Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 152

Thread: ФоромЪт...

  1. #16
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Аз съм свикнал да аргументирам твърденията си с подходящите аргументи.

    Подходящите за един технически форум, са техническите аргументи, в т.ч и фундаменталните постановки от физика или математика.

    Кой, как ги чете, разбира или не разбира, въобще не ме интересува.

    На когото пък тези аргументи са му досадни, е свободен и да не ги чете.
    Last edited by ecotronic; 09-11-2017 at 14:53.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #17

    Default

    Други неща са на дневен ред обаче. Тук не е добро място за писане, имам доста важни снимки от последните неща, които правих по алфите, обаче ще си останат завинаги за моя употреба.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #18
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Други неща са на дневен ред обаче. Тук не е добро място за писане, имам доста важни снимки от последните неща, които правих по алфите, обаче ще си останат завинаги за моя употреба.
    Теб не мога да те схвана, често... Хем се опитваш да помагаш, хем се държиш надменно, пишеш мнения за неща дето не си виждал/чупил/правил, хем не понасяш критика когато грешиш, що за птица си, незнам...?

    Пс Ако имах права, щях да ти тегля един голям банан и да се свършва драмата с теб. До ония ден питаше, вече направи няколко неща и стана професор-доцент-доктор или каквато е там най-висшата форма, айде със здраве и си пусни водата на тръгване. Всеки е тръгнал отнякъде, не го забравяй...

    Пс НАПЪЛНО СЪМ НАЯСНО ЧЕ МОГА ДА ОТНЕСА НАКАЗАНИЕ, ВСЕ ТАЯ
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  4. #19

    Default



    ---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 18:15 ----------

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Теб не мога да те схвана, често... Хем се опитваш да помагаш, хем се държиш надменно, пишеш мнения за неща дето не си виждал/чупил/правил, хем не понасяш критика когато грешиш, що за птица си, незнам...?

    Пс Ако имах права, щях да ти тегля един голям банан и да се свършва драмата с теб. До ония ден питаше, вече направи няколко неща и стана професор-доцент-доктор или каквато е там най-висшата форма, айде със здраве и си пусни водата на тръгване. Всеки е тръгнал отнякъде, не го забравяй...

    Пс НАПЪЛНО СЪМ НАЯСНО ЧЕ МОГА ДА ОТНЕСА НАКАЗАНИЕ, ВСЕ ТАЯ

    Ето за това говоря, непредизвикана агресия. Появява се някакъв, на който му е трудно да схвана и разбере написаното, както сам признава и поради тази си невъзможност и чувство за безсилие става агресивен.
    Покажи ми някъде където питам, ако обичаш, нещо съществено.
    Може да ме наричаш - Учителю, аз тук не задавам въпроси, някой ден когато направиш толкова теми със снимки в този форум, колкото имам аз, може евентуално да ти обърна внимание.
    Last edited by lordliness; 09-11-2017 at 19:53.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #20
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    "Учителю", половината ти теми със снимки не са правилно и добре формулирани, някои дори не се доближават с реалноста и начина по който се процедира. Аз лично нямам навика да снимам докато правя ремонти, както впрочем почти всички дето се занимават с коли. Нито един не съм видял в сервизите да снима и да кача снимки, както и да пише. Незнам какво толкова се пънеш да се правиш на баш-майстор и да цвъкаш мнения наляво и надясно, дразнещото е че не понасяш когато някой ти каже къде бъркаш. Не се взимай толкова насериозно, не си най-великия, приеми го и говори за неща които си правил с двете си ръчички.

    Пс Незнам, толкова ли е просто..., искаш/знаеш-помагаш, неискаш/незнаеш-подминаваш, ама не, трябва да се дразним с някой, да поправяме някой, не че имаш готов отговор на въпроса ама ей тъй за спорта, да върви брояча на мненията. "Имам снимки, ама няма ви ги покажа", заври си сещаш се къде... Няколко пъти съм те хващал че хабер нямаш от някой неща и въпреки това се пънеш като магаре, защо бе човек...?
    Абе 2 думи кажи, ама на място, локумджий по сервизите има достатъчно.

