Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 152

Thread: ФоромЪт...

  1. #31
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Бобчо, в момента изкуствено създаваш интрига, кака
    Никой не е подгонил лорда (но ти му турИ ореол, не ми пречи). И не е подгонен, само защото модераторите са широкоскроени, а не защото е безценен (а пък да го сравняваш със Суско ми е крайно необяснимо).
    Широката кройка, обаче, не трябва да се бърка с глупост. Всяко търпение си има граници. Жокер давам само
    На мен жокер не ми трябва.....)...както каза ония перничанин в едно култово предаване преди време....
    Кака, а бе да питам....защо като задам въпрос към управата към някой...ми отговаря друг....идеално се допълвате).. подобно като в темата за феста...въпроса ми беше към Алекс, защото знам, че той е фен на военният ред.....за прасето си права, няма сравнение....знам, че ти го спаси от изгнание...ама много дълго го пърлихте....лорда е друго измерение....леко техническо.....аз с него колко съм се дърлял, ама не ми пречи....взимам само позитивното от лорда....чак па ореол да съм му турил...ако така изглежда, значи съм добър манипулатор, но интригант не, защото ви говоря право куме в очи, а не зад гърба.....
    Last edited by Бобби; 11-11-2017 at 01:28.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #32
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Айде да не кажеш, че се крия ... отговарям на всеки ТВОЙ пост :
    - по пост N:1 - няма конкретен въпрос към никой от Управата на клуба, камо ли па към мене ...
    - пост N:2 е за триене
    - пост N:3 - беше ти отговорено - друг е въпроса, че както обикновено - не ти изнася ...
    - пост N:4 - правилата леко се потъпкват, за да можете да си пишете свободно в един раздел, дето изобщо не му е мястото в тоя форум ... та нека получим малко благодарност и от ваша страна, а ???
    - пост N:5 - пак не е към мен ...
    - пост N:6 - както помоли - нищо не е трито, други оплаквания имаш ли ???
    - пост N:7 - прасето не съм го баннал аз, но наистина имаше таланта да дразни ужасяващо ... т.е. въпроса ти е безпочвен!
    - пост N:8 - Управата затова е управа - да може да се допълва според нуждите и хората да са взаимозаменяеми в дадени моменти ...

    Колкото до мен - да, реда е необходим, за да вървят нещата гладко - и ако не става с добро - ще стане със сопата в даден момент! Няма друг така толерантен форум както нашия - и вие пак се престаравате, вместо да сте благодарни!!!
    (пробвай просто за цвят да напишеш нещо подобно във форума на BMW - бана ти е за начало месец ... кефи ли те идеята ???)

    Сега разбираш ли, че все още пишеш тук на основата на лични отношения, и че това създава проблем ...
    Правилата на този форум са за ВСИЧКИ ... и затварянето на очи от страна на модове и Управа до сега е само за да няма дрязги и кавги ...

    Моля да не злоупотребявате с това отношение в името на всеобщото благо!!! Иначе ще има
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #33

    Default

    Щом сте толкова принципни изтрийте постовете на онзи, който ме напада без никаква причина, както виждате, не го закачам въобще, той ми влиза с двата крака и бутоните напред. Нали правилата са за всички и може би бан за него, не съм го провокирал с нищо, така ли е? Чакам отговор. Да не говорим, че пише неверни и непроверени неща, откровени лъжи.
    Но понеже двойните стандартни са нещо нормално, едва ли ще има последствия и всичките високопарни слова отиват на вятъра. Или най вероятно ще изкарате виновен мен, нали? Защото него го харесвате, познавате, приятел ви е, а мен не?
    Нещата, които пише са обидни са мен, защо не ги изтрихте и не го наказахте за това, измина толкова време, или в случая това ви кефи? Неща, които ви засягат лично или смятате за неудобни изчезват моментално. Това ли е разбирането ви за справедливост и спазване на правилата валидни за всички?
    Last edited by lordliness; 10-11-2017 at 22:36.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #34

    Default

    Форумът започна да прилича повече и повече на тийн проблем отколкото автомобилен форум :Д Какви са тези абсурдни драми и конспирации :Д

    Винаги, когато има правила и някой следва за изпълнението им е възможно да се допускат грешки и от проверяващите или забавяне при потвърждаването на обявите... хора седят срещу нас все пак, няма как да няма грешки... защо е този негативизъм ) Не е като да ви спират водата като се забави потвърждението или се изтрие някой коментар от женски скандал :Д

    Все пак разбирам, от доста години сте тук и сигурно ви се е насъбрало, но моят съвет е да гледате леко на нещата, че да си доставяте удоволствие тук , а не обратното

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  5. #35
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Айде да не кажеш, че се крия ... отговарям на всеки ТВОЙ пост :
    - по пост N:1 - няма конкретен въпрос към никой от Управата на клуба, камо ли па към мене ...
    - пост N:2 е за триене
    - пост N:3 - беше ти отговорено - друг е въпроса, че както обикновено - не ти изнася ...
    - пост N:4 - правилата леко се потъпкват, за да можете да си пишете свободно в един раздел, дето изобщо не му е мястото в тоя форум ... та нека получим малко благодарност и от ваша страна, а ???
    - пост N:5 - пак не е към мен ...
    - пост N:6 - както помоли - нищо не е трито, други оплаквания имаш ли ???
    - пост N:7 - прасето не съм го баннал аз, но наистина имаше таланта да дразни ужасяващо ... т.е. въпроса ти е безпочвен!
    - пост N:8 - Управата затова е управа - да може да се допълва според нуждите и хората да са взаимозаменяеми в дадени моменти ...

    Колкото до мен - да, реда е необходим, за да вървят нещата гладко - и ако не става с добро - ще стане със сопата в даден момент! Няма друг така толерантен форум както нашия - и вие пак се престаравате, вместо да сте благодарни!!!
    (пробвай просто за цвят да напишеш нещо подобно във форума на BMW - бана ти е за начало месец ... кефи ли те идеята ???)

    Сега разбираш ли, че все още пишеш тук на основата на лични отношения, и че това създава проблем ...
    Правилата на този форум са за ВСИЧКИ ... и затварянето на очи от страна на модове и Управа до сега е само за да няма дрязги и кавги ...

    Моля да не злоупотребявате с това отношение в името на всеобщото благо!!! Иначе ще има
    Чакай малко..... сега се получи като оная поговорка, гузен, негонен бяга......теб те попитах за прасето, а ти ми отговори, тоез изобщо не отговори на въпросите ми от първият пост.....и все пак конкретни въпроси от моя страна и неконкретни отговори от твоя страна.....нещо като български политик, който се е оакал и се обяснява пред медиите .....
    Интересно ми е, че не знаеш колегите си модератори, или е тайна)....интересно защо вторият ми въпрос е за триене.....когато в една тема се коментира и дискутира, когато се трие в нея се губи смисъла.....това не го и разбрахте в темата ви за предложения, за феста.....относно дразнителя Суска.....та той никога не е нагрубил или напсувал в изказване.....просто прекрасен оратор, или как да го кажа.....ама лошо е когато някой се припознае в приказките му....ей това Ви беше проблема с него....
    Относно последните ти думи в тоя пост....ами то си е жива заплаха, иначе казано закана.......Алекс не сме в Северна Корея.......и смятам, че няма нужда да изказваме "благодарност", аз и други мой колеги, че все още пишем в тоя форум......като всички участници в него, ние, не сме по малко фенове от другите.....или ги определяте нещата с вашият мироглед......
    Значи аз съм си фен на марката преди да съществува форума, и ще си остана такъв и след като ме изгоните евентуално от него....та образно казано ми дреме на шмайзера.....

    ---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Щом сте толкова принципни изтрийте постовете на онзи, който ме напада без никаква причина, както виждате, не го закачам въобще, той ми влиза с двата крака и бутоните напред. Нали правилата са за всички и може би бан за него, не съм го провокирал с нищо, така ли е? Чакам отговор. Да не говорим, че пише неверни и непроверени неща, откровени лъжи.
    Но понеже двойните стандартни са нещо нормално, едва ли ще има последствия и всичките високопарни слова отиват на вятъра. Или най вероятно ще изкарате виновен мен, нали? Защото него го харесвате, познавате, приятел ви е, а мен не?
    Нещата, които пише са обидни са мен, защо не ги изтрихте и не го наказахте за това, измина толкова време, или в случая това ви кефи? Неща, които ви засягат лично или смятате за неудобни изчезват моментално. Това ли е разбирането ви за справедливост и спазване на правилата валидни за всички?
    Без триене Моля....иначе се губи нишката в темата....аз като влезнах в тоя форум ме триеха през пет минути.....така, че съм получил комплекс.....)).....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #36
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    п.п...когато изтриеш на някой мнението, все едно заличаваш част от образа му....и едва ли ще разбереш какво представлява!!!
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    п.п...когато изтриеш на някой мнението, все едно заличаваш част от образа му....и едва ли ще разбереш какво представлява!!!
    Значи сега тук е времето и мястото всеки да псува тези които иска.
    Няма такива филми без триене, от къде на къде. Щом има правила са общовалидни навсякъде.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #38
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Значи сега тук е времето и мястото всеки да псува тези които иска.
    Няма такива филми без триене, от къде на къде. Щом има правила са общовалидни навсякъде.
    Реагираш първично....прочети пак какво съм написал......разсъждавай малко.....не агитирам към анархия.....мъжете може и да сме по груби...няма лошо.....не ми харесва... "Моля другарко", той ме нагрубява.....какъв силен пол сме, като не може сами да се справим....тоез всеки със своя интелект и възпитание.....тоез тогава ще си проличи, кой какъв е....дори и виртуално, макар, че преценката в това пространство в повечето пъти е грешна, защото повечето се представят за това което желаят да са, а не това което са..........
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Реагираш първично....прочети пак какво съм написал......разсъждавай малко.....не агитирам към анархия.....мъжете може и да сме по груби...няма лошо.....не ми харесва... "Моля другарко", той ме нагрубява.....какъв силен пол сме, като не може сами да се справим....тоез всеки със своя интелект и възпитание.....тоез тогава ще си проличи, кой какъв е....дори и виртуално, макар, че преценката в това пространство в повечето пъти е грешна, защото повечето се представят за това което желаят да са, а не това което са..........
    Точно така, първично, бухалката ми е винаги под ръка. Ти искаш тук всички дребосъци, които не могат да оцелеят в улична битка да се правят на мъже. Да се почувстват и те значими И го правят с успех като гледам, много смели.
    Това ми е кредото - бий да те уважават, всичко друго е поза.
    Позволявам на всички, които не се чувстват истински мъже в живота да се заяждат с мен в този форум, няма да има последствия, обещавам. Ще го пиша в графа - благотворителност.
    Last edited by lordliness; 11-11-2017 at 10:56.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  10. #40
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Вай, вай, бухалки, бий да те уважават, улични битки..., шок и ужас, цяла нощ се въртях то отк'во било....
    Почваш все повече да се излагаш "учителю". Какво точно не разбра от целия диалог който водим. Написа простотия че имаш снимки ама няма да ги качиш щото сме били балъци, съответно някой те нахрани, какво очакваше ?

