Page 7 of 10 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 138

Thread: Формула 1 - 2018

  1. #91
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Реално от тези 7, които остават 3 са удобни за Мерцедес, 3 за Ферари .. последното в Абу Даби е еднакво "криво" състезание за всички. Това нали ако се съди по миналогодишната ситуация .. пък даже и от предишни години. В момента обаче нещата са по-различни според мен, а и според доста анализатори. Хамилътн не е с толкова "тежко" предимство .. Дано интригата се задържи до края. На мен не ми дреме кой ще вземе титлата при пилотите .. искам обаче Ферари да вземат титлата при конструкторите.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  2. #92

    Default

    За другата година на първо време Заубер трябва да влезат поне в 5-цата, а чак след това "да го карат да помага" на Ферари.


    Ма според мен поне докато не влезе в 3-ката никой нищо не може да му каже, та дори и след това.


    Дори и в 5-цата да влезе това е немалко разбъркване в горното класиране и точки.


    Според мен Кими отиде в Заубер за бъде див и необуздан, а каквото стане.Те така или иначе няма какво да губят...нито пък той...


    А Ферари го пускат/се отказват от него защото са сигурни, че няма как да им навреди/се бори с тях за титлата, а може само да разбърка сметки на мерцедес и класирането на пилоти и най-вече отбори.
    Last edited by alfa racer GTA; 12-09-2018 at 12:43.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  3. #93
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    Четох, че сделката със Заубер не е чрез Ферари, а мениджмънта на Кими сам я е договорил. Така или иначе си мисля, че до края на сезона главно ще поддържа Фетел. Най-малкото стратегиите му ще са подчинени на това.
    А кой ще спечели е божа работа. Аванса на къдравия не е малък, психически е по-корав от Фетел, не се бори с Ботас.... според мен има повече шансове.
    146 1.6TS CF1 '98


  4. #94

    Default

    На мен състезанието на Монца ми подсказа нещо, Кими беше различен и безкомпромисен и към съотборника си, мисля, че тогава е разбрал, че повече няма да е във ферари. За мен това е грешка, на фона на слабия 1 пилот..., но само времето ще покаже, а и невъзможни работи няма (справка Алонсо, никога не бих си помислил да се върне в Макларън, както и Кими при червените), ако фетел не стане СШ 2018 мисля, че трябва да си ходи сам... Да вземат Хамилтън или Верстапен, друг не виждам да ги направи шампиони скоро...

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  5. #95
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Ей .. Фетел не е толкова зле - колкото го изкарвате .. Не виждам с какво Люис е повече от него. Бил зле на мокро, нервите му не държали и не знам си кво още .. Ми той Хамилтън години наред с най-добрия болид от пол позишън .. никой не е реално тествал неговите нерви колко държат. Големият филм беше 2007-ма и 2008-а при Хамилтън - тогава беше в МакЛарън и само късмета му позволи да стане шампион 2008-ма. То и Масса беше шампион за половин минута тогава де ама ...

    Фетел се бори с Алонсо от 2010 до 2013 и то мъжката .. Ферари си бяха доста конкурентни на Ред Бул тогава. Плюс това той си беше много млад и пак .. 4 титли .. недейте го подценява немеца
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  6. #96
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    софия
    Posts
    83

    Default

    Quote Originally Posted by raiders View Post
    Да вземат Хамилтън или Верстапен, друг не виждам да ги направи шампиони скоро...
    Оо да, това би било крайно интересно. Да видим Хамилтън във Ферари на фона на всички расистки коментари
    fulvia s2 coupe, delta HFturbo, T25 d4d
    ex - 145 jr, Y 1.2, r 620 sdi, dedra 1.8, 126 p

  7. #97
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  8. #98
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Хах, Нико доста му изпъна нервите на печлю, сещате ли се как го натупа няколко състезания и останалите той сам се довърши ? Сега Фетел е в горе долу същата ситуация, само дето колата му е една идея по-добра (според коментаторите).
    Дано Кими се представя на ниво за нашия тим, определено ще си променя мнението за него ако дава максимума на възможностите си. Колкото до Льоклер, има хъс и ако го оставят да диша свободно, няма да се учудя ако натупа и Фетел в някое от състезанията.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  9. #99
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Печлю-мечлю .. Люис си остава най-добрият в момента !
    Факт ! Цифрите го показват ... Червените нямат оправдание за изгубената квалификация .. Трябваше преди лятото да "наддават" повече за него .. В крайна сметка ни е нужна титлата. Като гледам обаче няма да е близките години ..
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  10. #100

    Default

    На фона на предимството на колата на Ферари, Хамилтън направо се подигра с Фетел в квалификацията.
    Стартирането от трета позиция може да е голям плюс за Фетел утре.
    Верстапен е много агресивен и може да се повтори случката от Мексико миналата година, това е и единствената надежда на германеца.

    До първия завой разстоянието е малко за слип стрийм, Хамилтън потегли ли добре и ако няма технически проблем ще си вземе състезанието.

  11. #101
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    И за изгубеното състезание нямат оправдание. Само не разбрах какво се обърка. Май Фетел искаше едно, отбора друго, направиха нещата половинчато и накрая нищо. Даже си загуби позицията от келеша. Онзи ден каза, че той е най-големия си враг, днес стана "ние". Коментира се за някакво напрежение межу него и отбора, но титлата бавно, но сигурно си заминава.
    Хамилтън беше перфектен. В края на краищата трябва да спечели този, който заслужава.
    Кими не мисля, че можеше да направи нещо повече. Дали със софт, дали с ултра, май беше все едно.
    Чудно ми е ако Фетел се махне/го махат от Ферари, какви опции има?
    146 1.6TS CF1 '98


  12. #102

    Default

    Както и очаквах, Хамилтън покара малко, Фетел се изложи, обаче най-голям от всички беше Алонсо.
    С тази слаба кола - 7ми. Да не беше си тръгвал от Ферари определено нямаше да е само с 2 титли в момента, а и Хамилтън нямаше да е на път да спечели 5та.

  13. #103
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Колата на Мерцедес последните 2 състезания със сигурност не е по-слаба от тази на Ферари (като мотор).

    От Австрия до Белгия видимо Ферари бяха една идея по-бързи, но със сигурност вече Мерцедес са наваксали. Проблемът беше, че Фетел сам си опропасти сигурни победи - в Германия и според мен на Монца. Като след Монца жабарите яко са го навикали, защото вчера си беше взел поука. Изчака 1 завой, вместо да се блъска с лудия Макс още в първия и да загуби тотално място на подиума.

    Изглежда, че от Ферари не са очаквали да изгубят квалификацията и в отчаянието си го играха "ва-банк". Самият Фетел намекна, в интервю след квалификацията, че ще трябва да измислят нещо "умно/хитро" за състезанието... Тоест бяха решили да карат с тоя изчекнатия тип гуми, които уж трябваше да са по-бързи, а то се оказа, че хем са по-бавни от тези с по-твърдите гуми, хем накрая пак си гризяха ноктите дали ще изкарат до финала с тях...

    https://youtu.be/NeNP438AjVU?t=95
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  14. #104
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Бива ли го това момче Антонио Джовинаци ?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  15. #105

    Default

    Хвалят го, на мен ми направи впечатление миналата година в Китай два пъти се завъртя на едно и също място, в квалификацията и в състезанието, като втория път си беше тотал.

Page 7 of 10 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •