Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 152

Thread: ФоромЪт...

  1. #61

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    )))......не виждаш ли, че тук са потайни ......това показва колко са зле..........аз им казах, че трима чета не правят, ама те си знаят своето......относно марката....да бе......няма как да стане....не може, някой да си помисли, че е слънцето в тая орбита, и да ми диктува правила......аз съм сменял доста марки, ама Алфа ми е любовта......

    ---------- Post added at 18:19 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

    п.п...относно фейса.....ами това е разработка бе......в Русия съм....в Русия съм....ако ме разбираш...)
    Майната им на всички, ако питаш мен, нима преди да дойдеш тук не си караше алфите с кеф?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #62

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    "Учителю", пак не схвана защо стана така...?
    Да съм те заял за нещо което си написал правилно или си каправил кадърна тема, не съм ?
    Заяждам се единствено когато се държиш надменно или пишеш глупости (всеки пише понякога, аз също не съм изключение). Няма лошо, полагаш усилия, правиш снимки, обясняваш, но понякога и бъркаш, лошото е че не понасяш критика. Приемеш ли че има и други гледни точки освен твоята, ще видиш колко по приятно може да бъде общуването с останалите потрябители (включително и с мен).
    Нали си наясно, че без доказателствата, които ти поисках се компрометира напълно, човек който си измисля с цел да злепостави някого.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #63
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Нали немислиш че ще седна да ти вадя кирливите ризи? Имам достатъчно работа през деня (напоследък и вечер) за да отделя време и за това. Ще ти дам жокер обаче, днес отново отговори за нещо което не си виждал и пипал с ръчички в темата на 159.

    Пс Защо мислиш че имам за цел да злепоставя някого, каква полза имам аз лично да правя това ? НИКАКВА...
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  4. #64

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Нали немислиш че ще седна да ти вадя кирливите ризи? Имам достатъчно работа през деня (напоследък и вечер) за да отделя време и за това. Ще ти дам жокер обаче, днес отново отговори за нещо което не си виждал и пипал с ръчички в темата на 159.

    Пс Защо мислиш че имам за цел да злепоставя някого, каква полза имам аз лично да правя това ? НИКАКВА...
    Нали знаеш, че думите ти не струват нищо без пример, ако пък си мислиш, че помпата на педала на 159 е извън земна много се лъжеш.
    А да от сутринта не съм слизал от 159 и кракът ми е доста често на педала. Ти ако натискаш педалите с ръце на мен не ми се налага.
    Когато не можеш да подкрепиш думите си с факти, те са клевета. Всички те разбраха какво представляваш. Колкото повече упорстваш по зле става. Прочети тъмния шрифт на пост 39 и продължавай в същият дух, ще приема душевните ти терзания.
    Като си имаш работа се концентрирай върху нея вместо да ми се правиш на интересен. Разбра ли?
    Last edited by lordliness; 13-11-2017 at 10:10.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #65
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Сега ще ти дам жокер. При мен също правеше подобни парчета, помпата в краката е здрава, маханизма за връщане също е здрав, съединителя е сменян с лагерпомпа комплект и маховик, що е то? Отговора е елементарен - доливане на течност и обезвъздушаване, при мен това беше проблема. На 159 "мущука" откъдето смуче помпата е много горе, съответно на баир засмукваше въздух и после се наблюдава нещо подобно, което изчезваше от самосебе си след няколко натискания. Тъпо, но факт. Оттогава, течност до гърлото и газ, вече близо 1г.

    Пс Не се правя на интересен, просто човека може да смени помпа без да има нужда.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #66

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Сега ще ти дам жокер. При мен също правеше подобни парчета, помпата в краката е здрава, маханизма за връщане също е здрав, съединителя е сменян с лагерпомпа комплект и маховик, що е то? Отговора е елементарен - доливане на течност и обезвъздушаване, при мен това беше проблема. На 159 "мущука" откъдето смуче помпата е много горе, съответно на баир засмукваше въздух и после се наблюдава нещо подобно, което изчезваше от самосебе си след няколко натискания. Тъпо, но факт. Оттогава, течност до гърлото и газ, вече близо 1г.

    Пс Не се правя на интересен, просто човека може да смени помпа без да има нужда.
    Ем евала колега, но като имаш толкова знание и опит защо не ми помогна и отговори, а тук се заяждаш с него
    Лично аз предпочитам някой да не знае , но да се опита да ми помогне със съвет отколкото да знае мега много, но да не помага

    Аз няма да тръгна да правя каквито и да било ремонти от съвет , а ще закарам колата при форумен майстор, който със сигурност ще локализира проблема, но все пак питах, за да се опитам да разбера за себе си г/д какво да очаквам.

    Поздрави,
    Гриша

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  7. #67
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Защото тъкмо ти пишех на лично. Отделно пак щеше да бъде сметнато за опит за заяждане и хранилката наново...

    Пс Живи и здраве да сме, файда от караници няма.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  8. #68

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Защото тъкмо ти пишех на лично. Отделно пак щеше да бъде сметнато за опит за заяждане и хранилката наново...

    Пс Живи и здраве да сме, файда от караници няма.
    Защо на лично, да не могат други хора да четат свръхзнанията ти? От мен да знаеш още, че ако не можеш да запалиш някой ден ти е свършило горивото, да не правиш скъпи ремонти.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  9. #69

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Защо на лично, да не могат други хора да четат свръхзнанията ти? От мен да знаеш още, че ако не можеш да запалиш някой ден ти е свършило горивото, да не правиш скъпи ремонти.
    Сега ти се заяждаш както каза колегата - живи и здрави , няма смисъл от караници

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  10. #70

    Default

    Quote Originally Posted by Grishata View Post
    Сега ти се заяждаш както каза колегата - живи и здрави , няма смисъл от караници

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
    И да кажеш после какво му има на педала.
    Защо трябва да се пише на лични, когато става въпрос за някакъв ремонт, нещо тайно ли е?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  11. #71

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    И да кажеш после какво му има на педала.
    Защо трябва да се пише на лични, когато става въпрос за някакъв ремонт, нещо тайно ли е?
    На 15ти ще го закарам при Румбата, той ще каже

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  12. #72
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Хора ... дайте да си говорим честно ...

    Ако това беше форума на BMW (примерно де ... ) - вече половината участници в тази тема щяхте да подсмърчате, щото имате поне месечен банан ...

    Както каза един колега - няма друг толкова либерален форум - така че ако обичате, съобразявайте се поне с това!!!

    Идеята на всеки форум (без значение с каква насоченост е) е взаимопомощ, споделяне на новости и споделяне на болежките и как да ги преодолеем ... а не заяждане и лични нападки!!!

    Не го забравяйте това, и не се сърдете ако някой получи виртуален шамар за неизпълнение на гореспоменатото!!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  13. #73
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Хора ... дайте да си говорим честно ...

    Ако това беше форума на BMW (примерно де ... ) - вече половината участници в тази тема щяхте да подсмърчате, щото имате поне месечен банан ...

    Както каза един колега - няма друг толкова либерален форум - така че ако обичате, съобразявайте се поне с това!!!

    Идеята на всеки форум (без значение с каква насоченост е) е взаимопомощ, споделяне на новости и споделяне на болежките и как да ги преодолеем ... а не заяждане и лични нападки!!!

    Не го забравяйте това, и не се сърдете ако някой получи виртуален шамар за неизпълнение на гореспоменатото!!!
    Ти пък!
    Темата си е екстра.
    Даже е малко посещаема.
    Би трябвало попържни да се леят тука!
    Иначе как ще открием истината.
    Дет се вика, ако във виното е истината, то в ракията е изстинността!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  14. #74
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Хора ... дайте да си говорим честно ...

    Ако това беше форума на BMW (примерно де ... ) - вече половината участници в тази тема щяхте да подсмърчате, щото имате поне месечен банан ...

    Както каза един колега - няма друг толкова либерален форум - така че ако обичате, съобразявайте се поне с това!!!

    Идеята на всеки форум (без значение с каква насоченост е) е взаимопомощ, споделяне на новости и споделяне на болежките и как да ги преодолеем ... а не заяждане и лични нападки!!!

    Не го забравяйте това, и не се сърдете ако някой получи виртуален шамар за неизпълнение на гореспоменатото!!!
    Е па това е истината за целият форум и то на най високо ниво....ама при вас прикрито, а при нас долу на дъното всичко се вижда, оти сме директни.....
    В предишният пост щеше да стреляш, сега шамари раздаваш.....да не са ти откраднали пушката...?))

    ---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

    п.п....в бмв форума имам регистрация също десет години и не съм наказван нито веднъж....може да провериш.....а тук за какво ли не..... и то несправедливо.....да ти копирам ли последното ми предупреждение......направено за това, че модератора не си е свършил работата.....и рефлектира в/у потребителя.....ама ае, аз никога не съм пискал.....

    ---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ти пък!
    Темата си е екстра.
    Даже е малко посещаема.
    Би трябвало попържни да се леят тука!
    Иначе как ще открием истината.
    Дет се вика, ако във виното е истината, то в ракията е изстинността!
    Вие двамата може да говорите много по темата в истинската и същност, ама се правите на ощипани мадами....що така....и на двамата ви зададох конкретни въпроси, ама на дръж ми шапката, върнете се малко по назад в темата....хванали сте се за двама колеги дет си спорят....па оставете ги да се разберат....големи момчета са....
    И айде по темата ....))...или ви стиска, или някой ви притиска....
    Last edited by Бобби; 14-11-2017 at 00:17.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #75
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Боби, ние сме говорили , когато трябва и където трябва. Обаче това беше глас в пустиня. Изначално форумът си е чисто българска работа и не подлежи на опряне. Анархията е повсевместна и минава с приказките:" ама нали сме тука да се забавляваме", "какво пък толкова", " ние да не сме казарма"......
    Членовете на клуба ги докарахме някъде до 60. От тях активните са около 10.
    Толкова са и "симпатизантите", които правят нещо. Има още 5-6 човека, които работят на регионално ниво, както и един наивник на средна възраст, който успява да организира своя раздел на национални мероприятия:
    Банкя, Самоков, Варвара, Брацигово..... Бил съм на всичките като гост.
    Мнозина от истинските фенове си отидоха от клуба и форума, защото....ами защото селянията ни е пословична.
    Малко са истинските фенове. Например:
    Оглеждат возилото ми и снизходително: Абе айде вземи си една 156 или 159.
    Парвенющината е убийствена за феновете.
    Доходите ми са такива, че винаги мога да отделя 10-15 000 лева за някоя кошница и такива подмятания само ме разсмиват.
    Обаче какво да кажат колегите от 33, 155, 75 , 145/6 и другите антики, мнозинството от които се карат и по икономически причини?!
    Даже съм чувал и предложения да се въведе имуществен ценз.
    Отврат!
    Клуб, форум, всичко е добре осрано.
    Ето защо оставихме нашите красиви момичета да почистят и подредят кочината.
    Хайде поне да не им пречиме!
    На останалите
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •