Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: Колеги някой може ли да ми помогне за ICS-koda

  1. #1

    Default Колеги някой може ли да ми помогне за ICS-koda

    Купих Алфа Ромео 166 2.4 жтд.Оказа се че акумулатора е слаб.Смених го и сега имам друг проблем.Предишния собственик не ми е дал картончето с кодовете. Имали начин как да си намеря кода?
    BECKER
    BE 2580
    serien N 45135700
    12 volt EC 105
    Благодаря предварително

  2. #2
    ретро маниак
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Сопот
    Posts
    110

    Default

    Има доста писано тук,просто прочети темите!Колега,ти за първи път ли купуваш алфа ромео?Ключовете задължително са два плюс един сервизен,книжка с инструкця на италиански,три карти-за ICS,навигация и имобилайзер!Би трябвало преди покупката да си изучил основно тези неща,заедно с плюсовете и минусите на модела!

  3. #3

    Default

    Да колега за пръв път купих Алфа.Просто модела много ми хареса и си я купих ама не знаех за тия неща... Вече ходих при майстор и ми каза 150 лв. Чудя се да ли да го поправят или да купя друго нави касетофон там дисплей (комплект ) с кодовете за 100 лв .Въпроса ми е дали ще стане ?

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    67

    Default

    Не знам от къде си, но аз в София за 50 лв. си получих кода.
    3.2 V6

  5. #5

    Default

    Аз съм от Разград доста съм далече

  6. #6
    ретро маниак
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Сопот
    Posts
    110

    Default

    Плащай парите за да ти оправят ICS,защото покупката на нов и монтажа плюс диагностика може да излезе по-скъпо!Не вярвам сам да можеш да го монтираш!

  7. #7
    започва да се пристрастява antonios's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    POMORIE
    Posts
    59
    0887902720 166 2.4jtd20v 2005

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by dragonman View Post
    Плащай парите за да ти оправят ICS,защото покупката на нов и монтажа плюс диагностика може да излезе по-скъпо!Не вярвам сам да можеш да го монтираш!
    Монтаж,диагностика...не вярваш.По-нагоре пишеш за 7 карти 8 ключа!??!?
    Каква диагностика те гони за един прост модул?Какво ще му диагностицират?!?!
    Отзад има две букси!Кое е невъзможно за монтаж?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  9. #9
    ретро маниак
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Сопот
    Posts
    110

    Default

    Свалянето на ICS не е за всеки и диагностика се прави за да се види дали всичко е наред с новия модул!И да картите са точно три както съм писал,стига да знае човек каква е комплектацията при покупката!

  10. #10

    Default

    И ако си харесаш кола и няма нищо от изброеното, а само един ключ, няма да я купиш?
    Last edited by lordliness; 22-12-2017 at 18:25.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  11. #11

    Default

    dragonman,ти мислиш ли преди да пишеш или морковите са ти кисели?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  12. #12
    ретро маниак
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Сопот
    Posts
    110

    Default

    Не са ми кисели морковите господа,но за пореден път се убеждавам че тук има лаици,които не знаят за какво иде реч-потвърдено мнение на колеги от фиат форума!

    ---------- Post added at 20:16 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

    И да,ако колата е само с един ключ,без останалото-няма да я купя!Отделно,че моята преди да я купя и правих оглед,тест и диагностика в продължение на два часа!

  13. #13

    Default

    Аз като купувам кола последното нещо което правя е да и броя ключовете, ако има повече добре, ама да изпусна кола, че няма ключ или картончета е немислимо. Даже не ги карам, само паля да чуя двигателя. И разговарям с продавача. Виж ако продавача не ми хареса, може и да не купя.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  14. #14
    ретро маниак
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Сопот
    Posts
    110

    Default

    Лорде,всичко е въпрос на принципи,точно поради тази причина всички хора са различни!Аз държа на перфекционизма и вниманието към детайлите.

  15. #15

    Default

    Колите с пълен комплект ключове, картончета и оборудване са нищожен процент, е освен ако не я купиш от собственик от България.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •