Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 152 of 152

Thread: ФоромЪт...

  1. #151
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Не се пъни!
    Явно не разбираш нищо.
    Коша не е виден от обикновения юзър, но явно си забравил.
    От там средно умният човек може да си направи много точна картинка, по чисто статистически начин.
    Има едно нещо, дето му се вика "анализа".
    Да поясня, че няма нищо общо с ануса, въпреки общият корен.
    В горе упоменатото място можеш да се изриташ винаги, без да искаш разрешение, както и да се цунеш сам.
    Вярвам в теб, защото го доказа през 2010-та.
    Да си опресним паметта!!!
    Тогава беше юбилеят на Алфа Ромео и Пинко, Пинки, МрХ, Луд Канар Светланчи, Драка, Цвети, аз и да не ми се сърдят останалите, дето си скъсахме задниците, кой с организация, кой като мене, Светланчи и другите Ивовци да насочваме и обслужваме празника.
    При цялата сложност на организацията се разминахме само с една счукана 156-ца. Ако не ме лъже паметта.
    Ти къде беше?!
    Пак ще ти го напомня!
    С "шефовете" в Милано.
    Тъй де!
    Какво да правиш с плебса!?
    А мястото ти беше на площада в София с българските фенове.
    Мнозина са правили много по-големи гафове от тебе, но съм им прощавал, защото са работили яко.
    За раздела не съм навит, както и за всеки друг, защото отдавна нямам време.
    Освен това не съм търговец, а гл. енергетик на едно голямо обединение от няколко рудника, три фабрики и още няколко паралелни проекта в Гърция и Македония.
    Ако обаче се самоизриташ, при всички положения ще стане по-уютно в купува-продава, а скуката в аудио раздела ще се поразсее и няма да навява една гузност.
    Ако искаш да пусна обявя, та да се поупражняваш, само кажи на каква тема да е: гуми и джанти, чорапи и гащи, секс играчки, математика за начинаещи или.... А сетих се!
    Ще пусна обява,.... абе ще видиш!
    А про-по, от кога не караш Алфа Ромео!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  2. #152
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Хо хо хо
    С всеки изминал пост,ставаш все по-забавен !
    Винаги ми е било гот да разговарям (споря) с теб,но едва сега разбрах аджаба защо съм ти бил трън в очите от далечната 2010г до сега ....смях се с глас...още се смея,евала чичка !
    Гоуем си,пий една ракия от мен
    Само да те опресня и теб,че аз бях един от малкото които отидоха до Милано със автомобилът си (повечето бяха със самолет,предполагам знаеш).
    Тъй,че определението ти за групата и компанията на "шефовете" е меко казано "малоумно"
    Също след юбилея останах още 10 дни в Италия,5 в Милано и 5 във Венеция. (Искаш ли снимков м-л ? )
    Нима според теб,аз нямах право на семейна почивка,или не мога сам избера и преценя на кое място искам да отида ?
    Аудио раздела също ти е трън в очите,след като не успя да набуташ синчето си там.... съдба
    Мислих ,че това поне си преглътнал вече....
    Алфа не карам от години,но винаги си имам италянка под ръка,не се кахъри,че си на възраст вече...
    Давай по весело живота се изтъркулил докато се пениш по 2010 година...
    Жив и здрав и наздраве !
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •