Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 121 to 135 of 152

Thread: ФоромЪт...

  1. #121

    Default

    Дори няма да се хабя да ти ферманствам, лорде.
    Кауза пердута би било
    И между другото, Боби има достатъчно здрав разум, за да разграничи искреността от мазненето (по принцип, нали - да не си помислиш нещо).

  2. #122

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Дори няма да се хабя да ти ферманствам, лорде.
    Кауза пердута би било
    И между другото, Боби има достатъчно здрав разум, за да разграничи искреността от мазненето (по принцип, нали - да не си помислиш нещо).
    Дори не съм се надявал и в най-смелите си мечти да получа отговор. Но се чувствам поласкан и благодаря, че все пак получих внимание. Разбирам, че не трябва да се хабиш и трябва да се щадиш при това натоварване
    Last edited by lordliness; 30-11-2017 at 18:03.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #123

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Дори не съм се надявал и в най-смелите си мечти да получа отговор. Но се чувствам поласкан и благодаря, че все пак получих внимание. Разбирам, че не трябва да се хабиш и трябва да се щадиш при това натоварване
    Щадя само и единствено разбиранията си за качество на комуникация. И ги уважавам.

  4. #124

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Щадя само и единствено разбиранията си за качество на комуникация. И ги уважавам.
    Ми хората с които работиш или шефът ти примерно на работата, не ги интересува колко сте натоварени, колко часа работите, и колко деца имате. Важно е само едно - резултатите. Безсмислено е да се самоизтъква някой и да се жалва, че няма време, не прави добро впечатление.
    Това са глобални разсъждения, нищо общо с форум и други подобни.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #125
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Точно ти не разбирам от какво се оплакваш. Наистина. Бърбориш необезпокоявано всяка нощ и още се жалваш за някакви банове от 2008, от когато почти не е останал модератор.
    Що се касае до другите (клубните) въпроси, когато имаме готовност и преценим, ще ги направим достояние. Дотогава, който колкото ще да подскача - неподготвени няма да се изхвърляме като.. (ще пропусна сравненията). Не забравяй, че всеки от нас е работещ човек (някои бачкаме по 12-14 часа еври факин ден), с лични и семейни ангажименти, от които крадем, за да има клуб и форум. В момента се опитвам да пиша промени и по устава, за сметка на и без друго 4-5 часовия си сън всяка нощ. Не си мисли, че като “ни ръчкаш” ни даваш начална скорост. Нищо подобно. За себе си лично мога да кажа, че такъв подход ме демотивира яко. И е време да допуснеш, че може да има и друга гледна точка.
    На този етап не се предвиждат заплати за модераторите, така че предлагам да спреш да чоплиш тоя въпрос изобщо.
    Точно аз не се оплаквам, а казвам това което мисля и в повечето пъти питам за инфо.....)).....но не ми се предоставя....)....пиша по нощите, защото и аз работя по 14-15 часа....що се отнася за бан или наказания....последното ми е от по миналата седмица и то несправедливо според мен......пускам обява в раздел продава за едни галоши...чакам 2-3 дена......гледам няма е обявата....викам си, а бе нещо съм пропуснал за да не я одобрят.....явно шумноста на гумите...))...пускам втора обява...и получавам съобщение, че съм наказан с предупреждение за дублирането и......ебати....той Каменчо не си е свършил работата, па наказва мен....))...преди два три месеца пак имах същият проблем в същият раздел....даже тема бях пуснал в "Общи....".....мисля, че си я спомняш, защото като се реши проблема те помолих да я изтриеш....
    Е затова предлагам да има възнаграждение за тез хора, за да се отнасят с по голямо старание....))
    Също така не възприемам, че ми трият мнения точно по дадена тема, който не нарушават правилата, който сте обявили...ама се трият...примери мога да ти дам доста и то от последните месеци.....та това от 2008 е друго не е актуално поради давност), но виждам че се работи по един и същи начин,и за това създадох и тази тема ....
    Относно клуба...ами, високомерни сте.....макар да разправяте, че сте отворени към предложения, сте яко затворени......мое мнение, не го приемай лично...........ние сме си приятелчета, ама тук си говорим някак си служебно....поне аз така го възприемам....и затуй не правя мили очи.....преди години кандидатствах за член, искам да дам там едни 60лв....ама никой не ми отговори......та според мен, по добре да сте хиляда члена с 10лв. членски внос, отколкото 10-15 с 60лв...загатнах ви го в една тема, ама мина гъбата...).... масата се управлява трудно......стават много гласове......не Ви знам устава, ама май е сбъркан....


    ---------- Post added at 22:30 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

    Quote Originally Posted by nhg View Post
    Аз не мога да разбера нещо друго: някой е отворил кафене/ресторант/кръчма или каквото там.. Ако ти харесва обстановка/обслужване/предлагане/меню/клиентела/музика и пр. сядаш и консумираш; ако ли не - има и други подобни обекти, никой не те кара насила да пиеш кафе/бира/водка и т.н. точно тук
    Ми като не ме кефи престилката на сервитьорката просто няма да сядам при нея, ще съзерцавам друга 'убавица!
    Или ако пък съм толко радикален ще си отворя моя си кръчма (по мой вкус) и ще си поркам - дали сам или с клиенти зависи от тяхното желание, но със сигурност ще ми е все тая дали харесват колко обеци и татуировки има бармана при положение че за мен това няма значение..
    Според мен, тези хора който разсъждават като теб, отдавна напуснаха държавата....защото не искат да се борят за нещо по добро, а отиват на по добро, като изоставят това което обичат......
    Прав ли съм, или не ме разбра...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #126

    Default

    Боби,

    Точно така - казал си. И затова ти споменах, че не приемаш възможността да има друга гледна точка. Защото не просто си казал, ама някак.. изискваш на всяка цена да приемем твоята и да се съобразим с нея. Няколко пъти и преди ти споменавах, че сме мислили и сме взели неща от предложенията, които (според нашата гледна точка) са подходящи за настоящия момент, но не - не стига. Трябва да е 100%. Не става така.
    Що се отнася до триенето на мнения - да, ще се трие, когато мнението не е по темата. Това е елемент от правилата, които твърдиш, че не си нарушил В тая някой трие ли те? Не. И знаеш ли защо? Защото сам си определил параметрите на темата и пишеш по нея, каквото ти душа иска. Няма как, обаче, да очакваш тия въпроси да се дискутират навсякъде безконтролно. Ето - имаш трибуна, споделяй си. Питай. Давай идеи. С което можем и което преценим за целесъобразно, ще съобразим. И не е нужно винаги да бием барабана (ако нямаме готовност) като някои пишещи (не визирам теб), само за да блеснем със съмнителен блясък

  7. #127
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ...
    Според мен, тези хора който разсъждават като теб, отдавна напуснаха държавата....защото не искат да се борят за нещо по добро, а отиват на по добро, като изоставят това което обичат......
    Прав ли съм, или не ме разбра...
    Хм, много добре те разбирам, но не мисля че си съвсем прав
    Вярно, че доста хора заминаха поради подобни виждания; това само означава, че просто 'там' им е по-добре, направили са компромис някакъв, с обичаните от тях неща или хора.
    Тези, които сме тук също сме направили компромис.. всеки сам си знае какъв
    Не става въпрос за някаква борба - просто има едни условия за нещо (да кажем, че търсиш работа - ще вършиш еди какво си срещу определени облаги, заплата, отпуска и пр.); сам избираш какво да предприемеш, доколко ще направиш компромис със себе си.
    Мен като не ме кефи форума - не чета, не пиша; никой не ме кара насила (признавам си без бой, че писанията на някои 'колеги' обаче са много забавно четиво!!)
    Все пак тук е само една виртуална говорилня; някой преди време беше писал за червения бутон с хиксче горе в дясно... Просто е по-добре човек да е "над нещата"!
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  8. #128
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Боби,

    Точно така - казал си. И затова ти споменах, че не приемаш възможността да има друга гледна точка. Защото не просто си казал, ама някак.. изискваш на всяка цена да приемем твоята и да се съобразим с нея. Няколко пъти и преди ти споменавах, че сме мислили и сме взели неща от предложенията, които (според нашата гледна точка) са подходящи за настоящия момент, но не - не стига. Трябва да е 100%. Не става така.
    Що се отнася до триенето на мнения - да, ще се трие, когато мнението не е по темата. Това е елемент от правилата, които твърдиш, че не си нарушил В тая някой трие ли те? Не. И знаеш ли защо? Защото сам си определил параметрите на темата и пишеш по нея, каквото ти душа иска. Няма как, обаче, да очакваш тия въпроси да се дискутират навсякъде безконтролно. Ето - имаш трибуна, споделяй си. Питай. Давай идеи. С което можем и което преценим за целесъобразно, ще съобразим. И не е нужно винаги да бием барабана (ако нямаме готовност) като някои пишещи (не визирам теб), само за да блеснем със съмнителен блясък
    Ок.......поживеем и ще видим.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #129

    Default

    И как се става модератор, изисквания, качества, познанства? Гледам всеки се натиска, сигурно вдига самочувствието много. Въпроса е по скоро риторичен, може никой да не отговаря, не е жизнено необходимо.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  10. #130
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Според мен, няма нужда от модератори, защото само бъркат нещата.....в едни теми има доста неща не по темата, ама си стоят и не се трият, в други само да кажеш "А" и метла......
    Е вземете за пример блатото...там няма изтрито мнение, заплаха и обида от един участник към друг...защо така....в тинята има уважение, а по нагоре не.......?
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #131
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Точно аз не се оплаквам, а казвам това което мисля и в повечето пъти питам за инфо.....)).....но не ми се предоставя....)....пиша по нощите, защото и аз работя по 14-15 часа....що се отнася за бан или наказания....последното ми е от по миналата седмица и то несправедливо според мен......пускам обява в раздел продава за едни галоши...чакам 2-3 дена......гледам няма е обявата....викам си, а бе нещо съм пропуснал за да не я одобрят.....явно шумноста на гумите...))...пускам втора обява...и получавам съобщение, че съм наказан с предупреждение за дублирането и......ебати....той Каменчо не си е свършил работата, па наказва мен....))...преди два три месеца пак имах същият проблем в същият раздел....даже тема бях пуснал в "Общи....".....мисля, че си я спомняш, защото като се реши проблема те помолих да я изтриеш....
    Показвам и тук,нагледно да си припомниш,че си пуснал няколко обяви в рамките на 3 минути,не през 2-3 дни ,както твърдиш...
    Предполагам знаеш,че не е мъжко да упрекваш друг ,за своите грешки ?



    P.S. Предлагам,следващия път,щом си толкова на зор и бързаш да продаваш - пусни 8 вместо 4 еднакви обяви...белким едната пробие и се одобри по-бързо
    Last edited by Kamen666; 04-12-2017 at 10:01.
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  12. #132
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Показвам и тук,нагледно да си припомниш,че си пуснал няколко обяви в рамките на 3 минути,не през 2-3 дни ,както твърдиш...
    Предполагам знаеш,че не е мъжко да упрекваш друг ,за своите грешки ?



    P.S. Предлагам,следващия път,щом си толкова на зор и бързаш да продаваш - пусни 8 вместо 4 еднакви обяви...белким едната пробие и се одобри по-бързо
    В другата тема ти обясних .......аз съм сигурен, за себе си......кое мъжко или не, си е твое определение....и мене не ме брига
    Аз пък предлагам изобщо да няма модераторим особено в твоя раздел.....само създавт объркване.....
    п.п....интересно в последните 9 години предупрежденията в форума за мен, са само от теб....).....нещо лично виртуално засегнат ми се струва, че си...
    Last edited by Бобби; 05-12-2017 at 00:35.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #133

    Default

    Направете го Боби шеф най-накрая, че не се живее така вече... в 5 различни теми едно и също се дъвче

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  14. #134
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Grishata View Post
    Направете го Боби шеф най-накрая, че не се живее така вече... в 5 различни теми едно и също се дъвче

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
    Няма как да взема предвид думите ти, защото никога не съм имал такива амбиции, за пореден път казвам, че споделям това което мисля......ти за мен си едно "сукалче", образно казано....защото тепърва ще се сблъскваш с форума и марката Алфа, която караш от вчера..........
    Ако моите мнения ви дразнят, то проблема си е ваш......виртуално пространство.....а ти Григорий, ако искаш да те моделират, продължавай в същият стил..)...ставаш за модератор....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #135
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    И как се става модератор, изисквания, качества, познанства? Гледам всеки се натиска, сигурно вдига самочувствието много. Въпроса е по скоро риторичен, може никой да не отговаря, не е жизнено необходимо.
    Трябва да си послушник и да даваш иронични идеи като Григорий.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •