 boxer, Алфа 156 2.0 ts
    Алфа 156 1.9 jtd, Алфа 159 1.9 jtd-m

Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •