Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 136 to 150 of 152

Thread: ФоромЪт...

  1. #136

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Трябва да си послушник и да даваш иронични идеи като Григорий.....
    Докъде се докарахме, новобранци, които са чули, че има марка Алфа Ромео, едва преди няколко месеца, да те юркат . Ти си виновен по подразбиране за всичко, време е да се примириш.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #137
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Докъде се докарахме, новобранци, които са чули, че има марка Алфа Ромео, едва преди няколко месеца, да те юркат . Ти си виновен по подразбиране за всичко, време е да се примириш.
    ))...има момчето виждане по въпроса за форума.....няма лошо да го изкаже, леко превъзбуден е....нека се изцика и ще се успокой...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #138
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    В другата тема ти обясних .......аз съм сигурен, за себе си......кое мъжко или не, си е твое определение....и мене не ме брига
    Аз пък предлагам изобщо да няма модераторим особено в твоя раздел.....само създавт объркване.....
    п.п....интересно в последните 9 години предупрежденията в форума за мен, са само от теб....).....нещо лично виртуално засегнат ми се струва, че си...
    Виж сега,ти може да ми обясняваш хиляди неща.
    Аз празни приказки не говоря,за това и се занимавам да ти снимам,но явно и на черното - бяло ще кажеш.
    Само от мен са ти предупрежденията,защото ,аз отговарям за раздела в който пускаш обяви,нямам нищо лично към теб.
    Няма и как да имам без да се познаваме .
    Всичко е в главата ти - не се филмирай излишно.
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  4. #139

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Докъде се докарахме, новобранци, които са чули, че има марка Алфа Ромео, едва преди няколко месеца, да те юркат . Ти си виновен по подразбиране за всичко, време е да се примириш.
    Абсолютно сте прави и двамата - сукалче съм, не разбирам от алфа и от форума, спор няма. Но нямам и никакво желание да ставам такава „форумна машина” като Боби Орева света за някаква обява неодобрена за 3 минути, все едно ако беше одобрена на секундата щеше да е нещо различно за теб... отваряш форума на непрочетената секция 2 теми с разисквания за интересни казуси и проблеми по коли и 4 теми с твоите реванета, че не ти е одобрена обявата... Може би щом на едно „сукалче” му прави впечатление това, дали не е редно да се замислиш дали нещо не е наред наистина?
    Съгласен съм , че би било супер да се правят подобрения в процеса и работата на форума, но нещата отиват от конструктивна критика в нападки... изкарахте го баси конспирацията и баси якото да си модератор... аз пък лично мисля по-егоистично - никога не бих се навил да си инвестирам времето в това да модерирам форум и да чета и модерирам тези бози
    Както каза Боби - казвам това , което мисля - нищо лично.

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  5. #140

    Default

    Защо тогава въобще се месиш и пишеш щом не те засяга, искаш да се харесаш на някого?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  6. #141

    Default

    Абе стига с тези обяви бе, на всички ни омръзна да четеме на Бобббббббббббббббббббби афоризмите.
    @ Бобббббббббббббббби: ако официално признаеме, че твоя е най-голям, ще престанеш ли с тъпотиите?
    Former Alfa owner.

  7. #142

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Защо тогава въобще се месиш и пишеш щом не те засяга, искаш да се харесаш на някого?
    Какво написах и ти какво разбра... скандален ..
    Спирам. Извинявам се , че се намесих

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  8. #143
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Виж сега,ти може да ми обясняваш хиляди неща.
    Аз празни приказки не говоря,за това и се занимавам да ти снимам,но явно и на черното - бяло ще кажеш.
    Само от мен са ти предупрежденията,защото ,аз отговарям за раздела в който пускаш обяви,нямам нищо лично към теб.
    Няма и как да имам без да се познаваме .
    Всичко е в главата ти - не се филмирай излишно.
    Няма никакви филми, просто изяснявам нещата.....отвори ги тез последователни обяви, за да видиш, че има корекция в текста, а не да ми постваш само заглавната страница....искал съм да изпипам обявата, защото знам , че много си стриктен към тях......специално за мойте, за другите не стоят така......
    Кажи ми по тая система, как да се коригира дадена обява, след като не е одобрена.......
    И аз нямам нищо лично и няма как да имам.....най малко виртуално......но мери с един аршин към всички.
    Поздрави и Весели Празници

    ---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:46 ----------

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Абе стига с тези обяви бе, на всички ни омръзна да четеме на Бобббббббббббббббббббби афоризмите.
    @ Бобббббббббббббббби: ако официално признаеме, че твоя е най-голям, ще престанеш ли с тъпотиите?
    Какво си се развикал като някой овчар. ни в клин, ни в ръкав гледаш на някй м/у краката......ако има нещо кажи по темата, ако не....ходи върни овцете....

    ---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:49 ----------

    Quote Originally Posted by Grishata View Post
    Абсолютно сте прави и двамата - сукалче съм, не разбирам от алфа и от форума, спор няма. Но нямам и никакво желание да ставам такава „форумна машина” като Боби Орева света за някаква обява неодобрена за 3 минути, все едно ако беше одобрена на секундата щеше да е нещо различно за теб... отваряш форума на непрочетената секция 2 теми с разисквания за интересни казуси и проблеми по коли и 4 теми с твоите реванета, че не ти е одобрена обявата... Може би щом на едно „сукалче” му прави впечатление това, дали не е редно да се замислиш дали нещо не е наред наистина?
    Съгласен съм , че би било супер да се правят подобрения в процеса и работата на форума, но нещата отиват от конструктивна критика в нападки... изкарахте го баси конспирацията и баси якото да си модератор... аз пък лично мисля по-егоистично - никога не бих се навил да си инвестирам времето в това да модерирам форум и да чета и модерирам тези бози
    Както каза Боби - казвам това , което мисля - нищо лично.

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
    А така изкажи се като хората.....темите са две, а не четири......интересно, кой те кара да ги четеш......всичко е избирателно......на тоя урок няма да те изпитват.....))....наблегни на 159 раздела...
    Когато няма какво да кажеш, защо пишеш.......
    Та по темата за форумЪт...Моля....
    Last edited by Бобби; 05-12-2017 at 17:33.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #144

    Default

    Идеален си е форума.
    Проблема е на потребителите, че не знаят как да се държат и как да спазват правилата.

    И аз съм пускал обяви, проблеми не съм имал. Нито банове, нито предупреждения, нито нещо важно ми е изтрито.

  10. #145
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Няма никакви филми, просто изяснявам нещата.....отвори ги тез последователни обяви, за да видиш, че има корекция в текста, а не да ми постваш само заглавната страница....искал съм да изпипам обявата, защото знам , че много си стриктен към тях......специално за мойте, за другите не стоят така......
    Кажи ми по тая система, как да се коригира дадена обява, след като не е одобрена.......
    И аз нямам нищо лично и няма как да имам.....най малко виртуално......но мери с един аршин към всички.
    Поздрави и Весели Празници[COLOR="Silver"]

    ---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:46 ----------
    Последен жокер и мисля да прекратя и без друго безмисления монолог,на който дори и не съм длъжен да ти давам обяснение...
    Та - хубаво е човек да не бърза да бълва обяви една след друга,а при самото постване на нова обява,да обмисли къде какво трябва да се напише и оформи,за да няма нужда от последваща корекция.
    За това и мислиш,че някой се превилигировани (защото им се появяват обявите от първия път-а твойте не).
    Весели празници и на теб.
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  11. #146
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Последен жокер и мисля да прекратя и без друго безмисления монолог,на който дори и не съм длъжен да ти давам обяснение...
    Та - хубаво е човек да не бърза да бълва обяви една след друга,а при самото постване на нова обява,да обмисли къде какво трябва да се напише и оформи,за да няма нужда от последваща корекция.
    За това и мислиш,че някой се превилигировани (защото им се появяват обявите от първия път-а твойте не).
    Весели празници и на теб.
    Ти си като Къци Вапцаров.....благодаря за жокера, много фино се разговаря с теб...

    ---------- Post added at 10:08 ---------- Previous post was at 09:57 ----------

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Идеален си е форума.
    Проблема е на потребителите, че не знаят как да се държат и как да спазват правилата.

    И аз съм пускал обяви, проблеми не съм имал. Нито банове, нито предупреждения, нито нещо важно ми е изтрито.
    Благодаря ти, че се изказа по темата, защото как е тръгнало с Камен може да изпишем още две страници, кой крив, кой прав.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #147
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Поздрави за форума.....

    https://www.youtube.com/watch?v=dLS81MRYW_w
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #148

    Default

    http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=93598

    Някой модератор може ли да ми разчисти темата от спама?
    Нека останат само мненията свързани с автомобила.
    Мнения номер от 22 до 30 са излишни. Както и от 33 до 37 и от 40 до 44.
    Благодаря!
    Last edited by dhtj; 03-10-2018 at 01:04.

  14. #149
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Ей сега се зачетох в тая помия. Май само един път съм публикувал тема в "Купува продава" и то преди много време. Като гледам сега правилата, те са сякаш взети от кодекса на чавдарчето, одобрени от дружинната, написани от комсомолския секретар и парафирани от ГПУ на БКП.
    За какъв дявал трябва да спазвам един куп идиотщини, за да продам едни гуми. Пиша размера и това е достатъчно. Ако на някой му трябват такива ще се обади. Ако пък ми е съвсем дръвнишка обявата, то самият пазар ще ме изхвърли. На това му викат маркетинг и свободна търговия. Останалото е планова икономика. Ето защо мнозина не посват обяви в "Купува продава", а търсят обиколни пътища или изобщо не се занимават с форума.
    Камене, знаеш моето мнение, че не си за този раздел. Всъщност не си за никой. Доказваш го и в тая тема.
    Как можа да поснеш нещо от модераторския раздел, който е скрит?!!?
    Има си правила и това е грубо нарушение, за което трябва да те изритат с почести!
    С информацията трябва да се подхожда внимателно. Ти показваш, че не може да ти се доверява такава.
    Осем месеца, след като не бях вече модератор, поради бъг в програмата за проследяване по IP продължавах да имам достъп до раздела. Четях всякакви гадории, но никога не си позволих да изнеса нещо от там. А можех да източа всичко.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  15. #150
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ей сега се зачетох в тая помия. Май само един път съм публикувал тема в "Купува продава" и то преди много време. Като гледам сега правилата, те са сякаш взети от кодекса на чавдарчето, одобрени от дружинната, написани от комсомолския секретар и парафирани от ГПУ на БКП.
    За какъв дявал трябва да спазвам един куп идиотщини, за да продам едни гуми. Пиша размера и това е достатъчно. Ако на някой му трябват такива ще се обади. Ако пък ми е съвсем дръвнишка обявата, то самият пазар ще ме изхвърли. На това му викат маркетинг и свободна търговия. Останалото е планова икономика. Ето защо мнозина не посват обяви в "Купува продава", а търсят обиколни пътища или изобщо не се занимават с форума.
    Камене, знаеш моето мнение, че не си за този раздел. Всъщност не си за никой. Доказваш го и в тая тема.
    Как можа да поснеш нещо от модераторския раздел, който е скрит?!!?
    Има си правила и това е грубо нарушение, за което трябва да те изритат с почести!
    С информацията трябва да се подхожда внимателно. Ти показваш, че не може да ти се доверява такава.
    Осем месеца, след като не бях вече модератор, поради бъг в програмата за проследяване по IP продължавах да имам достъп до раздела. Четях всякакви гадории, но никога не си позволих да изнеса нещо от там. А можех да източа всичко.
    КОШЧЕ според теб е скрит модераторски раздел ли ?
    Оправи ми скучната неделя честно !
    Благодаря за предложенията,мога ли сам да се изритам без почести?
    С радост бих си отстъпил мястото на теб,щом ги чуваш повече нещата
    Или да ти се помоля да си пуснеш обява ,за д амога да я одобря ли ?
    Last edited by Kamen666; 07-10-2018 at 17:19.
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •