Results 1 to 15 of 152

Thread: ФоромЪт...

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Бобчо, в момента изкуствено създаваш интрига, кака
    Никой не е подгонил лорда (но ти му турИ ореол, не ми пречи). И не е подгонен, само защото модераторите са широкоскроени, а не защото е безценен (а пък да го сравняваш със Суско ми е крайно необяснимо).
    Широката кройка, обаче, не трябва да се бърка с глупост. Всяко търпение си има граници. Жокер давам само
    На мен жокер не ми трябва.....)...както каза ония перничанин в едно култово предаване преди време....
    Кака, а бе да питам....защо като задам въпрос към управата към някой...ми отговаря друг....идеално се допълвате).. подобно като в темата за феста...въпроса ми беше към Алекс, защото знам, че той е фен на военният ред.....за прасето си права, няма сравнение....знам, че ти го спаси от изгнание...ама много дълго го пърлихте....лорда е друго измерение....леко техническо.....аз с него колко съм се дърлял, ама не ми пречи....взимам само позитивното от лорда....чак па ореол да съм му турил...ако така изглежда, значи съм добър манипулатор, но интригант не, защото ви говоря право куме в очи, а не зад гърба.....
    Last edited by Бобби; 11-11-2017 at 00:28.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •