Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 152

Thread: ФоромЪт...

  1. #1
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default ФоромЪт...

    От десет години съм участник в тоя форум и задавам въпросите в какви ли не теми свързани с него и клуба...?...ама отговори до никъде....
    1. Кой са действащи модератори..?
    п.п....към днешна дата...кой трие, кой редактира, кой какви права има.....дайте просто инфо.....
    2. Общото м/у КРАБ и Алфа Ромео форум....но не ми казвайте, че няма нищо общо.....просто форума е с това име и си противоречите...
    3.В тоя форум нищо не е актуализирано, като правила, задължения и т.н...от самото му създаване.....до сега три пъти се сменят главни действащи лица...само собственика е един...това е нормално...евала на момчето, ама е в небрано лозе...)
    4. и 5 ще ги оставя, ако някой иска да ги зададе като въпроси......ама да градиш върху стари основи, без да ги укрепиш е тъпо според мен...
    п.п...ако сте ме разбрали...пишете. ако не Здраве да е...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #2
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    5. Защо е пълно с провокатори и хора дето основната им цел е забавление ? Има си раздел за тая цел, но обитателите там не могат се запрат щото си е друго да се дърлят с останалите юзъри, явно не им е интересно да се дъвчат едни други.

    Идеята взаимопомощ ли е,... или се бъркам...?

    Пс Може и да не ми отговаряте, аз за себе си знам отговора на въпроса който зададох, но поне помислете по въпроса...
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  3. #3
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    5. Защо е пълно с провокатори и хора дето основната им цел е забавление ? Има си раздел за тая цел, но обитателите там не могат се запрат щото си е друго да се дърлят с останалите юзъри, явно не им е интересно да се дъвчат едни други.

    Идеята взаимопомощ ли е,... или се бъркам...?

    Пс Може и да не ми отговаряте, аз за себе си знам отговора на въпроса който зададох, но поне помислете по въпроса...
    Тук си в грешка.....за раздела,ако визираш блатото за провокатори и т.н..... мое мнение е, че там са най точните хора, ама просто така сте ги определили.....грешка.....
    Рибата винаги се вмирисва от към главата, ако ме разбираш .....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #4
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Абе точни-неточни, незнам, не мога да кажа нищо защото не ги познавам лично, но във всяка тема присъства простотията, което не е редно според мен. Трябва голямата метла да мине и лека полека да се поизчисти форума от тия неща. Дори и да се ползва търсачката, намираш дадена полезна тема с 50 страници от които 2 са качествени като полезна информация, останалото е хранилка, кой кого нахранил, щото видиш ли знае повече и т.н. Просто никой няма нужда от тези неща. Проблема всъщност е в нас самите, но много малко са тези дето се осъзнават да не пишат глупости. Аз разбира се не правя изключение от масата тиквеници, но като цяло гледам да не ръся глупости, а вярвай ми простотията бълва в главата ми, незнам що така...?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  5. #5
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Това не са проблеми....хора всякакви, шарен свят.......трудно е да управляваш масата без диктат.....ама тук всичко е наопаки......разделите с проблемите на форума са под блатото, тоез по надолу от дъното.....
    И кой чете тук...аз, ти....май ще си останем двамата....а тези, който трябва да решават тез проблеми, им е през оная работа.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #6
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    .....трудно е да управляваш масата без диктат.....
    Да, ама като започне налагането на ред и правила масата започва да реве кански, че й се потъпкват правата да си прави квото иска ... Но това е дъвкано вече, и решението наистина е само едно - повече съвест от потребителите, и по-стриктен контрол.
    Ние май сме най-недисциплинирания форум, който знам
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #7

    Default

    И за да няма ексцесии и своеволия предлагам да се одобрят около стотина думи и само те да се използват във форума. Потребителите ще имат свободата да ги комбинират по желание, който използва дума извън одобрените да се отстранява.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #8
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Да, ама като започне налагането на ред и правила масата започва да реве кански, че й се потъпкват правата да си прави квото иска ... Но това е дъвкано вече, и решението наистина е само едно - повече съвест от потребителите, и по-стриктен контрол.
    Ние май сме най-недисциплинирания форум, който знам
    Ама те правилата да са еднакви за всички.......защото в началото имаше правила, ама не бяха за всички еднакви....ако искаш да ти дам примери.....
    А то и едни правила, който в даден момент потискат права....е затова пискат....

    ---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 18:04 ----------

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    И за да няма ексцесии и своеволия предлагам да се одобрят около стотина думи и само те да се използват във форума. Потребителите ще имат свободата да ги комбинират по желание, който използва дума извън одобрените да се отстранява.
    )...
    Стига бе....в българският език, който е богат има сума ти диалекти и наречия.....това е ограничение...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #9
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    От десет години съм участник в тоя форум и задавам въпросите в какви ли не теми свързани с него и клуба...?...ама отговори до никъде....
    1. Кой са действащи модератори..?
    п.п....към днешна дата...кой трие, кой редактира, кой какви права има.....дайте просто инфо.....
    2. Общото м/у КРАБ и Алфа Ромео форум....но не ми казвайте, че няма нищо общо.....просто форума е с това име и си противоречите...
    3.В тоя форум нищо не е актуализирано, като правила, задължения и т.н...от самото му създаване.....до сега три пъти се сменят главни действащи лица...само собственика е един...това е нормално...евала на момчето, ама е в небрано лозе...)
    4. и 5 ще ги оставя, ако някой иска да ги зададе като въпроси......ама да градиш върху стари основи, без да ги укрепиш е тъпо според мен...
    п.п...ако сте ме разбрали...пишете. ако не Здраве да е...
    Ми наздраве тогава!
    Истината за мене е, че в един момент се реши, че ако се отпуснат юздите и юзерите ще започнат да пишат повече.
    Грешка.
    Точно пишещите държат на ред, контрол и качество.
    А пък със скритите и явни раздели вече съвсем се омазаха нещата. Клубните майстори отдавна не пишат, което е симптоматично. А би трябвало те най-вече да глаголствуват.
    Все още Екото, Лорда. Мимо и още няколко хаймани се опитват да потдържат огъня, но това не е достатъчно. Няма ги Фаде, Свинята, та дори Цецо. Последния ме съмнява да не се е преселил срещу тях!
    Форумът си е екстра.
    Само модовете да започнат да чистят техническите теми. След като темата е приключила е редно да зачистят всички грешни предположения, освен някои съвсем логични и да оставят наистина полезните.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ми наздраве тогава!
    Истината за мене е, че в един момент се реши, че ако се отпуснат юздите и юзерите ще започнат да пишат повече.
    Грешка.
    Точно пишещите държат на ред, контрол и качество.
    А пък със скритите и явни раздели вече съвсем се омазаха нещата. Клубните майстори отдавна не пишат, което е симптоматично. А би трябвало те най-вече да глаголствуват.
    Все още Екото, Лорда. Мимо и още няколко хаймани се опитват да потдържат огъня, но това не е достатъчно. Няма ги Фаде, Свинята, та дори Цецо. Последния ме съмнява да не се е преселил срещу тях!
    Форумът си е екстра.
    Само модовете да започнат да чистят техническите теми. След като темата е приключила е редно да зачистят всички грешни предположения, освен някои съвсем логични и да оставят наистина полезните.
    Това последно ще е перфектно, обаче може би са много ангажирани, част от тях нямат техническо образование и знания да направят необходимата селекция, от отсеят плявата от зърното и постоянно се оплакват колко много работа са свършили и никой не ги признава за герои. Ако поискам да правя това по разбираеми причини никога няма да получа права. Писането е на фундаментални неща, от сорта на физика, химия и висша математика е безсмислено, никой не го интересува и малцина го разбират. Това че някой е преписал нещо сложно тук не го прави по умен и повече от другите.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  11. #11
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ми наздраве тогава!
    Истината за мене е, че в един момент се реши, че ако се отпуснат юздите и юзерите ще започнат да пишат повече.
    Грешка.
    Точно пишещите държат на ред, контрол и качество.
    А пък със скритите и явни раздели вече съвсем се омазаха нещата. Клубните майстори отдавна не пишат, което е симптоматично. А би трябвало те най-вече да глаголствуват.
    Все още Екото, Лорда. Мимо и още няколко хаймани се опитват да потдържат огъня, но това не е достатъчно. Няма ги Фаде, Свинята, та дори Цецо. Последния ме съмнява да не се е преселил срещу тях!
    Форумът си е екстра.
    Само модовете да започнат да чистят техническите теми. След като темата е приключила е редно да зачистят всички грешни предположения, освен някои съвсем логични и да оставят наистина полезните.
    Наздраве.....я ми кажи колко са членовете в клуба.....за другото те разбрах.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #12
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Като цяло форума е такъв какъвто го направят потребителите, така че проблема първо тръгва от нас.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Като цяло форума е такъв какъвто го направят потребителите, така че проблема първо тръгва от нас.
    Много съм солидарна с казаното.
    Българинът, обаче, винаги търси вината извън себе си.
    По-удобно е.

  14. #14
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    .....Писането е на фундаментални неща, от сорта на физика, химия и висша математика е безсмислено, никой не го интересува и малцина го разбират. Това че някой е преписал нещо сложно тук не го прави по умен и повече от другите.
    Щеше да е безсмислено, ако този форум се наричаше бг-мама.

    В един технически форум в който масово хората не разбират фундаментални неща, като мощност и въртящ момент, като скорост и ускорение, като напрежение и ток.........поставянето на правилните основи е крайно необходимо.

    Никаква смислена техническа дискусия не би могла да се проведе, ако тя почива върху невярна основа.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Щеше да е безсмислено, ако този форум се наричаше бг-мама.

    В един технически форум в който масово хората не разбират фундаментални неща, като мощност и въртящ момент, като скорост и ускорение, като напрежение и ток.........поставянето на правилните основи е крайно необходимо.

    Никаква смислена техническа дискусия не би могла да се проведе, ако тя почива върху невярна основа.
    Не знам как е в бг- мама, никога не съм бил там. Да обясняваш на някой, който едва си пише името такива неща е кауза пердута. Тези, които могат да си пишат името са наясно, какво да дискутираш с тях неща открити преди десетилетия.
    В моят свят няма цензура, а тук всички яко ги влече да чистят, наказват и репресират някого и се взимат даже насериозно.Тези които ги влече цензурата, като ходите на работа или където там ходите не си ли говорите за странични неща или сте като коне с капаци?
    Last edited by lordliness; 09-11-2017 at 14:28.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Page 1 of 11 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •