Не се пъни!
Явно не разбираш нищо.
Коша не е виден от обикновения юзър, но явно си забравил.
От там средно умният човек може да си направи много точна картинка, по чисто статистически начин.
Има едно нещо, дето му се вика "анализа".
Да поясня, че няма нищо общо с ануса, въпреки общият корен.
В горе упоменатото място можеш да се изриташ винаги, без да искаш разрешение, както и да се цунеш сам.
Вярвам в теб, защото го доказа през 2010-та.
Да си опресним паметта!!!
Тогава беше юбилеят на Алфа Ромео и Пинко, Пинки, МрХ, Луд Канар Светланчи, Драка, Цвети, аз и да не ми се сърдят останалите, дето си скъсахме задниците, кой с организация, кой като мене, Светланчи и другите Ивовци да насочваме и обслужваме празника.
При цялата сложност на организацията се разминахме само с една счукана 156-ца. Ако не ме лъже паметта.
Ти къде беше?!
Пак ще ти го напомня!
С "шефовете" в Милано.
Тъй де!
Какво да правиш с плебса!?
А мястото ти беше на площада в София с българските фенове.
Мнозина са правили много по-големи гафове от тебе, но съм им прощавал, защото са работили яко.
За раздела не съм навит, както и за всеки друг, защото отдавна нямам време.
Освен това не съм търговец, а гл. енергетик на едно голямо обединение от няколко рудника, три фабрики и още няколко паралелни проекта в Гърция и Македония.
Ако обаче се самоизриташ, при всички положения ще стане по-уютно в купува-продава, а скуката в аудио раздела ще се поразсее и няма да навява една гузност.
Ако искаш да пусна обявя, та да се поупражняваш, само кажи на каква тема да е: гуми и джанти, чорапи и гащи, секс играчки, математика за начинаещи или.... А сетих се!
Ще пусна обява,.... абе ще видиш!
А про-по, от кога не караш Алфа Ромео!