    Пс 2 Въобще не смятам да ти търся глупостите дето си писал, отдавна подминавам мненията ти. Пиша на лични на който сметна че мога да помогна с нещо и толкоз.
    Last edited by mirchozo; 09-11-2017 at 20:55.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #21

    Default

    Ето, непредизвиканата агресия продължава, дори се опитва да прави разбори, човек, който пише България с малка буква. Няма нужда от повече коментари.
    Last edited by lordliness; 09-11-2017 at 21:23.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #22
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Вижте , момчета! Ето още нещо, което се бърка.
    Аз мога да измуцкам Ранобудната, да тегля една майна на Бобби, но то е защото се познаваме много добре и то отблизо. С Еко мога да се заям за нещо, но до там, защото все още не сме се виждали на живо и имаме някаква дистанция. На тия, с които не се познавам лично не мога да правя нито категоризации, нито да ги рисувам в мой стил. Трябва да има някаква коректност и търпимост.
    Няма глупави въпроси. Има глупави отговори.
    Въпросът, който може да е с очевиден отговор за нас, за някой може да е резонен. И образователният ценз няма нищо общо с това.
    Например, половин час обяснявах на човек с две висши, че стартерът първо развърта мотора, а после той пали. Човекът си мислеше, че стартера по някакъв начин пали първо мотора, а после той започва да се върти. Лудост някаква, но човекът не разбираше нищо от механика.
    ПП Боби, не само броя, но и членовете на клуба са клубна тайна!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    ....
    ПП Боби, не само броя, но и членовете на клуба са клубна тайна!
    Тука вече съм сигурен, че е намесена рептилската конспирация Язе лично съм видвал кЪ ти светкат очите, се си мислех че е от шльокавицата, а оно какво било...
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  9. #24
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Тука вече съм сигурен, че е намесена рептилската конспирация Язе лично съм видвал кЪ ти светкат очите, се си мислех че е от шльокавицата, а оно какво било...
    Немаме нищо общо,не мой ни набърква тъй молим.

  10. #25
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Аз само ще помоля управници и модове, никой да не трие в тази тема, или да наказва.....искам участниците да си излеят душата.........тоез мислите....толкова ли не може виртуално да поемете някой думи....?
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #26
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Да, ама като започне налагането на ред и правила масата започва да реве кански, че й се потъпкват правата да си прави квото иска ... Но това е дъвкано вече, и решението наистина е само едно - повече съвест от потребителите, и по-стриктен контрол.
    Ние май сме най-недисциплинирания форум, който знам
    Ей сега се сетих да те попитам още нещо....нали помниш суска, нашето прасе, та защо го банахте едно време, когато бяхте строги и справедливи за дълго време без никаква причина......ако има реална причина ми цитирай, кой е обидил, или заплашил, защото други участници с такива рецидиви ги оставяхте да си пишат на воля, но той имаше дар слово и Ви образува комплекси....ей сега се получава нещо подобно и с лорда, макар, че той на моменти, по не се владее...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #27

    Talking

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ей сега се сетих да те попитам още нещо....нали помниш суска, нашето прасе, та защо го банахте едно време, когато бяхте строги и справедливи за дълго време без никаква причина......ако има реална причина ми цитирай, кой е обидил, или заплашил, защото други участници с такива рецидиви ги оставяхте да си пишат на воля, но той имаше дар слово и Ви образува комплекси....ей сега се получава нещо подобно и с лорда, макар, че той на моменти, по не се владее...
    А пък аз най се кефя като почне някой тъпанар да ми прави психопрофили и анализи без да има и най малка представа и да почне да ми казва какво съм правил и какво не съм . Големи познавачи се навъртат тъдява.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ей сега се сетих да те попитам още нещо....нали помниш суска, нашето прасе, та защо го банахте едно време, когато бяхте строги и справедливи за дълго време без никаква причина......ако има реална причина ми цитирай, кой е обидил, или заплашил, защото други участници с такива рецидиви ги оставяхте да си пишат на воля, но той имаше дар слово и Ви образува комплекси....ей сега се получава нещо подобно и с лорда, макар, че той на моменти, по не се владее...
    Бобчо, в момента изкуствено създаваш интрига, кака
    Никой не е подгонил лорда (но ти му турИ ореол, не ми пречи). И не е подгонен, само защото модераторите са широкоскроени, а не защото е безценен (а пък да го сравняваш със Суско ми е крайно необяснимо).
    Широката кройка, обаче, не трябва да се бърка с глупост. Всяко търпение си има граници. Жокер давам само

  14. #29
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Аз пък илядо пъти предпочитам да тегля един парцал на алфата, пред това да се дърля с някого във форум. Как цели 7 човека във форума, че и кавга...
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  15. #30
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Стават кавги щото Лорда дрънка глупости понякога и не приема забележка. Всеки широко скроен човек би си помислил че може и да не е прав понякога, няма лошо, невсичко човек може да знае, понякога се греши, хора сме все пак... Та така, със здраве от мен, аз заравям томахавката и ще си трая занапред. Ако съм обидил с нещо някой, не е било случайно, но все пак се извинявам.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •