Page 8 of 16 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 106 to 120 of 233

Thread: Мнения за андроид навигация (159)

  1. #106
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Щом е с андроид винаги може да се инсталират приложения.

    Иначе внимавайте с тея андроид навигации, че скоро видях една, която на пръв поглед изглеждаше ОК, но отзад, където трябваше да е алуминиевия радиатор на стъпалото имаше... пластмасова имитация.
    И естествено звука беше като на VEF на батерии
    И те за това не рискувам да си сменя CD-то с китайче. Боднах един Microlink да ползвам флашки и толкоз. Иначе за къв ми е тоя Bose, ако звука е като от "VEF на батерии"
    Още, не привличам погледите на ши'аните наркомани и подобни отрепки.
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  2. #107
    започва да се пристрастява powerf00l's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Варна
    Posts
    35

    Default

    Quote Originally Posted by Neokill View Post
    Боднах един Microlink да ползвам флашки и толкоз.
    Колега, ще споделиш ли какъв е този Microlink? Аз заради Bose-то не смея да слагам навигации и ако има нещо, с помощта на което да си пускам музика от флашка без маса перипетии ще съм ти адски благодарен

  3. #108

    Default

    Чейнджър емулатор. Включва се на мястото на чейнджъра и свири флашки вместо дискове.

    Има ги всякакви - yatour, microlink, xcarlink, dension, че даже и безименни китайци. Между 100 и 200 лева са базовите версии с ЮСБ и карта памет. Има и варианти с блутут.

    Плюсове - работят копчетата на волана, не си променяш дизайна на интериора.
    Минуси - не показва имената на песните, и трябва да ги подреждаш строго в папки с имена CD01, CD02 и т.н. с ограничения към формат и брой файлове.

    http://www.proarm.info/product/435/m...at-lancia.html
    https://www.youtube.com/watch?v=AUUcR6zjG6s

    Не е лошо решение, но аз имам други идеи.
    Досега винаги на свои коли и на приятели съм сменял заводското радио с pioneer и винаги звука е бил по-добър с пайнера. Бих пробвал и на 159 как ще се получи.
    Last edited by dhtj; 14-01-2019 at 18:32.

  4. #109
    започва да се пристрастява powerf00l's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Варна
    Posts
    35

    Default

    Мерси.

    По принцип съм наясно какво представляват, но се отказах от Yatour-a заради галимациите с имена на песни, ограничения на брой файлове и незадоволително качество на звука. Затова питам как са Microlink-овете, че и аз съм с Bose и нямам желание да жертвам качеството на звука само за да могам да си пускам mp3-ките от флашка, а не от диск

  5. #110
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Аз се отказах от смяна на фабричната навигация, защото там имам меню с опции за колата. Неща които с афтърмаркет 2дин плеър няма как да подкараш. Отказах се също и от Ятора защото качеството на звука не е това което очаквах. Карам си старомодно с мп3 дискове и цд чейнджър с аудио дискове (според мен като качество е доста добре). Като цяло фабричните неща са кофти, мудни, някой път забиват, ама се свиква. Като допълнение съм си боднал едно тубе Алпин нещо си..., да си правят компания с Босето когато ме избие простотията или ми се припее
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #111
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by powerf00l View Post
    По принцип съм наясно какво представляват, но се отказах от Yatour-a заради галимациите с имена на песни, ограничения на брой файлове и незадоволително качество на звука. Затова питам как са Microlink-овете, че и аз съм с Bose и нямам желание да жертвам качеството на звука само за да могам да си пускам mp3-ките от флашка, а не от диск

    Щом държиш на качеството, си вземи WEFA (не е ВЕФ ). По-евтин е от Микролинк и Ятур, а чете повече формати, в т.ч. и 24 битов flac.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #112
    започва да се пристрастява powerf00l's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Варна
    Posts
    35

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Щом държиш на качеството, си вземи WEFA (не е ВЕФ ). По-евтин е от Микролинк и Ятур, а чете повече формати, в т.ч. и 24 битов flac.
    Златен

    Сега го проверих - версията с Bluetooth е 160 лв., ама ако се монтира лесно, свири добре, погажда се с Босето и не прави проблеми ще ги преживея

  8. #113

    Default

    И аз благодаря.

    Това че поддържа flac е страхотно.Имам и поп и класическа музика под flac формат.

    Десетина диска е чейнджъра, имам заредени 4 с класическа музика, останалите с поп музика от последните 30 години и един с сборна италианска от най известните песни.Актуалната от дискотеките я слушам по радиото.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  9. #114
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Щом държиш на качеството, си вземи WEFA (не е ВЕФ ). По-евтин е от Микролинк и Ятур, а чете повече формати, в т.ч. и 24 битов flac.
    Айде пак 120лв разход, еййййй.
    Microlink-a работи по-добре от Yatour, по-бързо и с по-добро качество, НО 90% от музиката ми е flac, така че ще се възползвам.
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  10. #115
    започва да се пристрастява powerf00l's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Варна
    Posts
    35

    Default

    Аз поръчах WEFA с Bluetooth - днес со пращат, утре пристига, живот и здраве в четвъртък ще го монтират. Стискайте палци
    Last edited by powerf00l; 15-01-2019 at 21:02.

  11. #116

    Default

    https://www.joyingauto.com/joying-ne...a3eiya8MqBWX2Q
    Колега си сложи на Хондата ето такава... Много добре ми се видя и като звук и като настройки. Има бая изгъзици и екранчето е супер. Дали би станала на 59-ката?
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Q-tronic



  12. #117
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by powerf00l View Post
    Аз повръчах WEFA с Bluetooth - днес со пращат, утре пристига, живот и здраве в четвъртък ще го монтират. Стискайте палци
    Колега, щом ще играеш "тестов пилот", после да дадеш мнение, моля Най-вече за flac файловете.
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  13. #118
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Аз лично ще се учудя, ако одъртелият ми слухов апарат успее да долови някаква разлика между 320 Kbps /48 Khz mp3 и 24 битов flac в колата. Особено пък като се има в предвид произхода на музиката.

    Но както и да е. 159 заслужава само най-доброто!


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #119

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Аз лично ще се учудя, ако одъртелият ми слухов апарат успее да долови някаква разлика между 320 Kbps /48 Khz mp3 и 24 битов flac в колата. Особено пък като се има в предвид произхода на музиката.
    Прав си, да.
    И мойто "пионерче" поддържа флак и съм пускал за пробата, не хващам разлика.

    Дори няяякой пич със специални уши успее да усети разлика, ще е само на място и на изгасен двигател. В движение има шум.

  15. #120
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Който може да долови разликата.

    https://drive.google.com/open?id=1OC...8yOJATYCqpAIkG

    И двата файла са конвертирани от wav.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 8 of 16 FirstFirst ... 678910 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •