Чичко Иво!

При още една небивалица ще трия. Не стига, че форум нямаме, не стига, че в тоя раздел се пише твърде рядко, не стига, че имаме нов член, а ти написа 10 поста с глупости за 0 време. Не искам и няма смисъл да водя спорове с теб. Обаче си прочети постовете внимателно. Писал си като последна инстанция, без вариант за оспорване. Каквото и да си мислиш, че си пробвал, ми не си. НИЩО НЕ СИ ПРОБВАЛ. Спри да пишеш глупости, МОЛЯ!
Веско има желание да си направи колата хубава. Това, че някога от АР са предлагали базови версии, не значи, че не са предлагали и по-добри. 13-ки джанти е беумие от днешна гледна точка. Нито возят добре, нито подобряват диамиката, а още по-малко спирането. Когато ми извадиш данни с измервателна техника на проби с различните джанти, тогава ще ти зарреша да пишеш. Дотогава ти е забранено. АМАН от глупости.

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

Quote Originally Posted by mordohy View Post
Значи, това да го говори някой неграмотен грък или американец ще го подмина, но....
Сцеплението е функция на теглото върху площта, по някакъв коефициет,
Иначе казано, като нямаш тегло да натиска гумата, то тя просто започва да се пързаля.
Мнозина са си счупили главите с по-широките гуми, точно в завоите.
Човекът ясно поясни, че иска да я кара тая кола, а не да я държи само за Италфестове и гъзария.


Ако искаш ела да ти покажа, как се движи в завоите моята. Бас държа, че неговата няма да може така, ако и слижите 14-15 " джанти или каквито се сетите там.

И тука ти ми отговори защо!!!!!????
Писна ми от глупости. Защо пишеш като кръгал идиот? Нещо като понятие моторспрорт говори ли ти нещо? Имаш ли идея в моторспорта с какви размери гуми и джанти се кара? И при какво тегло на автомобилите? А там ако няма сцепление, си мъртав.
Айде на бас, че ако карам аз, всяка 33-ка с 15ки на света ще е по-бърза от твоята. Винаги и навсякъде.