    Относно това кой колко е мъж, тук вече излизаш от рамките на интернет пространството и навлизаш в личното. Така че умната да не стане грешка.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  11. #41
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Мога да кажа, че моите рЪки не са завряни в дупето, теми с ремонти и снимки са полезни за хора като мен. Можем сами да си оправим проблемите без да се завираме по сервизи и да се молим, някой да разбира от алфи. Хората са различни тук, искренно се забавлявам като се задърлят. Не ми е известно за форум с толкова либерални модератори


    Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  12. #42

    Default

    Много сте сладки

  13. #43
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Много сте сладки
    Е не бе....))...ние сме подправката на форума, солта, пипера и лютото.....
    Не случайно казах, че изводите са ми след десетгодишно пребиваване тук......Цвети и някой други опитаха с Алфисти, ама греда....Алекс опита да се отцепи с групата от Междене, ама се завърна на бял кон, пак като модератор, имам и други примери, ама трябва да се ровя, за да ги споделя....единствено ти не лакатушеше, а си остана тук, адмирации за което....отделно са тези, който сами се отеглиха.....неразбрани, не им е дадено да си разиграва коня и т.н...
    А кажи ми не сте ли като българските политици?.....леко ви бега боята по някой път....затова задавам тъпите си въпроси и искам да съм информиран.......защото яко си противоречите.....та кой кара влака, образно казано......защото много дърпат ръчната спирачка....
    Елементарно е да отговорите.....членове на клуба...тоя, тоя и тоя....общо пет броя...........управата донякъде ясна.....модератори никаква представа....ако се завърне някой от преди пет години, като търтея примерно....ще може да трие....или съм в грешка.......

    ---------- Post added at 13:00 ---------- Previous post was at 12:49 ----------

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Точно така, първично, бухалката ми е винаги под ръка. Ти искаш тук всички дребосъци, които не могат да оцелеят в улична битка да се правят на мъже. Да се почувстват и те значими И го правят с успех като гледам, много смели.
    Това ми е кредото - бий да те уважават, всичко друго е поза.
    Позволявам на всички, които не се чувстват истински мъже в живота да се заяждат с мен в този форум, няма да има последствия, обещавам. Ще го пиша в графа - благотворителност.
    ))...чакай малко, сега агресията в теб изби.......а какво искам е елементарно.....няма начин да си боксьор и научен сътрудник едновременно.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Е не бе....))...ние сме подправката на форума, солта, пипера и лютото.....
    Не случайно казах, че изводите са ми след десетгодишно пребиваване тук......Цвети и някой други опитаха с Алфисти, ама греда....Алекс опита да се отцепи с групата от Междене, ама се завърна на бял кон, пак като модератор, имам и други примери, ама трябва да се ровя, за да ги споделя....единствено ти не лакатушеше, а си остана тук, адмирации за което....отделно са тези, който сами се отеглиха.....неразбрани, не им е дадено да си разиграва коня и т.н...
    А кажи ми не сте ли като българските политици?.....леко ви бега боята по някой път....затова задавам тъпите си въпроси и искам да съм информиран.......защото яко си противоречите.....та кой кара влака, образно казано......защото много дърпат ръчната спирачка....
    Елементарно е да отговорите.....членове на клуба...тоя, тоя и тоя....общо пет броя...........управата донякъде ясна.....модератори никаква представа....ако се завърне някой от преди пет години, като търтея примерно....ще може да трие....или съм в грешка.......

    ---------- Post added at 13:00 ---------- Previous post was at 12:49 ----------


    ))...чакай малко, сега агресията в теб изби.......а какво искам е елементарно.....няма начин да си боксьор и научен сътрудник едновременно.....
    Каква агресия е избила, никого не заплашвам? А за второто може, има много примери, сега се сещам за доктор Сократес, играл е когато си ходил на дискотеки и сигурно го помниш
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #45
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Тука вече съм сигурен, че е намесена рептилската конспирация Язе лично съм видвал кЪ ти светкат очите, се си мислех че е от шльокавицата, а оно какво било...

    ШъЪъът! Не мЪ издавай! Конспирацията си е конспирация!
    Предлагам да се отвори нова тема или да се остави в тая , всеки да може да напсува на воля всеки. Повече от пет псувни да се счита за спам.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •